Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneliautojų meet'as Kaune

man tai nei striokas,nei ne striokas smile.gif as tik iki 14 lapkr galesiu,nes paskui jau vyras i darba eis,liksiu su savo 2 vaikais namie,tai sunkiai kur ishsikrapstysiu viena doh.gif O kokiam Mole zaidimu kambary netinka?arba kad ir toj Pasimatymo Katpedelej.labai jau nuo 5 pikas bus prie to akropolio doh.gif as tik kita antrad negaliu,nes eisim muzikuoti.o siaip kur pasiulysit,ten atsikrapshtysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Man tinka ir rytojus, jei dar vis yra norinciu tai daryti rytoj smile.gif Ir vieta- buves Pasimatymas- labai tiktu smile.gif Nors vaikuciu neturiu, bet uztat labai arti namuciu blush2.gif
Atsakyti
Na nežinau, Mole žaidimų kambary nebus ką mamoms veikt, jis labai mažas. o šiaip galreitų kokiu ne piko metu matytis. Nes aš kol iš Šilainių iki Akropolio nuvažiuosiu per piką, tai valanda praeis blush2.gif Šiaip paliksiu mažių su broliu ko gero,nes MB nėra dar.
Atsakyti
na merginos ko taip pasyviai?
as tai tik siandien su maziuku is ligonines grizau... sad.gif visa savaite gulejom verysad.gif bet aciu Dievui tfu tfu tfu viskas lyg ir gerai. todel as uz meeta
Taip kad rytoj 11.05 18.00 val. pasimatymo katpedelej. Kurios ateis nepasigailes - kitom po to seile varves biggrin.gif

Tvarka bus biggrin.gif

p.s. as cia juokauju - nesupraskit neteisingai.
Manau kad geriau kukli pradzia negu pastovus atideliojimas... ax.gif
Atsakyti
man tinka,as prisistatysiu .tik kazin kaip atpazinsiu? apsirenkit visos nuo galvos iki koju megztais rubais smile.gif
Atsakyti
man cia kilo ideja, gal susirinkimas greit baigsis ir as i meeta kad ir pavelavus speciau....taip noriu, bet rimtai , kaip pazint reiktu - tik fasolkos mama foto isimetus. gal ant stalo kokia roze pasidekit, kaip jus po viena atejusios nesusesit prie skirtingu stalu???
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 04, 20:53)
man cia kilo ideja, gal susirinkimas greit baigsis ir as i meeta kad ir pavelavus speciau....taip noriu, bet rimtai , kaip pazint reiktu - tik fasolkos mama foto isimetus. gal ant stalo kokia roze pasidekit, kaip jus po viena atejusios nesusesit prie skirtingu stalu???

roze aisq turi buti megzta smile.gif

gal geriau siulu matkeli koki,tada tikrai bus aisq,kad sava smile.gif
Atsakyti
Kas atsines matkeli? tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 04, 22:01)
roze aisq turi buti megzta smile.gif

gal geriau siulu matkeli koki,tada tikrai bus aisq,kad sava smile.gif

o cia tai ideja bigsmile.gif , bet velgi per visa bara neisit matkelio ieskodamos, turit mazdaug ir staliuka, ten tarkim prie lango ties viduriu jei ne uzimtas numatyt, ties viduriu mazdaug ir vaikam kampelis ir yra....vienu zdodziu sekmes, o to matkelio nenuimkit iki vakaro, taip noriu prisijungt, bet neisivaizduoju kiek gi trunka tie susirinkimai....
dar neapsisprendziu ar cia pacios megzta evos liemene uzsidet ar cia megzta sukne bet pirkta....blyn as kaip ta durne turiu vilties....o gausis kad pratupesiu darze ir viskas
Atsakyti
qq wink.gif
tai iki vakaro tada 18 valandos wink.gif
kurios tiksliai planuojat ateiti?
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 05, 12:34)
qq wink.gif
tai iki vakaro tada 18 valandos wink.gif
kurios tiksliai planuojat ateiti?

nu tai taip regis iki 18val siandien smile.gif
o beje, mergaites, is veido mane jau pazystate, suknute tai vilksiuos ta paskutine marga, tai kai pamatysit mojuokit, nes neturiu nei menkiausios nuojautos kaip man jus kitaip atpazinti biggrin.gif
Atsakyti
Noriu labai i susitikima, tik nezinau, ar spesiu verysad.gif Vaikas miega, vyras dar is darbo negrizes, jei spes grizt, tai ateisiu unsure.gif
Atsakyti