Įkraunama...
Įkraunama...

Immuwash

QUOTE(Kirkė @ 2009 12 14, 12:08)
Kažkaip absurdiškai ir neįtikimai skamba unsure.gif Netikiu schmoll.gif

Tai va, gydytoja taip pasakė ir ką gali žinoti, žmogau kai nesi medikas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksvaite @ 2009 12 01, 21:51)
Aš šiandien kaip tik Immuwash buteliuką druskos tirpaliukui supilti panaudojau  thumbup.gif
Šiaip jis mums nelabai padėjo



O koks geras sprendimas thumbup.gif

Naudojam Immuwash, na nieko kito nepastebiu kaip naudodama juros vandenuka...
Atsakyti
Esu ji naudojus, kai sunui buvo labai usisenejusi sloga, tai tuomet padejo, jis brangokas, ir atidarius galima naudoti tik 6 men, trumpas laikas
Atsakyti
QUOTE(ausruzel @ 2010 02 18, 12:52)
Esu ji naudojus, kai sunui buvo labai usisenejusi sloga, tai tuomet padejo, jis brangokas, ir atidarius galima naudoti tik 6 men, trumpas laikas


Galiojimo laikas 90d, taigi, 3 men.

Norejau paklausti tu, kurios vaikams purske sita purskala - ar vaikai nesakydavo, kad skauda nosi? Maniske 1 m. 8 men kai supurskiu, pradeda zirsti, kad jai "popa" sad.gif Paciai pasipurskus lygtai jauciasi toks kutenimas. Tai gal jai ir asocijuojasi su skausmu?
P.S. mums gydytoja paskyre profilaktiskai. eisim 3ni pas LOR'a, tai pasiklausiu daugiau apie sita vaista.
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2010 03 29, 16:41)
Galiojimo laikas 90d, taigi, 3 men.

Norejau paklausti tu, kurios vaikams purske sita purskala - ar vaikai nesakydavo, kad skauda nosi? Maniske 1 m. 8 men kai supurskiu, pradeda zirsti, kad jai "popa" sad.gif Paciai pasipurskus lygtai jauciasi toks kutenimas. Tai gal jai ir asocijuojasi su skausmu?
P.S. mums gydytoja paskyre profilaktiskai. eisim 3ni pas LOR'a, tai pasiklausiu daugiau apie sita vaista.


Mums irgi LOR buvo rekomendavusi.Tai kai purskaiu 2.5 men.( ilgiau nebesileido) kiekviena diena-nesirgom,net ir slogos beveik nebuvo.O kai jau nebepurskem-tai eme ir susirgo po poros savaiciu.Gal but ir padejo,bet tik tuo kartu kai purskemes ir neigavo imuniteto velesniam laikui(nors gyd.sake,kad padeda ir toliau isvengti slogu).Zodziu -stebuklas neivyko g.gif Tai tokia musu patirtis...
Atsakyti
Mum ir rekomendavo gydytoja...as jau is anksciau esu ji nusipirkus. Pirkau mergaitei, bet pries purskiant jai, pirmiausia pasipurskiau sau - ir tikrai tikrai labai nemalonu nosy unsure.gif toks kaip grauzimas jauciasi...ir nepurskiau mergaitei. Dabar mum parekomendavo gydytoja, tai siandien vel isbandziau sau ir dar MB ipurskiau - abiem grauze blink.gif tikrai nepurksiu as jo vaikui schmoll.gif tuo labiau, kad ir mediku tokios dviprasmiskos nuomones...o jus pabandykit pacios pasipurkst jo, pries duodant vaikui. Gydytojos komentaras buvo toks, kad gal mano gleivine buvo jautri ir taip sureagavo, bet siandien abiem su MB buvo tas pats, taip, kad NE sitam purskalui, tuo labiau, kad siuloma ji naudot kaip koki juros vandenuka, geriau jau as pastaraji geresni su variu purksiu smile.gif ar koki Euphorbiuma.
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 04 19, 19:01)
Mum ir rekomendavo gydytoja...as jau is anksciau esu ji nusipirkus. Pirkau mergaitei, bet pries purskiant jai, pirmiausia pasipurskiau sau - ir tikrai tikrai labai nemalonu nosy unsure.gif toks kaip grauzimas jauciasi...ir nepurskiau mergaitei. Dabar mum parekomendavo gydytoja, tai siandien vel isbandziau sau ir dar MB ipurskiau - abiem grauze blink.gif tikrai nepurksiu as jo vaikui schmoll.gif tuo labiau, kad ir mediku tokios dviprasmiskos nuomones...o jus pabandykit pacios pasipurkst jo, pries duodant vaikui. Gydytojos komentaras buvo toks, kad gal mano gleivine buvo jautri ir taip sureagavo, bet siandien abiem su MB buvo tas pats, taip, kad NE sitam purskalui, tuo labiau, kad siuloma ji naudot kaip koki juros vandenuka, geriau jau as pastaraji geresni su variu purksiu smile.gif ar koki Euphorbiuma.


