Įkraunama...
Įkraunama...

Įspūdingiausiais vaiko gimtadienis

O kur Kaune galima atšvęsti smagiai 4 metukų gimtadienį žiemą??????
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2011 11 16, 20:34)
O kur Kaune galima atšvęsti smagiai 4 metukų gimtadienį žiemą??????


boulinge, baseine impuls, vaiku kambary, megoj lazeriu kambary 4u.gif
Atsakyti
Na stai, atsventem vandenyno tema gimtadieni, viskas praejo super, o vaikam tiek ispudziu liko, kad net teveliai buvo apake thumbup.gif siaip jau galiu pasakyt, kad vaikam labai svarbu papuosimai, stai keletas ideju:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Zaidimai vaikams buvo:
priklijuoti banginiui uodega
numusti keglius
kas per minute pagaus daugiau zuvyciu is vandens
su meskeria zvejojo smulkias dovaneles is laivo
virveliu pinjata wub.gif
Atsakyti
Labai grazu, saunuole! Labai patiko ta siena fotografavimuisi su iskirptais veidais thumbup.gif , kopijuosiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

Nepaslaptis, kad kiekviena savo vaiko šventę norime paversti tokiu stebuklu, kad vaiko akys spindėtų iš džiaugsmo ir nuostabos. Deja, kartais iškyla nenumatytų sunkumų ir bėdų, dėl kurių šventė gali būti sugadinta...

Kviečiu pasidalinti iškylančiomis problemomis, su kuriomis susiduriate organizuodamos vaikų šventes, bei patirtimis, kaip sprendėte tam tikrus sunkumus.

O aš pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus šia tema, kad visi mažyliai galėtų pasigirti, apturėję patį "kiečiausią" gimtadienį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diasty @ 2011 12 06, 17:33)
Na stai, atsventem vandenyno tema gimtadieni, viskas praejo super, o vaikam tiek ispudziu liko, kad net teveliai buvo apake thumbup.gif siaip jau galiu pasakyt, kad vaikam labai svarbu papuosimai, stai keletas ideju:


O super, kaip saunu, kad tokie kuribingi teveliai, man reikia idejos kaip atsvesti mazojo 1 gimtadieni , kuris bus valentino diena 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau patarimų kaip atšvesti savo 13 GIMTADIENI...Mes busime 5[įskaitant ir save] tai gimtadienis maždaug prasidės 19val nakvosime pas mane namie:] Manau su sese susitarsim kad lauke kai jau bus gerokai sutemia iš daug žvakučių padarytu skaičiu 13, manau kad iš antro aukšto turėtu gražiai atrodyti;] beto paleisiu dangaus žibinta su savo noru ir draugių palinkėjimais :} dar turėtume pažiūrėti siaubo filmą su spragėsiais ir kokokola :] na manau kad ne užmiksim ir ryte eisim pasitikti saules su užkandžiais(aš gyvenu kaime):] Tai kažko dar norėtūsi tai galbūt kažka dar pasiūlisit ?:]
Atsakyti
Tai va...Man gegužės mėnesį sukanka vienuolika 4u.gif Mačiau kaip mano Mama čia apžiūrinėjo jūsų komentarus bet nelabai kur rado pasiūlimų ką surengti vienuolikmetei panelei biggrin.gif Gal kas turi panašią situacija ir galėtu paskelbti kaip jie arba jų vaikai praleido jų vienuoliktajį gimtadieni. Dar turiu kelis pasiūlymus kurie deja man su mano Mama yra šiek tiek per brangus verysad.gif..Tad jei jums patiktu žiūrėkite,gal susidomėsite smile.gif

1.Padarykite gimtadieni namuose (arba šeip kur norite ,bet geriau kad tai nebūtu lauke),pasikvieskite gal kokius 6,7 žmones (įskaičiuojant ir jūsų vaiką,us) ir palikite juos kokiom keturiom valandom vienus.(patys galite kur nors išeiti arba bent jau būti kitame kambaryje del viso pikto smile.gif )O jau vaikai gali sau pasidaryti (savarankiškai) kokių sušių,sumuštinių ar ką tik jūsų svečiai IR jūsų vaikas mėgsta.Pasidare sau vaišes , vaikai galėtu ramiai atsisėde ant sofukes prie TV ir bevalgant savo padarytas vaišes, pasižiūrėti kokį gerą filmą wink.gif.

