Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

Sveikos mergaites. Bet as kaip prisimenu Santariskius,as po ligoniu atvaziuoju be jegu.

Buvom mes chirurga poliklinikoje, ir jis pasake, gal cia randas taip atrodo, o gal hemangioma. Geriau butu padaryti eschoskopija. Dave siuntyma ir balandzio 03 d. vaziusim pas Posiuna i Sanatriskes i konsultacija.

Atsakyti
Sveikos mamytes..
Vikute321, o tai yra jau lazeris??? bigsmile.gif bet jauciu eile doh.gif turbut dar si karta reiks gk darytis, o paskui rudeniui registruotis i santariskes...bet lygtais saket, jog vyninems demems eile metai laiko? unsure.gif
nusvieskit mane...nes jau visai nebesusigaudau doh.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2009 02 27, 20:09)
Sveikos mamytes..
Vikute321, o tai yra jau lazeris??? bigsmile.gif bet jauciu eile doh.gif turbut dar si karta reiks gk darytis, o paskui rudeniui registruotis i santariskes...bet lygtais saket, jog vyninems demems eile metai laiko? unsure.gif
nusvieskit mane...nes jau visai nebesusigaudau doh.gif aciu 4u.gif

Sveikutė.Na tikrai kol kas nežinau kaip ten viskas yra,laukiu pirmadienio.Sakė Pošiūnas parašys el.laišką,kai pažiūrės dukrytės nuotraukytes,tada ir paskirs datą kada atvažiuoti.Na, kai ką sužinosiu būtinai parašysiu.
Atsakyti
Sveikutes.Na va vakar buvom su Posiunu susitike.Nepatiko jam Urtytes lupa.Mat ji visai nebliuksta,nors svieseja.Tai tesim gydyma.Kas del lazerio tai taip.Turetu uz menesio but,bent jau taip buvo tartasi.O ar tiksliai po menesio bus tai neaisku.Bet jau tikrai pakeliui thumbup.gif Mums kita karta irgi darys santariskese.Tai sake pasiskambint po menesio ir pasakys kaip ten reikalai su tuo lazeriu ir kada planuotis.
Beje sigugu vakar man rodos buvom susitike,tik nzn kuri buvai tu blush2.gif nes ten kai isejom buvo 2 leliukai blush2.gif mat as buvau isitikinus kad mums laikas 16 val. o pasirodo 16:30 doh.gif Kaip praejo procedura?Ar labai baisu buvo? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! na buvom mes pas Strumila, tai pasake reikia padaryti dar viena lazerio operacija. Mes su siuntimu, kraujo ir slapimo tyrymu mokam uz viena procedura 300lt, uz konsultacijas kol kas neteko moketi. Pasake vel tureti siuntima karujo tirima ir slapimo ir kaina bus tokia pat, kazi ar pasakys dauiau blush2.gif Dar mus pagyre, kad deme svieseja, reikia padaryti kaip kontrolini suvi ta procedura, nes deme gili. Galima butu ir nedaryti, bet norisi mergitei padeti, po proceduros reik pasikonsultuoti po menesio ir iki metu laiko nesyrodyti 4u.gif
Atsakyti
oi,kaip smagu,kad jau naujas lazeris bus thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paul@ @ 2009 02 28, 10:50)
oi,kaip smagu,kad jau naujas lazeris bus thumbup.gif  bigsmile.gif

ir as labai dziaugiuos... thumbup.gif po proceduros reiks paklasuti ar galima registruotis i santariskes bus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paul@ @ 2009 02 28, 11:50)
oi,kaip smagu,kad jau naujas lazeris bus thumbup.gif  bigsmile.gif

Bus bus tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2009 02 27, 21:09)
Sveikos mamytes..
Vikute321, o tai yra jau lazeris??? bigsmile.gif bet jauciu eile doh.gif turbut dar si karta reiks gk darytis, o paskui rudeniui registruotis i santariskes...bet lygtais saket, jog vyninems demems eile metai laiko? unsure.gif
nusvieskit mane...nes jau visai nebesusigaudau doh.gif aciu 4u.gif

na mums posiunas sake kad eile apie metai, bet va dabar kalbejom, tai kazkaip jau kitaip kalba, sake mus uzrasys naikinti vyndemei gal kokiam birzelio menesiui, kai musu mazikei jau bus pusmetis. tik kazi kaip viskas tose santariskese vyksta? kazi ar daug tu proceduru su lazeriu reikes?

QUOTE(Ievukis @ 2009 02 28, 10:14)
Sveikutes.Na va vakar buvom su Posiunu susitike.Nepatiko jam Urtytes lupa.Mat ji visai nebliuksta,nors svieseja.Tai tesim gydyma.Kas del lazerio tai taip.Turetu uz menesio but,bent jau taip buvo tartasi.O ar tiksliai po menesio bus tai neaisku.Bet jau tikrai pakeliui thumbup.gif Mums kita karta irgi darys santariskese.Tai sake pasiskambint po menesio ir pasakys kaip ten reikalai su tuo lazeriu ir kada planuotis.
Beje sigugu vakar man rodos buvom susitike,tik nzn kuri buvai tu blush2.gif nes ten kai isejom buvo 2 leliukai blush2.gif mat as buvau isitikinus kad mums laikas 16 val. o pasirodo 16:30 doh.gif Kaip praejo procedura?Ar labai baisu buvo? 4u.gif

