Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneliautojų meet'as Kaune

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 08, 17:09)
jetau apie sitas 2 ir as svajoju... ax.gif jau siuliukus auksinei turiu blush2.gif bet jie laukia mano magistrinio pabaigos ir mano moecheriukes gimimo wub.gif

as auksinei irgi turiu, tokios kaip kunos spalvos medvilnes ir atskirai viskozes. ilgai svarsciau ar ne bus per blanki man, bet labai graziai blizga. laukia irgi gersniu laiku
Atsakyti
sakot geresniu laiku laukiat? isivaizduokit,kai kokiu 70 metu bobutes budamos savo auksines sukneles megsit smile.gif nebent jau anukelem smile.gif as irgi turiu pradetu darbu,kol kas tik ant vienos rankos pirstu suskaiciuociau,bet kaip juos uzbaigti...irgi lauksiu...senatves...siandien ta juoda bumbuliuota sijona mezgu,kankinuosi,juodi siulai,prastai matosi...gal per kita savaite pabaigsiu...
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 08, 18:17)
as auksinei irgi turiu, tokios kaip kunos spalvos medvilnes ir atskirai viskozes. ilgai svarsciau ar ne bus per blanki man, bet labai graziai blizga. laukia irgi gersniu laiku


o tai gal kai pribaigsiu savo mocheriuke, gal kartu auksinuke noretum narplioti - dviese butu smagiau wink.gif
Atsakyti
Ale visai smagiai Jūs ten pasisėdėjot.. mirksiukas.gif , gaila, kad negalėjau prisijungti prie Jūsų.. Na bet ne paskutinį kartą tikėkimės.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 09, 00:48)
Ale visai smagiai Jūs ten pasisėdėjot..  mirksiukas.gif , gaila, kad negalėjau prisijungti prie Jūsų.. Na bet ne paskutinį kartą tikėkimės..  ax.gif

tikiuosi,kad ne paskutini wink.gif
aisq smagu butu kazkur susibegti su virbalais smile.gif tada tik mezgam,plepam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 08, 18:44)
o tai gal kai pribaigsiu savo mocheriuke, gal kartu auksinuke noretum narplioti - dviese butu smagiau wink.gif

zinok pasirasysiu - tik dar viena lliemene greit pribaigsiu ir tuo paciu 3 kursinius parasysiu....
man ta auksine ko tais nerias taip nematomai, tai kyla mintis isardyt ir didint vaselio nr. del to ir stovi nejudama, tipo mastau....o visa kita turiu pribaigus, ne taip kaip Olaiva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 09, 18:02)
zinok pasirasysiu - tik dar viena lliemene greit pribaigsiu ir tuo paciu 3 kursinius parasysiu....
man ta auksine ko tais nerias taip nematomai, tai kyla mintis isardyt ir didint vaselio nr. del to ir stovi nejudama, tipo mastau....o visa kita turiu pribaigus, ne taip kaip Olaiva  lotuliukas.gif

oho,kokia nekaupianti nebaigtu darbu mezgeja kalba smile.gif tiksliau raso tongue.gif

geriau man mamos patarkit,kokia suknele sau grazia krikstynoms vasarai nusinarplioti.jau mielai pradeciau po nauju.bet kol modeli ishsirinksiu,tai ir pavasaris ateis...dar ir dukrytei reikia kazka grazaus ishrinkti.nu vyrui kostiumo jau nemegsiu,tiek to cool.gif bet sakiau abidvi moteriskes busim su rankenu darbo suknelem cool.gif
va man sitas patinka,tik spalva salotine dar geriau butu cool.gif blink.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 09, 19:02)
zinok pasirasysiu - tik dar viena lliemene greit pribaigsiu ir tuo paciu 3 kursinius parasysiu....
man ta auksine ko tais nerias taip nematomai, tai kyla mintis isardyt ir didint vaselio nr. del to ir stovi nejudama, tipo mastau....o visa kita turiu pribaigus, ne taip kaip Olaiva  lotuliukas.gif

na man irgi magistrini pribaigti reikia ir dar deganciai salio reikia. Tai manau apie koki gruodzio viduri - sausio pradzia butu pats tas pradeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 09, 19:54)
*oho,kokia nekaupianti nebaigtu darbu mezgeja kalba smile.gif tiksliau raso tongue.gif

