Įkraunama...
Įkraunama...

Įspūdingiausiais vaiko gimtadienis

na sveikos mano paneles gimtadienis jau netoli ( liepos 5d. ) jai sujakaks 12 ir mes nesugalvojom kur svest unsure.gif bei ko prasyt dovanu doh.gif , gal padetumet? Buciau labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Konsuela @ 2013 06 16, 23:28)
na sveikos mano paneles gimtadienis jau netoli ( liepos 5d. ) jai sujakaks 12 ir mes nesugalvojom kur svest unsure.gif bei ko prasyt dovanu doh.gif , gal padetumet? Buciau labai dekinga.  4u.gif

Mes dovanojom (bendrai su artimaisiais)nesiojama kompiuteri 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, praejo ir musu 4 tasis gimtadienis. Sveciams patiko, mums irgi. Todel nusprendziau pasidalinti ispudziais, gal kam pravers. Gimtadienio tematika buvo susijusi su zuviuku Nemo. Todel sventinio stalo dekoravimas buvo susijas butent su siuo personazu. Ant stalo pastaciau cilindro formos akvariuma, i ji ileidau zaisline zuvyte, bet visi ilga laika galvojo, kad ji tikra wink.gif

user posted image

Tada dariau ta laiva is meliono, kuri buvo ikelus viena nare. Sumustinukus puosiau piratiskom velevelem. Tortas zinoma buvo su Nemo.
user posted image

Kadangi svenciau sode, medzius puosiau pomponais, kuriuos pati dariau ir girlianda.
user posted image

Buvau pasidarius tokius juokingus piesinukus ir iskirpus veidus. Tai gimtadienio pradzioje, buvo daug juoko, kai visi ejo prie ju fotografuotis. Mintis buvo ju tokia, kadangi gimtadienis teminis, o sveciu varginti ir liepti apsirengt apranga atitinkancia tema nenorejau, tai prasom pasimatuoti kostiumus dabar smile.gif Tikrai pasiteisino, nes juoko buvo daug smile.gif))
user posted image
Buvau uzsakius ir batuta, tai vaikams buvo smagi atrakcija ir uzsiemimas.
user posted image

Vaikams buvo uzduotis rasti lobi, tai irgi smagiai jie man ten po soda begiojo su zemelapiu.(lobio dezeleja buvau idejus auksiniu monetu ir kinderiu kiausiniu, nes musu vaikai juos dievina) Sveciai trauke is laimes sulinio dovanas. Beja zaidem ir kitus elementarius zaidimus, spardem kamuoli, bet tas kamuolys buvo tikrai labai didelis. Vaikams ir sveciams padare ispudi.
Kas smagiausia, kad visi buvo labai laimingi, tai man buvo didziausia dovana uz visas pastangas wub.gif
Atsakyti
mamaRK graži šventė, ir didelis pliusas šventimas lauke.
Mūsų laukia Princesių puota, bet mažam kambary, tai dabar suku galvą kai čia ką padarius doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamusikas*: 29 rugpjūčio 2013 - 12:21
QUOTE(mamaRK @ 2013 08 29, 09:07)

Superinis gimtadienis thumbup.gif ,labai grazios idejos ,keleta tikrai pasisikolinsiu ,kad tik nepamirsciau iki kito mergicu tortadienio

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 08 29, 13:07)
mamaRK graži šventė, ir didelis pliusas šventimas lauke.
Mūsų laukia Princesių puota, bet mažam kambary, tai dabar suku galvą kai čia ką padarius  doh.gif

mano mergicos 4 gimtadienis irgi panasu ,kad bus princesiu .Jau dabar po namus su karuna is popieriaus skraido -tai labai prasau pasidalinti savo idejomis po gimtadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaRK @ 2013 08 29, 06:07)

Kadangi svenciau sode,


biggrin.gif jus sventete ar vaikas biggrin.gif
is tikro labai grazi svente su idomiomis idejomis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 08 29, 23:39)
biggrin.gif jus sventete ar vaikas  biggrin.gif
is tikro labai grazi svente su idomiomis idejomis wub.gif

Zinoma, kad svenciau ne tik as o ir visi kiti. Norejau pasakyt, kad sventes vieta as pasirinkau soda smile.gif Nesikabinekite prie zodziu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaRK @ 2013 08 29, 09:07)
Sveikos mamos, praejo ir musu 4 tasis gimtadienis. Sveciams patiko, mums irgi. Todel nusprendziau pasidalinti ispudziais, gal kam pravers. Gimtadienio tematika buvo susijusi su zuviuku Nemo. Todel sventinio stalo dekoravimas buvo susijas butent su siuo personazu. Ant stalo pastaciau cilindro formos akvariuma, i ji ileidau zaisline zuvyte, bet visi ilga laika galvojo, kad ji tikra wink.gif




Šaunuolė mamytė thumbup.gif Labai smagi šventė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaRK @ 2013 08 29, 09:07)

superinis tortas, matosi svente buvo linksma thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras, svente buvo super linksma 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes, mes planuojam daryti bituciu gimtadieni. Skanumynams turiu siokiu tokiu ideju, bet nieko nesumastau ka tokia tema padaryti is rimtesniu uzkandziu. gal yra kokiu ideju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2013 09 13, 11:14)
sveikos, mamytes, mes planuojam daryti bituciu gimtadieni. Skanumynams turiu siokiu tokiu ideju, bet nieko nesumastau ka tokia tema padaryti is rimtesniu uzkandziu. gal yra kokiu ideju?  g.gif

Paziurek google bee birthday snacks, gal ka rasi, ziurejau yra keletas idomesniu rolleyes.gif
Atsakyti