Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

sveikos mamytes, seniai cia buvau...

Dilia, tikrai nusprende ispjauti? o kodel taip nusprende? g.gif gal kazkaip motyvavo? jetau gal ir mano pupa sugalvos operuoti unsure.gif bet as kazkaip tu operaciju bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 11 07, 13:57)
sveikos mamytes, seniai cia buvau...

Dilia, tikrai nusprende ispjauti? o kodel taip nusprende?  g.gif gal kazkaip motyvavo? jetau gal ir mano pupa sugalvos operuoti  unsure.gif  bet as kazkaip tu operaciju bijau  unsure.gif



Man po Jusu zodziu dar baisiau darosi. Daktaras sako, kad su lazeriu reikes gydyti labai ilgai. Musu hemangioma yra apie 5 cm, o lazeris ima tik 1 cm. Tai kiek laiko reikia gydyti, kad matytusi rezultattas, o kiek narkozu. Jis pasiule operuoti. Kalbejau su pediatre, tai ji sake, kad cia daznas atvejis, Posiunas sake, kad tai jam ne sudetinga operacija. O jus gal turit kaz kiek info del operaciju toki. Vat parodysiu Jums vaiku foto, kur matosi Martyno guzas.

user posted image

Imbr mergaite. Gal dabar bus didesne nuotrauka.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilia: 07 lapkričio 2008 - 16:11
Dilia zinau tiek kiek pats Posiunas pasakojo apie operacijas unsure.gif ir is jo zodziu susidariau nuomone kad tai nelengvas kelias, sunkiai gyja, randai dieli lieka ir dar po operacijos gali vel atsinaujinti ta hemangioma... bet jei jis taip nusprende tai, matyt, ivertino visus siuos faktorius ir pasvere pliusus bei minusus g.gif


***** bijau kad ir mums gali pasiulyti pjauti, nes mano pupa turi labai gigele hemangioma verysad.gif ne mazesne nei jusiske verysad.gif
Atsakyti
Dilia, nesinervuok, jei reikia nieko nepakeisi.. Tikrai viskas bus gerai..
Jei Pošiūnas apsiėmė išoperuoti, vadinasi kitaip nieko ir nepadarysi.
O jei ir liks randelis galima koreguoti, be to dar tokia vieta, kad į akis tikrai nekris, juk ji bus pridengta marškinukais ar dar kokiu rūbeliu..
Pošiūnas kiek žinau, skeptiškai žiūri į tas vieteles kur neįmanoma pridengti, kur rando žymė akivaizdi..
Atsakyti
Zinot, mergaites, siandien atsventem metukus... Va sedziu visa susigraudinusi... Mano berniukas... Toks grazutis, meilutis... Uz ka jam taip?..
Is tikruju bendraudama su Dovydu as nematau tos hemangiomos. Man ji ne velnio nemaiso. Bet jam... Jis jau atrado "kazka ne taip". Kiti mazuteliai vaikuciai rodo jo "popa"... verysad.gif
Gal as kvaila, bet tikiu kazkokiu stebuklu, nu turi tas biesas dingt nuo musu galvytes... Tikiu, kad greit dings...
Atsakyti
Sveikinam Dovyduką su pirmuoju gimtadieniu!!! Linkime augti didučiui, sveikučiui ir, kad tas stebuklas, apie kurį svajoja jo mamytė kuo greičiau išsipildytų! happybday.gif birthday.gif clap_1.gif
Atsakyti
Sveikinu ir as mazaji jubiliata birthday.gif happybday.gif As nuosirdziai tikiu kad visoms ta svajone issipildys 4u.gif
Atsakyti
Ir mes sveikinam Dovyduka happybday.gif . Norim palinketi, kad Jus kuo galima greiciau panaikintumet ta hemangioma. Gal turit gimtadieniu nuotrauku?
Atsakyti
Sveikinam Dovyduką su svarbiausiu gimtadieniu ir linkim daug daug sveikatytės 4u.gif

user posted image
Atsakyti
ir mes prisidedam prie sveikinimu.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Deimukas spaudzia desine Dovydukui wub.gif
linkim stiprybes, kantrybes ir svajoniu issipildymo!!! viskas bus gerai, TURI BUTI GERAI!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
bigsmile.gif Oje, kiek sveikinimu!! wub.gif Aciu aciu aciu visoms uz sveikinimus ir grazius palinkejimus! 4u.gif

QUOTE(Dilia @ 2008 11 09, 18:50)
Gal turit gimtadieniu nuotrauku?

Na, turim truputi blush2.gif Bet musu jubiliatas sugalvojo per savo gimtadieni susirgt, dar zandukus pabere... unsure.gif Tai toks nelabai laimingas per savo gimtadieni atrode verysad.gif
Atsakyti
o ash vis galvoju kda gi ta hemangioma prades nykti..nu nebeauga ji toliau-cia jau pliusas..bet kiek reikes laukti kol kazkokie pozymiai prasides?.. g.gif
Atsakyti