Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

Tikrai ne vienas menuo. Daktaras taip man paaiskino...auga ji labai greitai, nyksta labai, labai letai.
Atsakyti
QUOTE(klauzada-neklauzada @ 2008 11 10, 16:51)
o ash vis galvoju kda gi ta hemangioma prades nykti..nu nebeauga ji toliau-cia jau pliusas..bet kiek reikes laukti kol kazkokie pozymiai prasides?.. g.gif


dar ziurint kokia hemangioma rolleyes.gif ar plokscia, pavirsine ar ta gilumine. as galiu pasidziaugti kad plokscios jau praktiskai nebeturim po paskurinio lazerio beveik is vis nieko nematyti, tik vos vos rausvas potas thumbup.gif o buvo ji didziule, apeme visa kelieni veliau gal nufotkinsiu savo maytes kojytes ir pamatysit rolleyes.gif bet va ta gilumine... verysad.gif oi...net sunku kalbeti apie ja...teoriskai nykimo pozymiai yra bet praktiskai nieko... verysad.gif o gumbas didziausias...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 10 lapkričio 2008 - 17:14
Labukas smile.gif

Mes ir jungiames prie sveikinimu 4u.gif nors paveluotai. Linkime Dovydukui daug sveikatytes, kad kiekviena diena dziugintu savo tevelius naujais atradimais ir sypsena happybday.gif

Dilia, mano drauges mergytei isoperuota hemangioma ant spranduko. Jai operacija atlikta buvo kauno klinikose pries metus. Randelis liko, bet labai nedidelis. Kol kas viskas gerai. Nusiramink, viskas bus ir jums gerai. Tikek tuo console.gif
Atsakyti
o mes rytoj vaziuojam konsultacijai...musu demyte tapo "marga", tad rezultatus as pati matau, ziuresim ka Posiunas pasakys... 4u.gif itariu ir antra procedura paskirs... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2008 11 10, 18:34)
Labukas smile.gif

Mes ir jungiames prie sveikinimu 4u.gif  nors paveluotai. Linkime Dovydukui daug sveikatytes, kad kiekviena diena dziugintu savo tevelius naujais atradimais ir sypsena happybday.gif

Dilia, mano drauges mergytei isoperuota hemangioma ant spranduko. Jai operacija atlikta buvo kauno klinikose pries metus. Randelis liko, bet labai nedidelis. Kol kas viskas gerai. Nusiramink, viskas bus ir jums gerai. Tikek tuo console.gif



Aciu tikrai nuraminai.
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 11 10, 23:28)
Aciu tikrai nuraminai.


SEKMES JUMS!!! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 11 10, 20:45)
o mes rytoj vaziuojam konsultacijai...musu demyte tapo "marga", tad rezultatus as pati matau, ziuresim ka Posiunas pasakys... 4u.gif itariu ir antra procedura paskirs... g.gif


Dziugu smile.gif . Lauksim ziniu mirksiukas.gif . Kaip smagu, kad tas hemangiomas po truputi iveikinejam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamur: 10 lapkričio 2008 - 22:08
mylinti_ir_mylima tikiuosi kad parnesi geru naujienu 4u.gif mes tai poryt vaziujam pasirodyt Posiunui ax.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz palaikyma... 4u.gif
musu sekanti procedura 12.11 diena...si operacija pavyko gerai, bet sekanti karta naudos gilesni lazeri, ir rezultatas bus efektyvesnis...vyliuosi... unsure.gif dar ir trecia nuplanuota pavasari procedura..taip kad kaip tikejausi su dviem apsieiti, mano noras neissipildys verysad.gif na bet yra kaip yra... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 11 12, 00:26)
Aciu mamytes uz palaikyma... 4u.gif
musu sekanti procedura 12.11 diena...si operacija pavyko gerai, bet sekanti karta naudos gilesni lazeri, ir rezultatas bus efektyvesnis...vyliuosi... unsure.gif dar ir trecia nuplanuota pavasari procedura..taip kad kaip tikejausi su dviem apsieiti, mano noras neissipildys verysad.gif na bet yra kaip yra... 4u.gif


Jus darete GK?
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 11 12, 07:08)
Jus darete GK?

taip, tenai...
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 11 12, 01:26)
Aciu mamytes uz palaikyma... 4u.gif
musu sekanti procedura 12.11 diena...si operacija pavyko gerai, bet sekanti karta naudos gilesni lazeri, ir rezultatas bus efektyvesnis...vyliuosi... unsure.gif dar ir trecia nuplanuota pavasari procedura..taip kad kaip tikejausi su dviem apsieiti, mano noras neissipildys verysad.gif na bet yra kaip yra... 4u.gif

džiugu, kad gerėja, tikėkimės, kad po sekančio lazerio rezultatas bus dar geresnis..
Be je, gruodžio lazerį dar finansuos ligonių kasos? nes Pošiūnas pergyveno, kad greitai gali visai nebelikt kompensavimo..
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2008 11 12, 16:04)
džiugu, kad gerėja, tikėkimės, kad po sekančio lazerio rezultatas bus dar geresnis..
Be je, gruodžio lazerį dar finansuos ligonių kasos? nes Pošiūnas pergyveno, kad greitai gali visai nebelikt kompensavimo..

aciu... 4u.gif
va pamirsau ir as apie tai parasyti...iki nauju dar kompensuos, o paskui nezinia kaip bus...ypac jei is kitos apskrities esi, nei Vilnius blink.gif tada operacija zenkliai pabranges... unsure.gif
Atsakyti