Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

QUOTE(AnaŠaranda @ 2009 01 29, 15:45)
O kiek laiko gerete tuos hormonus ir kokie pokyciai buvo? g.gif

Gerem 2 menesius kas savaite mazindami doze.Siaip daktaras perspejo kad gali pasikeisti apietitas ir svoris.Na svoris musu nepadidejo,bet apetitas siek tiek pasikeite.Padidejo.Ir siaip jautresne pasidare.Daugiau tai nei nezinau,nes palyginus trumpai gerem.Nustojus gert viskad vel gryzo i savo vezes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2009 01 29, 22:57)
Gerem 2 menesius kas savaite mazindami doze.Siaip daktaras perspejo kad gali pasikeisti apietitas ir svoris.Na svoris musu nepadidejo,bet apetitas siek tiek pasikeite.Padidejo.Ir siaip jautresne pasidare.Daugiau tai nei nezinau,nes palyginus trumpai gerem.Nustojus gert viskad vel gryzo i savo vezes mirksiukas.gif

Oj labai dekoju, kad papasakojai siek tiek 4u.gif , nes nerandu sau vietos. Vis sazine grauzia, kad cia mano kalte, kad pas ja tokia nosyte verysad.gif Gyd sake, kad cia nuo nervu, o nescia buvau labai nervuota ir turejau daug pergyvenimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaŠaranda @ 2009 01 29, 22:02)
Oj labai dekoju, kad papasakojai siek tiek 4u.gif , nes nerandu sau vietos. Vis sazine grauzia, kad cia mano kalte, kad pas ja tokia nosyte verysad.gif  Gyd sake, kad cia nuo nervu, o nescia buvau labai nervuota ir turejau daug pergyvenimu doh.gif

Negrauzk saves.Geriau buk rami nes vaikas viska jaucia.Labai lengva suversti kalte kazkam kas buvo per nestuma.Gal tavo nervai ir turejo itakos,o gal ir ne.As per nestuma buvau rami ir manes neslege absoliuciai jokie rupesciai.Tiesiog dziaugiausi,megavausi nestumu ir laukiau savo dukryte.O ant veiduko pas ja irgi yra visas tas negerumas.Tai nuo ko tada mums taip? g.gif Buvom pas genetikus.Na jie tyrimu nedare tik labai issamiai isklausinejo apie gimine.Ir pasake kad cia tiesiog kazkurioj vystymosi stadijoj skalidos sutrikimas.Tikimybe kad kitas vaikas tures tokia beda yra tokia pati kaip ir iki siol.Taip pat ir mano maziukei tikimybe kad ateityje jos vakuciai tures kazka panasaus yra tokie pat nedideli.Zodziu nieks nezino.O dabar belieka kovot.Juk tai isgydoma.O tai svarbiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2009 01 29, 22:17)
Negrauzk saves.Geriau buk rami nes vaikas viska jaucia.Labai lengva suversti kalte kazkam kas buvo per nestuma.Gal tavo nervai ir turejo itakos,o gal ir ne.As per nestuma buvau rami ir manes neslege absoliuciai jokie rupesciai.Tiesiog dziaugiausi,megavausi nestumu ir laukiau savo dukryte.O ant veiduko pas ja irgi yra visas tas negerumas.Tai nuo ko tada mums taip? g.gif Buvom pas genetikus.Na jie tyrimu nedare tik labai issamiai isklausinejo apie gimine.Ir pasake kad cia tiesiog kazkurioj vystymosi stadijoj skalidos sutrikimas.Tikimybe kad kitas vaikas tures tokia beda yra tokia pati kaip ir iki siol.Taip pat ir mano maziukei tikimybe kad ateityje jos vakuciai tures kazka panasaus yra tokie pat nedideli.Zodziu nieks nezino.O dabar belieka kovot.Juk tai isgydoma.O tai svarbiausia mirksiukas.gif


Isgydoma, isgydoma 4u.gif .Tik laiko kalusymas ir mamyciu nervai.

Sveikos mergaites. Vis ateinu Jus paskaityti ir nerasau. Begede schmoll.gif . A ne?

Ievukis kaip Urtes reikalai? Kaip augat? Kada pas Posiuna?

Pas mus viskas gerai, randas gyja graziai, dabar temap, kad graziai gytu. Buvom pas chirurga poliklinikoje, pasake pasirodytis dar uz pora menesiu.

O siaip vaikas dabar mus toks jau patesnas darosi.

Laikykites mergaites ir neliudekyt. 4u.gif drinks_cheers.gif wub.gif 4u.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Mes jau gryžom iš poliklinikos tai pediatrė mus apdžiugino sakė pas mus ne hemangioma o šeip dėmė igimta su laiku pasidarys šviesesnė bet visai neišnyks.
Atsakyti
Sveikos mergaites, na va, gavom siuntima i santariskes, bet ten iki 27d nera taloneliu, o toliau gyd nera daves grafiko...kaip manot ar laukti, kol prades registruoti toliau, ar gyd. Posiunui skambintis asmeniskai? g.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes 4u.gif As pas jus su klausimuku. Posiunas siulo stabdyti hemogemu augima lazeriu9turim dvi ant galvytes ir petuko) mes pas ji kreipemes privaciai. Kolkas bendravome tik telefonu ir jis mate sunaus nuotraukas. Lazeriu operacija kainuotu 900lt., bet sake,kad ligoniu kasa dali kompensuoja, gal galit paaiskinti kaip tai vyksta? Ar mums reikia siuntimo is pediatro ? Zinau, kad jau forume apie tai kalbeta, bet neturiu laiko susirasti blush2.gif Labai didelis jums aciu 4u.gif
Atsakyti
keista, kad pats gydytojas nepasake..o vyksta viskas taip: mums Posiunas suraso kokius tyrimus reikia pasidaryti ir sutarta diena atvaziuojam su tyrimais bei seimos gydytojo ar pediatro siuntimu vaiku chirurgui. ir viskas smile.gif sekmes gydytis 4u.gif