aga, dabar kai pasakei, kad tavo mergytei ant lupytes hemangioma, tai dabar pamenu jus thumbup.gif jusu dukryte laaabai grazi. kaip tik su vyru kalbejom, sakom kad zarazos hemangiomos puola turbut tik labai grazius vaikucius verysad.gif tai vat, ta procedura gan baisoka buvo verysad.gif as kartu buvau kai naikino, tai dar taip verkiancios savo dukrytes neteko matyt. net po visko vos nuraminau, verke su pasikukciojimu, net oro vaikui pritruko verysad.gif ir pati su vaiku kartu verkiau cry.gif seip viskas ten truko labai trumpai, gal tik kokias 3 minutes, bet kai vaikas klyke, man atrode kad visa amzinybe tai tesias. tikiuos nebereikes daugiau naikinti lazeriu. dabar ta hemangioma visa uzmelinavus, ir uzsidejo vandeningos puslytes, dave tepaliuka tai tepam 2k dienoj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sigugu @ 2009 03 01, 09:12)

aga, dabar kai pasakei, kad tavo mergytei ant lupytes hemangioma, tai dabar pamenu jus  thumbup.gif jusu dukryte laaabai grazi. kaip tik su vyru kalbejom, sakom kad zarazos hemangiomos puola turbut tik labai grazius vaikucius  verysad.gif  tai vat, ta procedura gan baisoka buvo  verysad.gif as kartu buvau kai naikino, tai dar taip verkiancios savo dukrytes neteko matyt. net po visko vos nuraminau, verke su pasikukciojimu, net oro vaikui pritruko  verysad.gif ir pati su vaiku kartu verkiau cry.gif seip viskas ten truko labai trumpai, gal tik kokias 3 minutes, bet kai vaikas klyke, man atrode kad visa amzinybe tai tesias. tikiuos nebereikes daugiau naikinti lazeriu. dabar ta hemangioma visa uzmelinavus, ir uzsidejo vandeningos puslytes, dave tepaliuka tai tepam 2k dienoj unsure.gif

Tai jus buvot su leliuku kur kedutej miegojo? ax.gif Kas del prieziuros tai labai svarbu dabar kad butu svari ir visad patepta.As tai tepdavau dazniau.Tik pradziudavo ir tepdavau kad nesuskilinetu.Ir svarbu kad nesupuliuotu,nes jei susidarys opa tai toj vietoj liks randas.Tos vandeningos pusleles tai normalu.Po pirmo lazerio tai sutino puse veido,nei akytes nebesimate.Valgyt negalejo.Buvo ir puslyciu.Bet paskui vienoj vietoj susidare didelis sasas po kuriuo papuole turbut kazkokiu nesvarumu ir supuliavo.Tai dabar randukas liko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sigugu @ 2009 03 01, 10:12)
na mums posiunas sake kad eile apie metai, bet va dabar kalbejom, tai kazkaip jau kitaip kalba, sake mus uzrasys naikinti vyndemei gal kokiam birzelio menesiui, kai musu mazikei jau bus pusmetis. tik kazi kaip viskas tose santariskese vyksta? kazi ar daug tu proceduru su lazeriu reikes?
aga, dabar kai pasakei, kad tavo mergytei ant lupytes hemangioma, tai dabar pamenu jus  thumbup.gif jusu dukryte laaabai grazi. kaip tik su vyru kalbejom, sakom kad zarazos hemangiomos puola turbut tik labai grazius vaikucius  verysad.gif  tai vat, ta procedura gan baisoka buvo  verysad.gif as kartu buvau kai naikino, tai dar taip verkiancios savo dukrytes neteko matyt. net po visko vos nuraminau, verke su pasikukciojimu, net oro vaikui pritruko  verysad.gif ir pati su vaiku kartu verkiau cry.gif seip viskas ten truko labai trumpai, gal tik kokias 3 minutes, bet kai vaikas klyke, man atrode kad visa amzinybe tai tesias. tikiuos nebereikes daugiau naikinti lazeriu. dabar ta hemangioma visa uzmelinavus, ir uzsidejo vandeningos puslytes, dave tepaliuka tai tepam 2k dienoj unsure.gif

console.gif kaip gaila mazyles,bet viska iskentesim,kad tik tos bjaurybes isnyktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2009 03 01, 12:40)
Tai jus buvot su leliuku kur kedutej miegojo? ax.gif Kas del prieziuros tai labai svarbu dabar kad butu svari ir visad patepta.As tai tepdavau dazniau.Tik pradziudavo ir tepdavau kad nesuskilinetu.Ir svarbu kad nesupuliuotu,nes jei susidarys opa tai toj vietoj liks randas.Tos vandeningos pusleles tai normalu.Po pirmo lazerio tai sutino puse veido,nei akytes nebesimate.Valgyt negalejo.Buvo ir puslyciu.Bet paskui vienoj vietoj susidare didelis sasas po kuriuo papuole turbut kazkokiu nesvarumu ir supuliavo.Tai dabar randukas liko verysad.gif

aga kur kedutej miegojo smile.gif kadangi puslytes yra tai as uztepu su tepaliuku ir uzklijuoju pleistriuka, nu tik 2 galus, ked per likusius abu per pleista kvepuotu oda. nes bijau jei pratruks tos puslytes kad prie rubu prikibs ir skaudes vaikui doh.gif tikiuos kad sito vieno karto uzteks.
va jei kaip gaila jusu mergytes kad tiek iskenteti turi, ir tokia grazute verysad.gif
Atsakyti