Įkraunama...
Įkraunama...

"žaliosios" laidotuvės

http://tv.delfi.lt/video/qQ2QcWBz/

unsure.gif kokios jūsų mintys??? ar atkeliaus kada jos į lietuvą g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 26, 21:05)
http://tv.delfi.lt/video/qQ2QcWBz/

unsure.gif  kokios jūsų mintys??? ar atkeliaus kada jos į lietuvą  g.gif

g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Aš už tokias laidotuves ir už tokias kapines... drinks_cheers.gif Metas pradėti žmonijai mąstyti ir nebeteršti žemės neyrančia sintetika, tūkstančius kainuojančiais antkapiais...
Atsakyti
O, aš irgi norėčiau, kad mane taip palaidotų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiaip, tai įdomu, bet Lt kol kas neįsivaizduoju. Tai, taip pat turėtų būti saugotina teritorija, nes visus tuos medinius antkapėlius pas mus greit išspardytų ar net malkoms išvogtų. O dar, žvėrys gyvena miške, tai jie gi mėgsta išrausti ir išknisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kobė @ 2008 11 27, 15:07)
Tai, taip pat turėtų būti saugotina teritorija, nes visus tuos medinius antkapėlius pas mus greit išspardytų ar net  malkoms išvogtų. O dar, žvėrys gyvena miške, tai jie gi mėgsta išrausti ir išknisti g.gif

bet juk ir dabar ne kurie kapai yra tik su mediniais kryželiais. niekas jų nespardo.
Atsakyti
as irgi noreciau but taip palaidota, bet abejoju ar i lietuva greit ateis tai...musu senukai tikrai to nesuprastu, bent jau mano mociute tikrai ne g.gif o gaila verysad.gif
Atsakyti
Merginos, įmesiu dar drąsesnę mintį. Grynoms miestietėms netinka, bet tos, kurios gyvena kaime, arba turi sodybas apsuptas hektarais, tai galėtų praktikuoti žaliąsias laidotuves. Seniau, ponai, laidodavo savo artimuosius savo žemėje. Būdavo tam reikalui skirtas plotas tėvonijoje ir ten atguldavo šeimos nariai. Man visai būtų malonu, kad galėčiau kada tik noriu, pasivaikščiodama nueiti prie artimųjų kapelių, padėti kokią lauko gėlių puokštelę, tyliai pasėdėti, mintyse pasikalbėt, ar patarimo paprašyti, ar pagalbos, ar tik šiaip pasibūti. Įsivaizduoju, kaip tai būtų gražu vasarą, kai saulė ir dangus mėlynas ir paukščiukai skraido ir niekas nemaišo - tik aš ir gamta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kobė @ 2008 12 01, 14:42)
Merginos, įmesiu dar drąsesnę mintį. Grynoms miestietėms netinka, bet tos, kurios gyvena kaime,  arba turi  sodybas  apsuptas  hektarais, tai galėtų praktikuoti žaliąsias laidotuves. Seniau, ponai, laidodavo savo artimuosius savo žemėje. Būdavo tam reikalui skirtas plotas tėvonijoje ir ten atguldavo šeimos nariai. Man visai būtų malonu, kad galėčiau kada tik noriu, pasivaikščiodama nueiti prie artimųjų kapelių, padėti kokią lauko gėlių puokštelę, tyliai pasėdėti, mintyse pasikalbėt, ar patarimo paprašyti, ar pagalbos, ar tik šiaip pasibūti. Įsivaizduoju, kaip tai būtų gražu vasarą, kai saulė ir dangus mėlynas ir paukščiukai skraido ir niekas nemaišo - tik aš ir gamta thumbup.gif


drinks_cheers.gif ir aš apie tai svajoju. Bet man atrodo, kad niekas taip laidoti neleistų. Net ir savo žemelėje... verysad.gif
Atsakyti
As uz tai, kad mirusiuosius degintu, o pelenai jau savaime "zali". Galima juos kur nors graziai uzkasti, vietos daug neuzimtu, neterstu aplinkos. Arba isberttu pvz i jura. Kaip buvo pagal pageidavima pasielgta su Lt unesco ambasadore.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 01, 16:36)
As uz tai, kad mirusiuosius degintu, o pelenai jau savaime "zali". Galima juos kur nors graziai uzkasti, vietos daug neuzimtu, neterstu aplinkos. Arba isberttu pvz i jura. Kaip buvo pagal pageidavima pasielgta su Lt unesco ambasadore.



drinks_cheers.gif labai teisingai
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2008 12 01, 16:15)
drinks_cheers.gif ir aš apie tai svajoju. Bet man atrodo, kad niekas taip laidoti neleistų. Net ir savo žemelėje...  verysad.gif


O kas galėtų neleisti? Kunigas tik turėtų duobę pašventinti ir viskas smile.gif

QUOTE(nep @ 2008 12 01, 16:36)
As uz tai, kad mirusiuosius degintu Arba isberttu pvz i jura. Kaip buvo pagal pageidavima pasielgta su Lt unesco ambasadore.


Jei kalba eitų apie mano pelenus, tai gal man ir nesvarbu, kur mane išbers, bet... jei tai būtų mano artimieji, tai visgi norėčiau turėti kažkokį kapelį, kur galėčiau juos aplankyti...
Atsakyti