**user posted image

* nu nepyk ziauriai, bet tikrai nepalieku nebaigtu...man buna taip kad pabaigiu ir jis guli nenesiojamas, kai apdulka beguledamas daiktas - tada atiduodu...arba siulu prisiperku be proto ir irgi kai kurie dulka - va cia tai liga mano
**modelis labai originalnas, bet maciau kad grazia moheriuke narplioji...dabar tiek visko noriu, nezinau kur pasiduot

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 09, 21:09)
na man irgi magistrini pribaigti reikia ir dar deganciai salio reikia. Tai manau apie koki gruodzio viduri - sausio pradzia butu pats tas pradeti smile.gif

jau ir pamirsau ko prisizadejus blush2.gif , baigiau rasto darbus - mezgu kimono tipo megztinuka, jau irgi ipusejau ir tada gal jau ciupsiu ta sukne (dar mamai prizadejau moherinuka numegzt)
o kursinis kokia tema???
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 12 01, 19:40)
* nu nepyk ziauriai, bet tikrai nepalieku nebaigtu...man buna taip kad pabaigiu ir jis guli nenesiojamas, kai apdulka beguledamas daiktas - tada atiduodu...arba siulu prisiperku be proto ir irgi kai kurie dulka - va cia tai liga mano
**modelis labai originalnas, bet maciau kad grazia moheriuke narplioji...dabar tiek visko noriu, nezinau kur pasiduot
jau ir pamirsau ko prisizadejus  blush2.gif , baigiau rasto darbus - mezgu kimono tipo megztinuka, jau irgi ipusejau ir tada gal jau ciupsiu ta sukne (dar mamai prizadejau moherinuka numegzt)
o kursinis kokia tema???

nu gi zinok ir as susavo mocherinuke niekaip nesusitarus buvau, tai is to apmaudo jau spejau nusinarplioti sali sau, mamai ir megztuka viena i viesuma pribaigineju. iki kaledu gar mama labai nori mocherinuko ir dar viena suknute butinai turiu pradeti ir pribaigti. Taip kad po nauju tikrai jau manau bus pribrendes laikas kibti i auksinuke smile.gif
o magistrinis tai toks visai su mzgimu nesusijes: lotuliukas.gif "kariu fizinio pasirengimo stebejimo informacines sistemos modelis ir tyrimas" nieko nepadarysi... esu informatike ax.gif bet be proto megstu megzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 12 02, 10:42)
nu gi zinok ir as susavo mocherinuke niekaip nesusitarus buvau, tai is to apmaudo jau spejau nusinarplioti sali sau, mamai ir megztuka viena i viesuma pribaigineju. iki kaledu gar mama labai nori mocherinuko ir dar viena suknute butinai turiu pradeti ir pribaigti. Taip kad po nauju tikrai jau manau bus pribrendes laikas kibti i auksinuke smile.gif
o magistrinis tai toks visai su mzgimu nesusijes: lotuliukas.gif "kariu fizinio pasirengimo stebejimo informacines sistemos modelis ir tyrimas" nieko nepadarysi... esu informatike ax.gif bet be proto megstu megzti smile.gif

jo temuke tokia neprasta, maniau jei kas link ekonomikos tai buciau ka padejus. o cia visai ne i tema lotuliukas.gif
del auksines taip ir tariames- po svenciu kada nors... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 12 02, 14:44)
jo temuke tokia neprasta, maniau jei kas link ekonomikos tai buciau ka padejus. o cia visai ne i tema  lotuliukas.gif
del auksines taip ir tariames- po svenciu kada nors... lotuliukas.gif

jetau... net nesitikejau... ax.gif aciu uz gerus ketinimus 4u.gif
Atsakyti