Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

QUOTE(Audra_T @ 2009 01 28, 15:13)
Paprasyk pediatro siuntimo i Santariskes, arba kreipkis privaciai i GK klinika - abiem atvejais konsultuoja tie patys gydytojai. Tik Santariskese nemokamai, o GK klinikoje uz 180 Lt.

Penktadieni eisim į poliklinika pasiskiepyti tai reiks paprašyti kad duotu siuntima. Ačiū už patarima.
Atsakyti

o gal galit bent paaiskint nuo ko jos atsiranda>
Atsakyti
QUOTE(demoniuke @ 2009 01 28, 17:28)
o gal galit bent paaiskint nuo ko jos atsiranda>

Neaišku... unsure.gif
Atsakyti
Dar norėjau pasiklausti santariškėse pas koki specelista reikia kreiptis dėl tos hemangiomos, pas chirurga ar pas koki kita? Nes prašysiu savo daktarės siuntimo tai kad pasakyti jai pas koki specelista kad siustu mus o tai gal pati nelabai žinos.
Atsakyti
QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 01 28, 22:36)
Dar norėjau pasiklausti santariškėse pas koki specelista reikia kreiptis dėl tos hemangiomos, pas chirurga ar pas koki kita? Nes prašysiu savo  daktarės siuntimo tai kad pasakyti jai pas koki  specelista kad siustu mus o tai gal pati nelabai žinos.

Mes vaziavom,pas chirurga Posiuna,man jis labai patiko mirksiukas.gif O kiek zinau dar yra vienas,bet nepamenu gerai Straumila lyg tais g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! as noreciau prie jusu prisijungi. Mano dukrytei yra "igimta plokscioji nosies hemangioma" verysad.gif jai 3 meniasiukai ir jau hemangioma isaugusi 2 cm skersmens verysad.gif vakar darem antra lazerio operacija, Darem privacioj klinikoj. Kai tikrinomes santariskese pas vaiku chirurga "Aurima Strumila" jis mane sokiravo savo diagnoze, pasake jei laiku negydyti ta PRAKEIKTA deme subjauros mano angeliuko nosyte. Ir kad ta deme labai progresuoja ir nera laiko laukti ,santariskese reiketu ilgokai laukti, o mes laiko kaip ir neturejome, tai patare privacia klinika. Dar pasake, jog jei nepades ir antroji lazerio operacija tai reikes taikyti " HORMONINI GYDYMA" verysad.gif KA MAN DARYTI, Gal pasitarti su Gintu Posiunu? Nes labai bijau tokiam mazam vaikiukui taikyti hormonini gydyma. Irdar gal kas esate susidure su sitokiu gidymu? g.gif
Papildyta:
Beje dar skaiciau, kad galima iki 8 kartu atlikti lazerio operacija. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audra_T @ 2009 01 28, 16:13)
. Tik Santariskese nemokamai, o GK klinikoje uz 180 Lt.

g.gif Mes atsimenu 50lt mokėjom,ir tik pirmą kartą,o iki šiol vis profilaktiškai turim pasirodyt,tai nė karto g.gif
Papildyta:
QUOTE(demoniuke @ 2009 01 28, 18:28)
o gal galit bent paaiskint nuo ko jos atsiranda>

Aš kiek domėjaus-tai peraugusios kraujagyslės,o kodėl- g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 01 28, 22:36)
Dar norėjau pasiklausti santariškėse pas koki specelista reikia kreiptis dėl tos hemangiomos, pas chirurga ar pas koki kita? Nes prašysiu savo  daktarės siuntimo tai kad pasakyti jai pas koki  specelista kad siustu mus o tai gal pati nelabai žinos.

Taip reika,kad parašytų-pas chirurgą.


P.S. Įdomu,kada naujas lazeris bus santariškėse g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif AnaŠaranda tikrai negeroj vietoj,bet svarbiausia kad isgydysit mirksiukas.gif Tuo labiau kad plokscia o ne gilumine...Hormonai nera labai gerai,bet jei daktaras juos skiria nereik ju bijot.Mes gerem hormonus kelis menesius.Na zinoma biski pasikeite vaikas,apetitas ir pan,bet pabaigus gert viskas gryzo i savo vietas.Taip kad nebijok 4u.gif Del santariskiu lazerio,tai kaip tik Posiunas rase,kad ne taip greit viskas.Ji uzsakius pristato per pora menesiu.Na manau reikalai juda,nes kaip supratau pavyko sutart uz ta kaina kuri buvo is pradziu(kur rinko per issipildymo akcija) nes keitesi visokie PVM ir panasiai.Tai lazeris tikrai bus tik dar reiks luktert ax.gif
Hemangomos atsiradimo priezasties nieks nezino.Kaip vienas daktaras pasake "jei zinociau nuo ko jos atsiranda tai sedeciau dabar su Nobelio premija"... va...
Atsakyti
Labai ačiū mamytės už atsakymą rytoj bėgsiu su savo 2.gif pas gidytoję prašyti siuntimo pas chirurgą.
Atsakyti

O kiek laiko gerete tuos hormonus ir kokie pokyciai buvo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaŠaranda: 29 sausio 2009 - 15:45
QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 01 29, 16:22)
Labai ačiū mamytės už atsakymą rytoj bėgsiu su savo  2.gif pas gidytoję prašyti siuntimo pas chirurgą.

bigsmile.gif Žiūriu ir tu iš n.v.,kur eini pas gydytojus,nes aš kai ėjau tai doh.gif doh.gif doh.gif dėl hemangiomos
Atsakyti
QUOTE(eglaitė @ 2009 01 29, 17:25)
bigsmile.gif Žiūriu ir tu iš n.v.,kur eini pas gydytojus,nes aš kai ėjau  tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif dėl hemangiomos

Į naujos vilnios poliklinika eisiu pas pediatę Kudrotienę prašyti siuntimo jai duos aišku.
Atsakyti