Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

Ne uz ilgo vaziuojam i Vilniu.Pas Posiuna pasirodyt ax.gif labai laukiu jo komentaru ax.gif
Atsakyti
Mes irgi kitą penktadienį važiuojame. Jau praėjo 6savaitės po paskutinio lazerio, įdomu, kaip mus įvertins.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Tikiuosi su kiekviena diena jus turite vis geresniu naujienu ir jusu vaikuciu hemangiomos nyksta...
Vis neturiu daugiau laiko pasikrapstyti kad ideti savo vaikucio nuotrauka, bet maciau kad DILIA idejo mano didesne nuotraukyte 2008-11-07. Aciu jai.
gal galite savo nuomone issakyti?

Is ankst aciu
Atsakyti
QUOTE(imbir @ 2008 11 13, 20:22)
Sveikos mamytes,

Tikiuosi su kiekviena diena jus turite vis geresniu naujienu ir jusu vaikuciu hemangiomos nyksta...
Vis neturiu daugiau laiko pasikrapstyti kad ideti savo vaikucio nuotrauka, bet maciau kad DILIA idejo mano didesne nuotraukyte 2008-11-07. Aciu jai.
gal galite savo nuomone issakyti?

Is ankst aciu


Labukas,
Man atrodo, kad pas jus gandro znyples. Man atrodo, kad hemangioma daug ryskesnes spalvos buna ir kitokia. Na, bet as negydytoja. Linkiu Jums pasirodyti gydytojui ir kad jis patvirtintu mano spejus 4u.gif
Atsakyti
Man irgi panasu i gandro znybes,nes pas mus irgi panasiu yra nugarytej ant juosmens ax.gif bet zinoma as ne daktare,bet mano nuomone ten nieko baisaus 4u.gif
Buvau siandien pas Posiuna,tai paskyre procedura gruodzio 16 d unsure.gif su pilna narkoze verysad.gif siaip sake kad viskas kaip ir gereja,tik dar viena kita lazeriuka dar teks padaryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 11 13, 23:15)
Man irgi panasu i gandro znybes,nes pas mus irgi panasiu yra nugarytej ant juosmens ax.gif bet zinoma as ne daktare,bet mano nuomone ten nieko baisaus 4u.gif
Buvau siandien pas Posiuna,tai paskyre procedura gruodzio 16 d unsure.gif su pilna narkoze verysad.gif siaip sake kad viskas kaip ir gereja,tik dar viena kita lazeriuka dar teks padaryt verysad.gif


Vat ir liudna. Ievukis mes 16 diena gulomes i ligonine o kita diena laukia taip pat pilna narkoze. Bet kuo toliau, tuo daugiau as uz operacija. Duok Dieve, kad ji praeitu sekmingai. Bet pasak Posiuno, mums reiketu gydytis apie 10 metu, nuo kitos proceduros Martynui jau reiketu daryti kkv karta narkoze. Ir kiek tada narkoziu pernes mano vaikas? Siaubas? Ta vai, o cia isoperuos, ir jei augs reikes padaryti ta lazeri. Net negalejau pagalvoti, kad hemangioma tokia rimta.
Taigi sekmes visom Mamytems ir vaikuciams.
Atsakyti
buvusiems ir busimiems jubiliejininkams po 4u.gif

dieve, kaip noriu kad visi vaikiukai pasveiktu. va skaitau ir visa siurpuliukai krecia, ne delto kad baisu , o delto kad kartais liudesys uzeina.. kol musu vaikucia mazi nesupranta nieko, o mum mamom tai sirdies skausmelis. musiske nera didele, kartais ziuriu i savo angeleli ir jos net nepastebiu, kartais ziuriu ir neisivaizduoju kad jos ant veidelio nera, jau lyg ir pripratau.. bet noriu kad dingtu ir negryztu..ir kad pas visus dingtu ir negryztu. stiprybes jum brangiosios 4u.gif kad jusu mazyliams operacijos ir lazeriai praeitu sklandziai!

o kodel nebekonpensuos? gaila..

