Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneliautojų meet'as Kaune

nu gerai, mergaites, startuoju i pasimatyma su Jumis. smile.gif
Greit susimatysim smile.gif

11.05, 18val
"Katpedele", prie Pasimatymo buvusio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 05 lapkričio 2008 - 17:26
jau visos namo grizot? ar dar Katpedelej "mezgat"? smile.gif
Atsakyti
na merginos.... verkiau vakar kruvinom asarom...cray.gif ir del to kad dar ta pati vakara kai grizau su mazium 2.gif is ligonines namo teko vel i ligonine grizti (ligonineje pasigavom nauja virusa) ir del to, kad negalejau i meeta... sad.gif verysad.gif
kaip gi jumis sekesi? greitai pasakokit blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 06 lapkričio 2008 - 12:02
zuviuk, kas per virusai pasakok.
o sekes liuks, net as po savo susirinkimo dar suspejau. pergyvenau kaip ten jas pazint reiks, jei motkelio nebus ant stalo, bet fasolkos mama pazinau. smagiai pasisnekuciavom, bent jau man taip atrodo, nezinau ka jos ten iki tol veike...turbut pletkino vis apie ta pati - mezgima. apciupinejom gyvai ir fasolkos mamos sarafana ir Laimutes suknele. uzvede ji mane vel (laimutia su savo sukne), siandien visa diena mastau kad as irgi jos noriu, tik sprendziu ar juodos ar raudonos kokios.
laimutia , jei dar pameni surasyk kokie siulai, koks nr virbalu. gali ir rombu rasta imest. kazkoki turiu, bet man rodos kitoks nei tavo.
Atsakyti
Sveikutes,
as irgi grizau apsipatenkinusi is meeto. Smagiai papliurpem. Faktas tas, kad isitikinau, kad su sitom merginom ir siaip prie arbatos, ar brendzio, ar vyno irsu mezginiu rankose labai mielai pasisedeciau. Ir jumora visos supranta, ir mezgimo patirties pasisemt galima, zodziu smagu thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, Zuviuk, labai gaila, kad sergat. Del meeto nepergyvenk, bus dar, manau, progu susitikti. Sveikit greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2008 11 06, 17:11)
Sveikutes,
as irgi grizau apsipatenkinusi is meeto. Smagiai papliurpem. Faktas tas, kad isitikinau, kad su sitom merginom ir siaip prie arbatos, ar brendzio, ar vyno irsu mezginiu rankose labai mielai pasisedeciau. Ir jumora visos supranta, ir mezgimo patirties pasisemt galima, zodziu smagu  thumbup.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif
svarbiausia,kad arbatos 1 puodelio ant visu uzteko cool.gif (kaip nelietuviskai as cia parasiau doh.gif )

zuviukas,sveikit 4u.gif geriau namie patupekit,nenesiokit nei kitiems ligos nei nauju negaudykit wink.gif
Atsakyti
As irgi gryzau is susitikimo su gera nuotaika smile.gif Visos jus- saunios mamos thumbup.gif Ir as tokia noriu but lotuliukas.gif Tai va kol kas patirties trukumas jautesi su jumis bendraujant (ypac leliuku tema smile.gif ), todel daugiau klausiau, nei kalbejau... Bet buvo tikrai ydomu ir linksma smile.gif

Akire, smagu, kad vel uzdegiau noru tongue.gif Siulai B.B.B 82proc.merino vilnos, 18proc. akrilanas. Suejo kazkur 12-13 kamuoliuku. Mezgiau 2,5 virbalais.

Rastuko schemos neturiu, galiu pabandyt nupiest, bet nezinau, kas gausis smile.gif

1eile: gggU^gggggg^UggggU^gggggg^UggggU^gggggg^Uggg
3eile: ggggU^gggg^UggggggU^gggg^UggggggU^gggg^Ugggg
5eile: gggggU^gg^UggggggggU^gg^UggggggggU^gg^Uggggg
7eile: ggggggU^^UggggggggggU^^UggggggggggU^^Ugggggg
9eile: ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
11eile:ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
13eile:gggg^UggggU^gggggg^UggggU^gggggg^UggggU^gggg
15eile:ggg^UggggggU^gggg^UggggggU^gggg^UggggggU^ggg
17eile:gg^UggggggggU^gg^UggggggggU^gg^UggggggggU^gg
19eile:g^UggggggggggU^^UggggggggggU^^UggggggggggU^g

g-gera akis
U-uzmetimas
^-2 sumegztos akys

Tikiuosi bus aisku smile.gif


QUOTE(Akire3 @ 2008 11 06, 17:30)
zuviuk, kas per virusai pasakok.
o sekes liuks, net as po savo susirinkimo dar suspejau. pergyvenau kaip ten jas pazint reiks, jei motkelio nebus ant stalo, bet fasolkos mama pazinau. smagiai pasisnekuciavom, bent jau man taip atrodo, nezinau ka jos ten iki tol veike...turbut pletkino vis apie ta pati - mezgima. apciupinejom gyvai ir fasolkos mamos sarafana ir Laimutes suknele. uzvede ji mane vel (laimutia su savo sukne), siandien visa diena mastau kad as irgi jos noriu, tik sprendziu ar juodos ar raudonos kokios.
laimutia , jei dar pameni surasyk kokie siulai, koks nr virbalu. gali ir rombu rasta imest. kazkoki turiu, bet man rodos kitoks nei tavo.

Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 06, 17:30)
zuviuk, kas per virusai pasakok.
o sekes liuks, net as po savo susirinkimo dar suspejau. pergyvenau kaip ten jas pazint reiks, jei motkelio nebus ant stalo, bet fasolkos mama pazinau. smagiai pasisnekuciavom, bent jau man taip atrodo, nezinau ka jos ten iki tol veike...turbut pletkino vis apie ta pati - mezgima. apciupinejom gyvai ir fasolkos mamos sarafana ir Laimutes suknele. uzvede ji mane vel (laimutia su savo sukne), siandien visa diena mastau kad as irgi jos noriu, tik sprendziu ar juodos ar raudonos kokios.
laimutia , jei dar pameni surasyk kokie siulai, koks nr virbalu. gali ir rombu rasta imest. kazkoki turiu, bet man rodos kitoks nei tavo.


na gi zinokit nuvaziavom kazkokiu budu pasigave salmonele... (itariu kad sveciai savaitgali pries liga uzveze).... doh.gif
o grize vel blogai pasijutom nes ligoninej NORO virusa pasigavom sad.gif tai dabar visai neramu, nes ko gero visa seimyna gaus prasirgti unsure.gif

bee imeskit Laimutes sukneles foto nuoroda - labai smalsu kokia cia ta grazuole suknyte.

o FasolkosMamos suknyte maciau ir puikii atsimenu - labai originali ir grazi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 07 lapkričio 2008 - 08:18
QUOTE(Laimutia @ 2008 11 06, 19:17)

jezau kaip tau aciu.... eisiu visa info persirasyt. bet uzkretei juodai, nenoriu nieko megzt tik tavo sukne pries akis, tokia graziai plonai ismegzta. as virbalo maziau nei 4 nr neimu, bet ziuriu kad reiks - labai grazus rezultatas.
o kad tyli - tai as pastebejau, paskui pamaniau, kad gal as per plepi. ir tu man irgi kazkur matyta, bet gal SM, nu net nezinau.
P.S. tavo plauku nepagirt irgi neimanoma.... bigsmile.gif

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 07, 08:17)

gaila man jusu, ir dar lelius ne per didziausias...sveikit kuo greiciau....karantina namie paskelbkit kad nieks su uzkratais neitu....
tokia suknele turi laimutia, tik tamsiai melyna
user posted imageuser posted image
Fasolkos mama, kaip gi tu grizai, kaip tau ten su transportu baiges???
o as kur gyriaus kad pradejus ir nebaigus nert sukne auksine - tai sia
user posted image
turiu apie 10cm nuo apacios ratu nunerus ir laukia ji geresniu dienu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 07 lapkričio 2008 - 12:09
Sveikos mergaites, smagu ir man buvo pepletkinti su jumi, tik gaila ,kad ta mano savijauta ne kokia buvo, vakar pagaliau danti istrauke, prikankino visa valanda, tai siandien irgi pusiau gyva pusiau mirus. O su transportu tai pasivaikscioti iki REDOS teko.

Zuviuk, sveikite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 11 07, 14:13)
Sveikos mergaites, smagu ir man buvo pepletkinti su jumi, tik gaila ,kad ta mano savijauta ne kokia buvo, vakar pagaliau danti istrauke, prikankino visa valanda, tai siandien irgi pusiau gyva pusiau mirus. O su transportu tai pasivaikscioti iki REDOS teko.

Zuviuk, sveikite  4u.gif

visai tu ten neatrodei prastos savijautos lotuliukas.gif sveikateles ir tau
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 07, 13:06)
jezau kaip tau aciu.... eisiu visa info persirasyt. bet uzkretei juodai, nenoriu nieko megzt tik tavo sukne pries akis, tokia graziai plonai ismegzta. as virbalo maziau nei 4 nr neimu, bet ziuriu kad reiks - labai grazus rezultatas.
o kad tyli - tai as pastebejau, paskui pamaniau, kad gal as per plepi. ir tu man irgi kazkur matyta, bet gal SM, nu net nezinau.
P.S. tavo plauku nepagirt irgi neimanoma....  bigsmile.gif
gaila man jusu, ir dar lelius ne per didziausias...sveikit kuo greiciau....karantina namie paskelbkit kad nieks su uzkratais neitu....
tokia suknele turi laimutia, tik tamsiai melyna
user posted imageuser posted image
Fasolkos mama, kaip gi tu grizai, kaip tau ten su transportu baiges???
o as kur gyriaus kad pradejus ir nebaigus nert sukne auksine - tai sia
user posted image
turiu apie 10cm nuo apacios ratu nunerus ir laukia ji geresniu dienu  unsure.gif

jetau apie sitas 2 ir as svajoju... ax.gif jau siuliukus auksinei turiu blush2.gif bet jie laukia mano magistrinio pabaigos ir mano moecheriukes gimimo wub.gif
Atsakyti