Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneliautojų meet'as Kaune

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 29, 14:21)
DALYVIAI
Fasolkos Mama (Zaliakalnis) smile.gif
Laimutia (Dainavos) smile.gif
Akire3 (Dainavos) smile.gif
Zuviukas:) (Dainavos) smile.gif

mileta4 (Jonava) biggrin.gif
Atsakyti
DALYVIAI
Fasolkos Mama (Zaliakalnis) smile.gif
Laimutia (Dainavos)
Akire3 (Dainavos)
Zuviukas:) (Dainavos)
mileta4 (Jonava)
Olaiva (Karmelava)

bet as su savo pupa buciau,nes be pienuko ji nebuna rolleyes.gif siaip rami, ramybes nedrumstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 10 29, 13:37)
DALYVIAI
Fasolkos Mama (Zaliakalnis) smile.gif
Laimutia (Dainavos)
Akire3 (Dainavos)
Zuviukas:) (Dainavos)
mileta4 (Jonava)
Olaiva (Karmelava)

bet as su savo pupa buciau,nes be pienuko ji nebuna  rolleyes.gif siaip rami, ramybes nedrumstu smile.gif

as irgi gal su savo zirniu busiu, nezinau kaip man su auklem iseis....mano tai drums ramybe lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 10 24, 19:07)
...ir ant savęs (būtina vakarėlio sąlyga) savo kūrinius pademonstruojat  mirksiukas.gif


gal neisvysit, jei ant saves savo neturesiu, nes sau labai mazai mezgu, daugiausia dukrai, kriksto dukroms... blink.gif

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 29, 14:21)
DALYVIAI
Fasolkos Mama (Zaliakalnis) smile.gif
Laimutia (Dainavos) smile.gif
Akire3 (Dainavos) smile.gif
Zuviukas:) (Dainavos) smile.gif

zaniatja (Eiguliai)
tik del vietos.... nezinau... jei kavinej, ne tokia intymi aplinka tongue.gif Nezinau, mano nedidelis butas tik 2 kambariu... jei dar su vaikais kai kas, plius mano vaikas, ankstoka turbut. Net nezinau kaip del tos vietos. Vasara butu, tai butu galima tiesiog Kalnieciu parke ant zoles bigsmile.gif ot smagu butu...
As kaip isivaizduoju, jei toki kaip mezgeju kluba planuojam, tai kavine ne ypac geras pasirinkimas. Kaip manot?
Atsakyti
Susibegimas 11.05 17-19val

DALYVIAI
1. Fasolkos Mama (Zaliakalnis) 4u.gif
2. Laimutia (Dainavos) 4u.gif
3. Akire3 (Dainavos) 4u.gif
4. Zuviukas:) (Dainavos) 4u.gif
5. mileta4 (Jonava) 4u.gif
6. Olaiva (Karmelava) 4u.gif
7. zaniatja (Eiguliai) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 30 spalio 2008 - 14:48
QUOTE(zaniatja @ 2008 10 30, 09:46)
gal neisvysit, jei ant saves savo neturesiu, nes sau labai mazai mezgu, daugiausia dukrai, kriksto dukroms...  blink.gif
zaniatja (Eiguliai)
tik del vietos.... nezinau... jei kavinej, ne tokia intymi aplinka  tongue.gif  Nezinau, mano nedidelis butas tik 2 kambariu... jei dar su vaikais kai kas, plius mano vaikas, ankstoka turbut. Net nezinau kaip del tos vietos. Vasara butu, tai butu galima tiesiog Kalnieciu parke ant zoles  bigsmile.gif  ot smagu butu...
As kaip isivaizduoju, jei toki kaip mezgeju kluba planuojam, tai kavine ne ypac geras pasirinkimas. Kaip manot?

dabar gausis tik toks mezgeju susipazinimo is arciau pasisedejimas prie arbatos puodelio ar kokios vyno taureles...galim ir pas tave atlekt jei kvieti, bordako nedarytumem gal, pasidarytumem koki sunestini ar dar kaip...vienu zodziu jei plota laisva turi - tai sauk garsiai biggrin.gif

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 30, 14:46)
Susibegimas 11.05  17-19val