2.Yra toks nuostabus dalykas kaip gimtadieninis autobusiukas biggrin.gif.Keli vaikai susėde galėtu jame pasivažinėti kokias dvi valandėles po miestą (o tuo metu mamos sedėtu su kavute kokioje kavinukeje kur vaikai turėtu išlipti) , o išlipe galėtu ramiai atsisėsti kokioje kavineje,pavalgyti ir šeip pakalbėti,apsikeisti dovanėlem ir šeip linksmai praleisti laiką :)Deja aš neradau tinklalapio kuriame galima būtų jį išsinuomoti ,tad jei jus ši idėja siūviliojo galėtumete patys (čios) paieškoti tinklo.Aš tik žinau apie jį ,kad jis TIKRAI yra Vilniuje,Kaune,Panevežyje ir Alytuje.Dar žinau ,kad jame yra karaoke,mini diskoteka ir t.t (žiūtint koks autobusiukas) ,bet deja toks linksmas bei fainas dalykas su tokiu ištvermingu vairuotoju kuris gali ir vairuoti ir ištverti vaikų šauksmus kainuoja gan daug sad.gif Vilniuje ir Panevežyje tokie kainuoja valanda - 100 litų penkiem vaikam...Jei jums tiktu aš labai apsidžiaukčiau tai sučinojusi biggrin.gif geros jums dienosn gerbiamos Mamytes smile.gif
Papildyta:
Tai va...Man gegužės mėnesį sukanka vienuolika Mačiau kaip mano Mama čia apžiūrinėjo jūsų komentarus bet nelabai kur rado pasiūlimų ką surengti vienuolikmetei panelei Gal kas turi panašią situacija ir galėtu paskelbti kaip jie arba jų vaikai praleido jų vienuoliktajį gimtadieni. Dar turiu kelis pasiūlymus kurie deja man su mano Mama yra šiek tiek per brangus ..Tad jei jums patiktu žiūrėkite,gal susidomėsite

1.Padarykite gimtadieni namuose (arba šeip kur norite ,bet geriau kad tai nebūtu lauke),pasikvieskite gal kokius 6,7 žmones (įskaičiuojant ir jūsų vaiką,us) ir palikite juos kokiom keturiom valandom vienus.(patys galite kur nors išeiti arba bent jau būti kitame kambaryje del viso pikto )O jau vaikai gali sau pasidaryti (savarankiškai) kokių sušių,sumuštinių ar ką tik jūsų svečiai IR jūsų vaikas mėgsta.Pasidare sau vaišes , vaikai galėtu ramiai atsisėde ant sofukes prie TV ir bevalgant savo padarytas vaišes, pasižiūrėti kokį gerą filmą .

2.Yra toks nuostabus dalykas kaip gimtadieninis autobusiukas .Keli vaikai susėde galėtu jame pasivažinėti kokias dvi valandėles po miestą (o tuo metu mamos sedėtu su kavute kokioje kavinukeje kur vaikai turėtu išlipti) , o išlipe galėtu ramiai atsisėsti kokioje kavineje,pavalgyti ir šeip pakalbėti,apsikeisti dovanėlem ir šeip linksmai praleisti laiką :)Deja aš neradau tinklalapio kuriame galima būtų jį išsinuomoti ,tad jei jus ši idėja siūviliojo galėtumete patys (čios) paieškoti tinklo.Aš tik žinau apie jį ,kad jis TIKRAI yra Vilniuje,Kaune,Panevežyje ir Alytuje.Dar žinau ,kad jame yra karaoke,mini diskoteka ir t.t (žiūtint koks autobusiukas) ,bet deja toks linksmas bei fainas dalykas su tokiu ištvermingu vairuotoju kuris gali ir vairuoti ir ištverti vaikų šauksmus kainuoja gan daug Vilniuje ir Panevežyje tokie kainuoja valanda - 100 litų penkiem vaikam...Jei jums tiktu aš labai apsidžiaukčiau tai sučinojusi geros jums dienosn gerbiamos Mamytes [COLOR=red][SIZE=7]
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES,GAL KAS SVENTET GIMTADIENI VISHI PARKE ??? KOKIE ATSILIEPIMAI??KOKIOS KAINOS?
Atsakyti
QUOTE(diasty @ 2011 12 06, 16:33)
Na stai, atsventem vandenyno tema gimtadieni, viskas praejo super, o vaikam tiek ispudziu liko, kad net teveliai buvo apake thumbup.gif

grazu buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiemet 3-ią dukrytės gimtadienį švęsim Teletabių tema. Pasikvietėm Pou iš šypsomės.lt
Gal kuri mamytė matė kur nors pirkt atributikos (puodelių, lėkštučių) su teletabiais?
Atsakyti
Sveikutes. Gal zinote ar dar dirba Isdykeliu sala? Ten anksciau puikiai sventem gimtadienius.
Atsakyti