gal kuri zinote nuo ko tos hemanigiomos? pavedeta, nestumo metu vartoti vaistai , alkoholis , cigaretes, kompiuteris, oras blogas, ekologiskas maistas.. nu nuo ko jos, as net neisivaizduoju?? a?
Atsakyti
Mes turime hemangioma ant petuko, nuo gimimo ji mums, iki sio ji siek tiek padidejo bet pagalme mane nedidele apie 1cm skersmens. Gydytoja sake iki metu tikrai nieko daryti jai nereikia, veliau kreiptis pas chirurga konsultacijai, bet ji siuncia pas tos pacios polikliniko skur ji dirba chirurga ir jis sako kad naikinti neverta, nes nedidele ir nepavojinga. Gal galite patarti ar verta ieskoti geresnio profesionlesnio chirugo konsultacijos ar istiesu ant tokios vietos tokia hemangioma nepavojinga?
Atsakyti
Sveikos mamytes!dabar tik radau sia temele apie hemangiomas.As paskaiciau jusu pasipasakojimus apie sia liga ir pasidare man l.graudu,nes mes ir turejom sia problemele,pas mus buvo ant galvos netoli auseles,guziukas verysad.gif .
Taigi mano maziukei jau 3metukai bus po keliu sav.,jau 1.5metu neatsiranda guziukas.Jai atsirado po 2sav.gimimo,ir tai as pati netycia uzciuopiau,kad kazkas ant galveles yra.Parodziau savo gyd.ir ji mum sake stebeti,nes gali ir pranykti,bet ji pasake,kad gali buti hemangioma.
Mes gyd.vis pasirodydavom,po metuku ji mum israse siuntima i Kauno klinikas pasikonsultuoti.Kita diena nuvaziavom i klinikas,o ten siuntinejo vienas per kt.,bet siaip ne taip mus apziurejo ir pasake,kad butina operuotis doh.gif ,man net siurpas nuejo,dar pasiule lazeriu,bet nerekomendavo-lazeriu,kadangi gali atsinaujinti.Buvo paskyre net data operacijai.
Po kliniku mes uzvaziavom pas savo gyd.(atsakyma nuvezem).Gyd.mum papasakojo toki ivyki:panasau amziaus mergaitei buvo lygiai taip pat kaip musu maziukei(1.3m.),kad ji ir siunte ta mergaite i Kauno klin.,jai isoperavo ta guziuka,vadinama-hemangioma,po 2men.ta mergaite numire,nes ant smegeneliu issiliejo kraujukas doh.gif verysad.gif .Tai po tokio pasakojimo mum su vyru nesinorejo vezti operuot.
Bet as prisimeniau,kad mano pusesere turi drauge kuri dirba Santariskese operacinej,tai ta drauge is matymo pazinojo gyd.Posiuna,nes matydavo kaip jis operuodavo.Taip as ir gavau jo numeri smile.gif
Tai va,mum buvo vizitas po 2sav.,paziurejo ta guziuka ir ta pacia diena dare procedura-lazeriu,vaje kaip verke maziuke verysad.gif .Po to jis mum liepe pasirodyti po gero men.Na zinot mamytes,mum po vienos proceduros viskas praejo. thumbup.gif smile.gif Ir aciu gyd.Posiunui,kad isgyde,tikrai geras gydytojas ir kt.patariu pas ji gydytis!Tik neaisku ar neatsinaujins si liga,bet tikiuosi l.,kad viskas bus gerai.
Nu ir prirasiau doh.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(agniete18 @ 2008 11 14, 22:57)
Sveikos mamytes!dabar tik radau sia temele apie hemangiomas.As paskaiciau jusu pasipasakojimus apie sia liga ir pasidare man l.graudu,nes mes ir turejom sia problemele,pas mus buvo ant galvos netoli auseles,guziukas verysad.gif .
Taigi mano maziukei jau 3metukai bus po keliu sav.,jau 1.5metu neatsiranda guziukas.Jai atsirado po 2sav.gimimo,ir tai as pati netycia uzciuopiau,kad kazkas ant galveles yra.Parodziau savo gyd.ir ji mum sake stebeti,nes gali ir pranykti,bet ji pasake,kad gali buti hemangioma.
Mes gyd.vis pasirodydavom,po metuku ji mum israse siuntima i Kauno klinikas pasikonsultuoti.Kita diena nuvaziavom i klinikas,o ten siuntinejo vienas per kt.,bet siaip ne taip mus apziurejo ir pasake,kad butina operuotis doh.gif ,man net siurpas nuejo,dar pasiule lazeriu,bet nerekomendavo-lazeriu,kadangi gali atsinaujinti.Buvo paskyre net data operacijai.
Po kliniku mes uzvaziavom pas savo gyd.(atsakyma nuvezem).Gyd.mum papasakojo toki ivyki:panasau amziaus mergaitei buvo lygiai taip pat kaip musu maziukei(1.3m.),kad ji ir siunte ta mergaite i Kauno klin.,jai isoperavo ta guziuka,vadinama-hemangioma,po 2men.ta mergaite numire,nes ant smegeneliu issiliejo kraujukas doh.gif  verysad.gif .Tai po tokio pasakojimo mum su vyru nesinorejo vezti operuot.
Bet as prisimeniau,kad mano pusesere turi drauge kuri dirba Santariskese operacinej,tai ta drauge is matymo pazinojo gyd.Posiuna,nes matydavo kaip jis operuodavo.Taip as ir gavau jo numeri smile.gif
Tai va,mum buvo vizitas po 2sav.,paziurejo ta guziuka ir ta pacia diena dare procedura-lazeriu,vaje kaip verke maziuke verysad.gif .Po to jis mum liepe pasirodyti po gero men.Na zinot mamytes,mum po vienos proceduros viskas praejo. thumbup.gif  smile.gif Ir aciu gyd.Posiunui,kad isgyde,tikrai geras gydytojas ir kt.patariu pas ji gydytis!Tik neaisku ar neatsinaujins si liga,bet tikiuosi l.,kad viskas bus gerai.
Nu ir prirasiau doh.gif  biggrin.gif

