Įkraunama...
Įkraunama...

Įspūdingiausiais vaiko gimtadienis

QUOTE(samsam @ 2010 07 31, 10:56)
Cili ir Cili kaimas man atrodo yra skirtingos kavines. g.gif  Mane domintu Cili picu kepimas. Gal kas kepete?  rolleyes.gif


taip, skirtingos, bet cili ir lieka cili... 4u.gif
sventem cili kaime, picoj buvom draugu gimtadienyje. konvejeris, jiem jus eiliniai klientai. greit aptarnauja ir tiek. nejautem, kad gimtadienis...




QUOTE(samsam @ 2010 08 12, 16:43)
Oi tai, kad mums tos sodybos net nereiktu. Turim ir dideli nama ir dideli kiema, bet gimke tai rugsejo pabaigoje, o jau tokiu metu buna vesu, daznai lietus unsure.gif  Va ir suku galva, kur cia po kokiu stogu palindus ir ta gimke atsventus kuo idomiau. O i namus visos govedos nenoriu isileisti picu kepti nes bijau net pagalvoti, kas po to liks bigsmile.gif




suprantu 4u.gif biggrin.gif
as ir tik uz sventimus ne namie biggrin.gif
pati mastau, kur ziemos pradzioje atsvest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2010 08 12, 23:31)
taip, skirtingos, bet cili ir lieka cili... 4u.gif
sventem  cili kaime, picoj buvom draugu gimtadienyje. konvejeris, jiem jus eiliniai klientai. greit aptarnauja ir tiek. nejautem, kad gimtadienis...
suprantu  4u.gif  biggrin.gif
as ir tik uz sventimus ne namie  biggrin.gif
pati mastau, kur ziemos pradzioje atsvest  biggrin.gif


Aciu uz info. Cili picerija atkrenta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bobonia @ 2010 08 11, 21:19)
O is lauko pramogu ka gero bandete/zinote? Beje, vaikai siek tiek vyresni - mokyklinio amziaus, ir savaime suprantama, labai aktyvus smile.gif
Papildyta:
Beje, samsam, gal geriau nusivezt vaikus i kokia kaimo sodyba, kur yra, pvz. senovinis pecius, pasiimt patiems picu teslos misini, jau paruostu (supjaustytu) mesytes, darzoviu ir kitu produktu gabaliuku, kad kuo panasiau i picerija butu ir prisikept picu gamtoj, pasidaryt tokia pramoga visai seimai? Man atrodo zymiai smagiau butu, nes tose kavinese toks jausmas, kad viska lyg konvejeriu daro, gan atmestinai.. O kad turim tokia vasara, tai reikia tuo naudotis! smile.gif)


jei vaikai aktyvūs, gal jiems patiktų žongliravimo pamokos su fakyrais? http://www.ugniesvaldovai.lt/?cid=142 jie atvažiuoja į šventės vietą ir užsiima su vaikais plius patys parodo ugnies šou. Šiemet dalyvavo Kauno zoologijos sodo gimtadienyje, Rugutės organizuojamoje "Draugų saloje" - mokino vaikus žongliruoti. Didesniems vaikams manau būtų smagu, vis nauja pramoga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 08 13, 10:54)
jei vaikai aktyvūs, gal jiems patiktų žongliravimo pamokos su fakyrais? http://www.ugniesvaldovai.lt/?cid=142 jie atvažiuoja į šventės vietą ir užsiima su vaikais plius patys parodo ugnies šou. Šiemet dalyvavo Kauno zoologijos sodo gimtadienyje, Rugutės organizuojamoje "Draugų saloje" - mokino vaikus žongliruoti. Didesniems vaikams manau būtų smagu, vis nauja pramoga smile.gif



Taip, tai butu originalu ir smagu. As domejausi. Bet kainele... verysad.gif Dvi su puse valandos 400 lt. (o kur dar dovana vaikui, vaises sveciams). Truputi daugoka gaunas g.gif Be to jau reikia paugejusiu vaiku bent nuo 5 metu.
Atsakyti
sveikos mamos. noriu jusu pagalbos. gal kas turit kokiu minciu 11 gimtadieniui berniukui. svesim namie, tad sugalvojom piratu sueiga ant denio. su kostiumais ir valgi parinkom lyg laivas, ar skrinia su auksu. bet dar nelabai sugalvojau kokiu zaidimu galima butu vaikuciams suveikt. gal kas ka patarsit? 4u.gif
Atsakyti
Mano dukrytes 3-cias gimtadienis, buvo gimtadienio tema sugalvota - geltona spalva (gimus spali, tai kad nebutu taip niuru), visi turejo apsirengti kazka is geltono, ar bent jau kazkoki akcenta tureti gelto, buvo gan grazu ir ispudinga 4u.gif dukryte dar ir dabar prisimena, kad per jos gimtadieni buvom visi geltoni, ir taip graziai pasakoja...
Arteja ketvirtasis gimtadieni ir jau suku galva, ka cia sugalvojus biggrin.gif darysiu tik vaikam, atskirai nuo tevu, vaikai vienam kambary, o tevai kitam (tevam tik arbata, kava ir biski maistelio), o vaikas daug visokiu grozybiu prisigalvojau biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki!as irgi ruosiuosi musu seimos gimtadieniukams Viltei bus 3 metukai mamos ir tecio gimtadieniuka dazniausia dedam i bandra,nes esam keliom dienelem skirtingai gime!zinoma vaikuj visas demesys!1 gimtadieniuka dariau tortuka su batukais,nes mazyte ir buvau sukurusi filmuka apie vilte nuo gimimo iki 1metuku!2gimtadieniukas buvo meskiukas tortas ir buvau padariusi su dukrytes atvaizdu atviruka ant kuro buvo uzrasuyti sveciams ko man palinketumet! o siemet bus 3 jau uzsakiau tortuka su kaciukais,nes labai megstam ir mylim kates mastau viska ta tema,bet taip norisi idomiu ideju kokiu tai siurprizu ,betnesugalvoju ka tokio paprasto neapkrauto padaryti?gal po lekstute uzrasyti koki tai dovanele gautu,bet uz ka ja gautu?madtau uz tai jok atejo pasveikinti,nes per krikstynas buvom dare visa ta kriziazodziu apie vilte zaidimu buvo pilna...o dabar norisi kazka sugalvot tik ka neisivaizduoju?gal balionus pro langa paleisti?bet neseniai leidom per krikstynas?gal turit pasiulmu?
Atsakyti
Na mano sese kiekvienais metais daro temini gimtadieni... 2 metus iseiles buvo Disney Princess tada buvo Bratz, Barbie ,o siemet turbut darysime MODELIO tema biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
turbut labiausiai jai įsiminė vichy parke lego lende ir disney lende nu dar lokes pėdoj.
Niekada nedarom prastų gimtadienių,visi jai įsiminę bet labiausiai
disneylenda prisimena. thumbup.gif
vaiksciojo po disneylenda visa su princeses pelenes rubais kuoduku zodziu tikra princese thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimu apie Seskines g. 22 esanti zaidimu kambari, poliklinikos puseje...
Atsakyti
sveikos 4u.gif 4u.gif gal kam teko susidurti su tokia, bedele, gal zinot kur rast dideliu tortiniu fontanu, kurie degtu 2minutes?
Atsakyti
gal zinot kas daro popieriukus saldainiu ir kita svenciu atributika ?

Gal kam teko uzsakinetnaturalu torta kiek tai imanoma...is naturaliu priduktu, o ne kazkokiu jau gatavu masiu, kurias naudoja visos konditerines. cia pat kepanciu tortus nerandu... g.gif

aciuks
Atsakyti