Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai 6

QUOTE(Alacka33 @ 2008 11 27, 14:17)
katuks ačiū už gerą nuoruodą,pas mane viskas veikia,jau siunčiuosi.

reiškias čia mano ryšiai neveikia verysad.gif verysad.gif
reiks bandyt kitą kart
Atsakyti
Radau ir aš puslapiuką, kur galima laisvai siūstis žurnalus mirksiukas.gif
žurnalai
Atsakyti
Dar viena nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 11 27, 14:40)
Radau ir aš puslapiuką, kur galima laisvai siūstis žurnalus  mirksiukas.gif
žurnalai


Vat tai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ai-and-ai @ 2008 11 27, 12:57)
Vat tai ačiū 4u.gif    4u.gif  4u.gif

Prašom, prašom - tik siūskitės ir megzkit kuo daugiau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
O čia dar nemažai vaikiškų žurnalų parsisiuntimui thumbup.gif
Papildyta:
Na ir dar vienas adresas mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 11 27, 14:10)
Prašom, prašom - tik siūskitės ir megzkit kuo daugiau  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
O čia dar nemažai vaikiškų žurnalų parsisiuntimui  thumbup.gif
Papildyta:
Na ir dar vienas adresas mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Ir čia tą patį parašysiu: IŠPROTĖJIMAS lotuliukas.gif
Ačiū 4u.gif gal žinot, kur šeimyną išsiųsti ilgam? unsure.gif rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Labai labai ir didelis ačiū už nuorodas bigsmile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Aciu uz nuorodas , laimužėX tu auksas thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms - smagu, kad patiko 4u.gif thumbup.gif
o čia dar vienas adresiukas, atrodo, kad nebuvo dar tokio g.gif
Atsakyti
GELBĖKITE help.gif Ar pablūdot, kompas lūžta. Šitieg grožybių blink.gif Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Norėjau paprašyti paslaugos. Picasoj buvo rinkinukas tokių įdomių šalikų, skraisčių, dar vadinamų " krūtinėlė". Vienas šalikas toks įdomus, mėlynas, parodytas kaip smulkiai megzti. Jo galai suapvalėję, viename gale padaryta tokia skylutė, kad kitą galą galėtum perkišti. Tai gaunasi toks kaip " bantikas". Nemoku kitaip paaiškinti. Gal kuri matėte? Prašau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 28 lapkričio 2008 - 11:40
QUOTE(daivulka78 @ 2008 11 28, 11:26)
GELBĖKITE help.gif Ar pablūdot, kompas lūžta. Šitieg grožybių blink.gif Ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Norėjau paprašyti paslaugos. Picasoj buvo rinkinukas tokių įdomių šalikų, skraisčių, dar vadinamų " krūtinėlė". Vienas šalikas toks įdomus, mėlynas, parodytas kaip smulkiai megzti. Jo galai suapvalėję, viename gale padaryta tokia skylutė, kad kitą galą galėtum perkišti. Tai gaunasi toks kaip " bantikas". Nemoku kitaip paaiškinti. Gal kuri matėte? Prašau wub.gif

turiu tokius g.gif
user posted image
Atsakyti
blink.gif Šitie thumbup.gif Ačiū 4u.gif O gal galima daugiau? Tik va bėda, picasa siunčia man tuos žurnaliukus, bet aš jų negaunu g.gif Nesuprantu nieko, kur jie dingsta. Atrodo viskas gerai, rodo, kad siunčia, kad kraunasi, o paskui ... nieko, jų nerasta. Kažin kas galėtų būt, gal žinote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 28 lapkričio 2008 - 14:34