Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

Tebūnie Jums geras šitas rytas,
Kai žiema vėl žemę nubučiuos.
Ir kai žodžiai gerumu pavirtę,
Tūps lyg paukščiai ištiestuos delnuos.
Svajonės, trapios lyg varvekliai,
Eis sutikt naujos aušros.
Tebūnie Jums geras šitas rytas,
Ir diena... Ir metai... Nuo pradžios...



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 12 30, 23:01)
jurrrge, teisingai Ievukis sako Kaune tik paziuri, (tiesa gali chirurginiu budu ispjauti hemangioma) su liniuote pamatvo maziukes hemangioma, kuri jau buvo i gumba isaugusi ir pasake stebeti ir pasirodyti po 3 men  doh.gif apie joki Posiuna ir lazerius neuzsimine mums Kauno klinikose...tik sio forumo deka radau informacija  doh.gif

aciukas 4u.gif kai susiduriau sia problemyte iskart begau i SM, tikejaus kad rasiu JUs. O musu maziukes hemangioma kur yra ant rankytes, tai siek tiek matosi mano maziukes nuotraukoj(avatare), ryskeja krasciukai. BUvau nulekus i darba, tai pasirodo bendradarbio dukrai ji buvo, pries 17 metu, tai KAune su lazeriu naikino. Nebepaklausiau kur, bet faktas kad ir KAune kazkas tuo engt jau uzsiimdavo
Atsakyti
QUOTE(jurrrge @ 2008 12 30, 18:03)
Buvom klinikose vakar, tai del kepenu dar klaustukas, bet greiciausiai ir ten hemangioma

Čia tai išgąsdinai unsure.gif mano zuikio irgi odelė gelsva truputį, o kai pageria morkų sukčių, tai pageltonuoja unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas. Nu kaip praejo Jusu sventes? Linksmai?

Mes tai labai gerai atsventem, i miesta nevaziavom, nors labai norejau. Nakti vaziavom pas draugus, ir matem ta baise avarija Nemencines pl.iki siol negaliu negalvoti apie ja.

Galiu parodyti dabar musu foto, cia as su vaikais
user posted image

o cia musu randas

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2009 01 02, 10:19)
o cia musu randas

Graži šeima wub.gif

O jau kaip gražiai randelis sugijęs bigsmile.gif smagu, kad nebėra to gumbo thumbup.gif
Atsakyti
Dilia, tikrai kaip graziai atrodo randelis bigsmile.gif
labai smagu kad atsikratet pagaliau to gumbo thumbup.gif
o mes kovosim toliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 12 30, 10:12)
Akivaizdus rezultatas. Kiek Jus turejot proceduru?

mes turejom 2 proceduras su lazeriu,zadejo daryti ir trecia,bet kad neverta jos nei daryti,mes patys akivaizdziai matom kad nyksta ir taip smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 01 02, 18:31)
Dilia, tikrai kaip graziai atrodo randelis  bigsmile.gif
labai smagu kad atsikratet pagaliau to gumbo  thumbup.gif
o mes kovosim toliau  unsure.gif


Aciu. Man an duses taip gerai, aciu Posiunui, aciu Devui. Ir Jus vaikams pasakosit apie ta pjaurybe, kuri bus praeityje. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

turiu tokia situacija: mano merginai sausio 7 diena turi salinti hemangioma, bet... lyg tycia atsiradi slogele. Na nedidele, bet vis vien yra. Tai ar salins munms ja dabar, ar net neverta vaziuoti? g.gif Kazkaip susimasciau unsure.gif
Atsakyti
[quote=Dilia,2009 01 02, 10:19]
o cia musu randas

Dilia,grazi seimynele jusu mirksiukas.gif 4u.gif o randelis tikrai grazus ir nera ryskus thumbup.gif man pries puse metu isoperavo apendicita,tai toks ryskus vysnios spalvos randas,kad net man kartais paciai nesmagu,nors ir niekas jo nemato doh.gif


dovillee,jusu hemangiomos tikrai lb ryskus rezultatas,net grazu ziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riante: 03 sausio 2009 - 00:18
QUOTE(Dudute @ 2009 01 02, 21:50)
Sveikos mamytes,

turiu tokia situacija: mano merginai sausio 7 diena turi salinti hemangioma, bet... lyg tycia atsiradi slogele. Na nedidele, bet vis vien yra. Tai ar salins munms ja dabar, ar net neverta vaziuoti? g.gif  Kazkaip susimasciau unsure.gif


Sveiki, patarciau paskambinti daktarui, bet manau, kad nedarys.
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2009 01 03, 12:46)
Sveiki, patarciau paskambinti daktarui, bet manau, kad nedarys.


Tai va, ir as taip pamaniau.... Siandien ji dar stipresne darosi. Gal galit kas nors i AZ atsiusti kontaktus, kaip su juo susisiekti? Nes turiu tik santariskiu registraturos numeri...
Atsakyti