DALYVIAI
1. Fasolkos Mama (Zaliakalnis)  4u.gif
2. Laimutia (Dainavos)  4u.gif
3. Akire3 (Dainavos)  4u.gif
4. Zuviukas:) (Dainavos)  4u.gif
5. mileta4 (Jonava)  4u.gif
6. Olaiva (Karmelava)  4u.gif
7. zaniatja (Eiguliai) 4u.gif

man kolkas tinka 4u.gif
Atsakyti
Na mergaites, kur jus?
mes dar viecikes neturim susigalvoje kur susitikti
Atsakyti
sveikos wink.gif
man tinka tas laikas,tik idomu,kur susibegsim?
dar pries susibegima bukit malonios,parasykit,ar kuri is jusu arba jusu vaikiukas nesloguoja ar siaip nesirguliuoja,nes tada mes jau nebeitume blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
o idomu man dar kas kokio amziaus vaikus atsivesti zada? Maniskei pvz. sausi bus trys, ar jai draugu atsiras? smile.gif O del vietos tai....kaip ir snekejom, siulyciau pirma karta tada neutraliai kazkur, o jei patiks ir tai taps sistema, tada galim paeiliui tai pas viena, tai pas kita. Ka manot?
Kaip jau sakiau pas mane mazai vietos, jei dar su vaikais, tai tiem vargsiukam vietos nebebus, bet gal kazkaip draugiskai ant kilimo susestume. Ar ne taip? Kazkaip manau, kad cia nebus daugiau desimties merginu.
Na o siam kartui, kur cia galetume..."prie svarstykliu", Akropoly kazkur, pvz. "Gan bei"(ten prie tu raudonu foteliu stalus sustumia jei ka ir tokia truputi atskira erdvele susidaro nuo kitu lankytoju)
Dar tokia mintis sove, gal kokia nedidele kavinuke senamiesty galima susirasti su nuosaliu kampeliu ir pastoviem susitikimam. tik kazin ar savininkai pastoviai musu nores, nes nemanau, kad mes susitike daug gersim ir valgysim, o plepesim tai ilgai tongue.gif
Dar viena galbut durna ideja...gal Casa Lanoj paklaust, ar neturi kokios patalpeles salia tokiems mezgeju susitikimams. Nezinau kaip jus, o as tai ten jau laaaabai daug pinigu siulams isleidus. Na paklaust galima, juk i galva neduos, gal dar ten kokia patyrusi mezgeja, kur parduotuvei mezga prisijungtu tongue.gif
Isismaginau cia su fantazijom... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2008 10 31, 18:13)
Sveikos,
o idomu man dar kas kokio amziaus vaikus atsivesti zada? Maniskei pvz. sausi bus trys, ar jai draugu atsiras?  smile.gif  O del vietos tai....kaip ir snekejom, siulyciau pirma karta tada neutraliai kazkur, o jei patiks ir tai taps sistema, tada galim paeiliui tai pas viena, tai pas kita. Ka manot?
Kaip jau sakiau pas mane mazai vietos, jei dar su vaikais, tai tiem vargsiukam vietos nebebus, bet gal kazkaip draugiskai ant kilimo susestume. Ar ne taip? Kazkaip manau, kad cia nebus daugiau desimties merginu.
Na o siam kartui, kur cia galetume..."prie svarstykliu", Akropoly kazkur, pvz. "Gan bei"(ten prie tu raudonu foteliu stalus sustumia jei ka ir tokia truputi atskira erdvele susidaro nuo kitu lankytoju)
Dar tokia mintis sove, gal kokia nedidele kavinuke senamiesty galima susirasti su nuosaliu kampeliu ir pastoviem susitikimam. tik kazin ar savininkai pastoviai musu nores, nes nemanau, kad mes susitike daug gersim ir valgysim, o plepesim tai ilgai  tongue.gif
Dar viena galbut durna ideja...gal Casa Lanoj paklaust, ar neturi kokios patalpeles salia tokiems mezgeju susitikimams. Nezinau kaip jus, o as tai ten jau laaaabai daug pinigu siulams isleidus. Na paklaust galima, juk i galva neduos, gal dar ten kokia patyrusi mezgeja, kur parduotuvei mezga prisijungtu  tongue.gif
Isismaginau cia su fantazijom...  blush2.gif

mano sunui vasari trys, bet neprisizadu atsivest...del casa lanos tai cia gera ideja sumastei, tik turbut neisdegs, nebent pas ta vokieti i kabineta....beje mane irgi ten jau pazista....
varom i kavine kokia ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 31, 20:46)
mano sunui vasari trys, bet neprisizadu atsivest...del casa lanos tai cia gera ideja sumastei, tik turbut neisdegs, nebent pas ta vokieti i kabineta....beje mane irgi ten jau pazista....
varom i kavine kokia ir viskas...

vokietis gal patenkintas butu, kad tiek mergu prieitu tongue.gif ypac po to, kai musu vaikai per siulus prasinestu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2008 10 31, 20:09)
vokietis gal patenkintas butu, kad tiek mergu prieitu  tongue.gif  ypac po to, kai musu vaikai per siulus prasinestu  lotuliukas.gif

as kita kart einant ten tikrai pasiklausiu siaip ant bajerio
Atsakyti