Tiesa,kaip buvo maziukei hemangioma,tai tas guziukas reguodavo i temperatura,ora i sutrenkimus,pasidarydavo l.kietas
Atsakyti
ishiri,mums gydytojas vienas pasake: "jei zinociau nuo ko jos atsiranda,tai guleciau dabar ant peciaus su kokia Nobelio premija ir nesukciau sau galvos kaip je panaikint".Nieks nezino nuo ko,paveldejimui duoda vos 10%,bet pas mes seimoj niekas neturejo tokio dziaugsmo...Gali but nuo visko ka tu isvardinai,nors atseit tyrimai rodo kad skirtingom salygom nepastebeta kad kazkur butu daugiau ar maziau...Kad jau jas turim,tai belieka tik kovot ir neklausinet kodel...
As irgi kai ziuriu dukrytei i veiduka ji man toookia grazi...Ir nieko neiprasto ant veiduko nematau.Kol nepaziuriu i ja per veidrodi verysad.gif Tada viskas kitoj pusej ir akis dar nera pripratus,tai labai ir matosi verysad.gif
agniete18 svarbiausia dabar jau viskas gerai 4u.gif neturejo jusu maziuke miri,todel augs grazi ir sveika 4u.gif vis dar negaliu atsistebet daktaru sprendimais unsure.gif
laizanika gal jau ir nebeaugs.Bet jei tau ramiau bus pasikonsulyuok su Posiunu.Jis matys kaip ten is tirkuju yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Istikruju nezinia is kur atsiranda-hemangioma,nes pvz.musu seimoje,nei giminej niekas nesirge-hemangioma,tai negalejo is kur paveldeti,bet as manau,kad galejo atsiliepti i tai:kaip as laukiausi tai per nestuma grese man 2 persileidimai,tai gyd.gelbejo mano nestuma ir leido vaistus i vena,tai manau gal del si to.Bet istikruju tai nesuzinosim is kur tai atsiranda-hemangioma,galim mes tik spelioti g.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes 4u.gif mes su mergyte buvom pas gyditoja Posiuna .Ruosemes jau gultis lazerio operacijai bert nuvykus gyditojas nudziugino kad nebereikes kad aciu dievuliui pati pradejo gyti -balti .Dabar liepe atvykti po metu .Taip kad mamytes labai neissigaskit gali buti kad ir pacios hemangiomos prades gyti savaime .
Atsakyti