Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneliautojų meet'as Kaune

QUOTE(zvirble @ 2008 10 27, 11:45)
as Jonavoj randuosi, tai nelabai iseis sudalyvauti, vis del to velai grysciau, o kita ryta labai anksti keliuosi i darba.  verysad.gif

As ir gi is Jonavos, bet labai noriu sudalyvaut, net gi suknele tam reikalui turiu.
Ar priimsit?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mileta4 @ 2008 10 27, 12:38)
As ir gi is Jonavos, bet labai noriu sudalyvaut, net gi suknele tam reikalui turiu.
Ar priimsit?? blush2.gif

zinoma smile.gif ir be sukneles priimsim. Svarbiausias mus vienijantis dalykas - bendras hobis - kai kam ir darbas (mezgimas ar nerimas). thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 27 spalio 2008 - 15:33
Mergaites, turiu, beda, as gi 4 mazus kaciukus turiu, kai siandien lipdami mano kojom kaip medziu sugadino mano kelnes, nusigandau, kad jei buciau su suknele, butu buve liudniau. Reikia ieskotis kitos susitikimo vietos, o tai jei musu "dress kodas" suknele ar kitas mezginys, tai bijau, kad mano padukeliai gali daug bedu pridaryt...

Beje, labai smagu, kad musu cia daugeja, bet ir pasiulymai KADA, KAIP, KUR yra taip pat labai laukiami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 27 spalio 2008 - 15:41
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 27, 16:32)
zinoma smile.gif ir be sukneles priimsim. Svarbiausias mus vienijantis dalykas - bendras hobis - kai kam ir darbas (mezgimas ar nerimas). thumbup.gif

4u.gif VALIO as priimta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 27, 16:39)
Mergaites, turiu, beda, as gi 4 mazus kaciukus turiu, kai siandien lipdami mano kojom kaip medziu sugadino mano kelnes, nusigandau, kad jei buciau su suknele, butu buve liudniau. Reikia ieskotis kitos susitikimo vietos, o tai jei musu "dress kodas" suknele ar kitas mezginys, tai bijau, kad mano padukeliai gali daug bedu pridaryt...

Beje, labai smagu, kad musu cia daugeja, bet ir pasiulymai KADA, KAIP, KUR yra taip pat labai laukiami

Galima kokioj kavinukėj susibėgt. 4u.gif Bet ten jau su savo virbalais gal nepamosuosim g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 10 27, 18:43)
Galima kokioj kavinukėj susibėgt.  4u.gif Bet ten jau su savo virbalais gal nepamosuosim g.gif

as manau kavinuke geras variantas. Tik reikia pilno dalyviu saraso, kad zinotume kokio dydzio ta kavinuke issrinkti smile.gif

FasolkosMama - jau dezute issivaliau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai, kaip faina 4u.gif norėčiau ir aš, bet... wub.gif Iš manęs prasta mezgėja doh.gif , dirbu pamainom, sekmadieniais irgi dirbu, šeštadienį į univerą varau, laisva tik penktadienį. Be to aš nuo Šakių rajono, iki Kauno 40 kilometrų. O ir suknelės neturiu. Jokios. Nemėgstu. Paskutinį kartą suknelę dėvėjau per savo vestuves ir kai laukiausi mažiuko nestuke.gif . Sėkmės merginukės. Jūs to susitikimo nusipelnėte tongue.gif . Svarbu, kad tik įvyktų viskas sklandžiai. Laikysiu už jus kumstukus. Laimingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 28, 12:36)
as manau kavinuke geras variantas. Tik reikia pilno dalyviu saraso, kad zinotume kokio dydzio ta kavinuke issrinkti smile.gif

FasolkosMama - jau dezute issivaliau blush2.gif  mirksiukas.gif

man lapkricio pirma savaite, nezinau kuria diena, ispuola darze susirinkimas, tai jei jis sutaps su meetu, tikrai negalesiu. bet as kazkodel manau kad nesutaps ir as visom keturiom su suknia ar be atvarau. kavines uzsakinet gal ir nereik nebent staliuka....o kokiuose jus rajonuose gyvenat, gal mes kaimynkos visos???? as dainavos raj.
Atsakyti
Na kaip matau didelio pasipriesinimo pasiulytai datai nera, tai tada taip ir planuojam kita treciadieni 11.05 17-19, pasedesim, susipazinsim, gal ir pasitarsim del kokiu daznesniu susitikimu wink.gif
susitikimo vieta siulyti prasau.
DALYVIAI
Fasolkos Mama smile.gif
..............


Akire3, kaip del kaimynu, tai Kaunas ir taip mazas miestas visi mes netoli gyvenam smile.gif , o as tai is Zaliakalnio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 28 spalio 2008 - 16:22
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 28, 17:19)
Na kaip matau didelio pasipriesinimo pasiulytai datai nera, tai tada taip ir planuojam kita treciadieni 11.05  17-19, pasedesim, susipazinsim, gal ir pasitarsim del kokiu daznesniu susitikimu wink.gif
susitikimo vieta siulyti prasau.
DALYVIAI
Fasolkos Mama smile.gif
Laimutia (is Dainavos  mirksiukas.gif )
..............
Akire3, kaip del kaimynu, tai Kaunas ir taip mazas miestas visi mes netoli gyvenam smile.gif , o as tai is Zaliakalnio smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 28, 17:03)
man lapkricio pirma savaite, nezinau kuria diena, ispuola darze susirinkimas, tai jei jis sutaps su meetu, tikrai negalesiu. bet as kazkodel manau kad nesutaps ir as visom keturiom su suknia ar be atvarau. kavines uzsakinet gal ir nereik nebent staliuka....o kokiuose jus rajonuose gyvenat, gal mes kaimynkos visos???? as dainavos raj.


as irgi Dainavos mirksiukas.gif
Atsakyti
DALYVIAI
Fasolkos Mama (Zaliakalnis) smile.gif
Laimutia (Dainavos) smile.gif
Akire3 (Dainavos) smile.gif
Zuviukas:) (Dainavos) smile.gif
Atsakyti