As sau purskiau ir man nieko, uztat ir nustebau, kai vaikas sauke, kad POPA unsure.gif Daugiau ir as nepurskiau jai, sakiau, pati sau sunaudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 04 19, 21:01)
Mum ir rekomendavo gydytoja...as jau is anksciau esu ji nusipirkus. Pirkau mergaitei, bet pries purskiant jai, pirmiausia pasipurskiau sau - ir tikrai tikrai labai nemalonu nosy unsure.gif toks kaip grauzimas jauciasi...ir nepurskiau mergaitei. Dabar mum parekomendavo gydytoja, tai siandien vel isbandziau sau ir dar MB ipurskiau - abiem grauze blink.gif tikrai nepurksiu as jo vaikui schmoll.gif tuo labiau, kad ir mediku tokios dviprasmiskos nuomones...o jus pabandykit pacios pasipurkst jo, pries duodant vaikui. Gydytojos komentaras buvo toks, kad gal mano gleivine buvo jautri ir taip sureagavo, bet siandien abiem su MB buvo tas pats, taip, kad NE sitam purskalui, tuo labiau, kad siuloma ji naudot kaip koki juros vandenuka, geriau jau as pastaraji geresni su variu purksiu smile.gif ar koki Euphorbiuma.


Panašiai ir man buvo. Gydytoja rekomendavo, nupirkau, bet dukrytei jis labai nepatiko kažkodėl, pabandžiau sau, tai man irgi jis truputį graužė, nors vyrui nieko, kai pasakiau apie tai gydytojai, tai beveik likau durnės vietoj, kad taip būti negali, jis labai švelnus ir matyt mano gleivinė labai jau jautri. O dar čia priskaičiau tokių dviprasmiškų nuomonių, tai visai pasimečiau ar verta tą vaiką toliau erzinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(beana @ 2010 04 20, 14:44)
Panašiai ir man buvo. Gydytoja rekomendavo, nupirkau, bet dukrytei jis labai nepatiko kažkodėl, pabandžiau sau, tai man irgi jis truputį graužė, nors vyrui nieko, kai pasakiau apie tai gydytojai, tai beveik likau durnės vietoj, kad taip būti negali, jis labai švelnus ir matyt mano gleivinė labai jau jautri. O dar čia priskaičiau tokių dviprasmiškų nuomonių, tai visai pasimečiau ar verta tą vaiką toliau erzinti  g.gif

Nieko sau , svelnus, man toks nepasirode...abu su MB esam is tu, kur susloguoja karta per metus. O siaip geriau vengt visokiu purskalu i nosi, jei nera reikalo, t.y. nu niekada nepurksciau nieko vien prevenciskai g.gif juk ten gleivine, ka gali suzinot, kaip ji sureaguos, paskui bus kaip pazistamos mergytei, gleivine pazeista neatstatomai nuo visu purskalu i nosi.
Atsakyti
Nieko nepadejo, tikrai daugiau nenaudosim, o naudosim juros vandeni, arba druskos tirpaliuka rolleyes.gif
Atsakyti
mes naudojom, is pradziu lyg ir pasirode kad nuo jo greiciau baigesi sloga, bet po savaites sloga atsinaujino, taigi sakyciau neveiksmingas, o dar kai paskaiciau kad kitos gydytojos uzdraude ji naudoti, tai isvis nebepurskciu daugiau
Atsakyti
labai puiki priemone,mums alergine sloga..tai pasipurski ir po kiek laiko pagereja..sloga dingsta, o kiti vaistai nuo slogos nelabai padeda..ir siaip gerai del paparastos slogos..na bent jau mums
Atsakyti