nors siaip tai, manau, jums vis teik teks pas ji nuvaziuoti pasirodyti gyvai g.gif
Atsakyti
QUOTE(demoniuke @ 2009 01 28, 12:19)
sveikutes, norejau konkreciai pasiklausti kaip atrodo tos hemangiomos?  unsure.gif  nes pas mus ant akytes tokia raudona demele yra nuo gimimo tai nzn

mes ir ant akyciu turim, maniau, kad ten irgi HA, bet Posiunas sake, kad tikrai-ne, tai kogero ir pas Jus 4u.gif

QUOTE(Audra_T @ 2009 01 28, 14:37)
kazkaip neatkreipiau demesio, ar cia veiksmas vyksta JAV. Jei taip, tai tevams neliko kitos iseities, kaip tik laukti, kol tas guzas isaugs, o paskui operuoti. Pas juos gydymas lazeriu nelicenzijuotas ir sitoms bedoms gydyti taikomas tik chirurginis budas - nupjauti, kai visiskai isauga.

O, Dieve doh.gif tada suprantu tevelius, as isproteciau, jei tik laukt ir nieko nedaryt g.gif

QUOTE(AnaŠaranda @ 2009 01 29, 23:02)
Oj labai dekoju, kad papasakojai siek tiek 4u.gif , nes nerandu sau vietos. Vis sazine grauzia, kad cia mano kalte, kad pas ja tokia nosyte verysad.gif  Gyd sake, kad cia nuo nervu, o nescia buvau labai nervuota ir turejau daug pergyvenimu doh.gif


tai jau tikrai, kad ne, siaip kazkur skaiciau, kad gali buti, jog kraujagysles auga greiciau, nei vystosi organizmas, todel ir susidaro tos HA doh.gif
QUOTE(Helene @ 2009 01 30, 12:15)
Sveikos mergaites, na va, gavom siuntima i santariskes, bet ten iki 27d nera taloneliu, o toliau gyd nera daves grafiko...kaip manot ar laukti, kol prades registruoti toliau, ar gyd. Posiunui skambintis asmeniskai? g.gif

Aisku skambink 4u.gif as irgi pirma skambinau i registratura, o paskui iskart Posiunai, papasakojau savo beda ir prieme be eiles 4u.gif labai malonus daktaras, mano seimos daktare ji pazysta, sake jis labai myli vaikus, pats turi mergyte, sake tokia -oj.. kaip supratau padykusia. Labai jis moka su vaikais elgtis,maniske tai iskart jam pajuto simpatija, jau taip sypsojos, kai jis kalbino thumbup.gif tai va, manau, jei matys, kad yra reikalas ir jus be eiles priims
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 01 30, 13:57)
keista, kad pats gydytojas nepasake..o vyksta viskas taip: mums Posiunas suraso kokius tyrimus reikia pasidaryti ir sutarta diena atvaziuojam su tyrimais bei seimos gydytojo ar pediatro siuntimu vaiku chirurgui. ir viskas  smile.gif  sekmes gydytis  4u.gif

nors siaip tai, manau, jums vis teik teks pas ji nuvaziuoti pasirodyti gyvai  g.gif


Aciukas. As su juo tik telefonu kalbejau, mes esame ne Lt, jis nezinojo, ar mes turime sveikatos draudima, as isiaiskinau, kad taip. Bet mes pas ji i kkg klinika kreipsimes. Jis apie jokiu tyrimus nekalbejo. Sake uzsiregistruoti pas ji is anksto pries 1-1.5 sav ir lazeriu operacija truks 10min. Tai dabar nesuprantu, turbut reikia man jo klausti vel del tyrimu g.gif o siuntima duoda i privacia klinika, mes ne i Santariskes vaziuosime g.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2009 01 30, 17:33)
Aciukas. As su juo tik telefonu kalbejau, mes esame ne Lt, jis nezinojo, ar mes turime sveikatos draudima, as isiaiskinau, kad taip. Bet mes pas ji i kkg klinika kreipsimes. Jis apie jokiu tyrimus nekalbejo. Sake uzsiregistruoti pas ji is anksto pries 1-1.5 sav ir lazeriu operacija truks 10min. Tai dabar nesuprantu, turbut reikia man jo klausti vel del tyrimu  g.gif o siuntima duoda i privacia klinika, mes ne i Santariskes vaziuosime  g.gif


tyrimu reikia tam, kad procedura kompensuotu ligoniu kasa. Jei mokesit visa suma, nei siuntimas nei tyrimai nereikalingi.
Atsakyti
QUOTE(Audra_T @ 2009 01 30, 16:08)
tyrimu reikia tam, kad procedura kompensuotu ligoniu kasa. Jei mokesit visa suma, nei siuntimas nei tyrimai nereikalingi.


Aciu supratau dabar 4u.gif Tikiuosi gausim siuntima mirksiukas.gif
Papildyta:
O kas liecia HA gydymo tai ne vien JAV negydo, UK irgi leidzia joms augti, juk vistiek po to pranyks doh.gif tik jeigu ant veiduko, pirstuku ar lytiniu organu tada salina lazeriu. Tad LT medicina nera pati blogiausia mirksiukas.gif
Atsakyti