Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneliautojų meet'as Kaune

Aš dar pagalvojau, kad galima su vaikais pvz Megiuky susitikt visom- ten jug yra atskiros trys erdvės prie stalo susėst, o vaikam irgi džiaugsmas- žaislų pilna ir ant galvų mamoms nelipa. Tik įdomu, ar priims mamas be vaikų rolleyes.gif Žinau, kad iki 3 m- susimoki 8 Lt ir būni neribotą kiekį, o vyresniem, tai dar nežinau. Tik pasivaišinimai menki, tai mamoms- kava arba arbata, o daugiau berods nieko nėra unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 31 spalio 2008 - 22:35
as irgi pagalvojau,kad kokiam vaku zaidimo kambary butu galima susitikti.kad ir kokiam PC Savas ax.gif idomu,kai gimtadieniui uzsisako zaidimu kambari kokiom 2 valandziukem,tai kiek moka ir kokios ten salygos?keli vaikai butu,tai galetu ten ir dukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 10 31, 23:34)
Aš dar pagalvojau, kad galima su vaikais pvz Megiuky susitikt visom- ten jug yra atskiros trys erdvės prie stalo susėst, o  vaikam irgi džiaugsmas- žaislų pilna ir ant galvų mamoms nelipa. Tik įdomu, ar priims mamas be vaikų  rolleyes.gif  Žinau, kad iki 3 m- susimoki 8 Lt ir būni neribotą kiekį, o vyresniem, tai dar nežinau. Tik pasivaišinimai menki, tai mamoms- kava arba arbata, o daugiau berods nieko nėra  unsure.gif

Ten galima iš kažkokios kavinės užsisakyt, kiek pamenu. O mes kai su liepinukėm ten renkamės, tai savo sumuštinukų, sausainukų atsinešam...
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 01, 00:10)
as irgi pagalvojau,kad kokiam vaku zaidimo kambary butu galima susitikti.kad ir kokiam PC Savas ax.gif idomu,kai gimtadieniui uzsisako zaidimu kambari kokiom 2 valandziukem,tai kiek moka ir kokios ten salygos?keli vaikai butu,tai galetu ten ir dukti biggrin.gif

PC Savas maciau, kad dabar vietoj vaikukambario "Kika". Gal padare vaiku kambari kur nors kitur, bet as nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
Na ka mergaites iki susibegimo liko kelios dienos, labai laukiu, tikiuosi iki to laiko susigalvosim kur susitinkam smile.gif Gal tikrai kokiam Akropolyje, visai butu ir gerai, ir susisiekimas geras viesuoju transportu ir masina yra kur pasistatyt....
Atsakyti
sveikos visos,
o as ko labiausiai bijojau tai taip ir ivyko. Trec 17 val susirinkimas,kadangi ana sav nelankem darzo, tai siandien emaila gavau nuo kitos mamos, nes prasiau pranest.informacija pasitikrinsiu tik ryt, nuejus i darza.... ir dabar stumdaus, nepatogu jusu prasyt kad vienai dienai nukeltumet meeta, nes jums gi irgi taikytis reik.
ir susirinkime nedalyvaut negaliu - nes pirmi metai lankom, pirmas susirinkimas...be to esu isrinkta kaip grupes atstove darzelio taryboj, tai pati ten siokiu tokiu naujienu pranest turesiu.
man rodos per toki trumpa laika datos keist jums negalima, nebent cia labai skubiai susiorganizuotumem. vienu zodziu labai apgailestauju kad negalesiu sudalyvaut.
na nebent ryt aukletoja pasakys kita data.....
Atsakyti
smile.gif ku ku , kur visos
Susitinkam mes ryt ar nelabai, aaaa
smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 04 lapkričio 2008 - 14:02
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 01, 00:10)
as irgi pagalvojau,kad kokiam vaku zaidimo kambary butu galima susitikti.kad ir kokiam PC Savas ax.gif idomu,kai gimtadieniui uzsisako zaidimu kambari kokiom 2 valandziukem,tai kiek moka ir kokios ten salygos?keli vaikai butu,tai galetu ten ir dukti biggrin.gif

Niu mano vaikuciai jokiam zaidimo kambarelyje netilptu g.gif
Atsakyti
mano darzo susirinkimas pasitvirtino - tai as atpuolu, nebent ketvirtadieni...bet ko tais vangokai tariasi panos, varykit arba i akropoli, arba kad ir buvusio 'pasimatymo' katpedele, ten yra mazas kampukas vaikam su kaladelem....nu nezinau. as tai noreciau pasimatyt
Atsakyti
mergaites ko taip sunkiai viskas, gal laikas netinka, gal tada dienos vidury jei yra nedirbanciu na nezinau
Atsakyti
Sveikos,
joo, labai viskas letai vystosi. Gal atidedam kitai savaitei? Si darbo savaite tokia trumpa, o darbu ziauriai daug. Koks cia striokas? Galetume ir atidet, ka manot?
Atsakyti