Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

nu tai neaisku ka ten turejo galvoje sakydama :pasvitins" gal ten kokie sviesos impulsai ar kazkas...bet ne radiacija...
Atsakyti
As supratau kad snekejo apie lazeri.Na lazeris kaip ir vienintelis efektyviausias gydymo budas.Dar galima operuot,bet daktarai ne visada linke taip daryt.Lazeriu gydant ja sunaikina iki nulio.
Oi koks savaitgalis pas mus buvo.Sventem gimtadieni tai vaiku vaiku doh.gif namai vos ne aukstyn kojom buvo apversti,bet uztat labai smagu buvo thumbup.gif
Atsakyti
Oi mergaites ,kaip sureiksminot viena zodeli.Na as rasydama ,net nepagalvojau,kad sitaip sureiksminsit.Atsiprasau ,kad taip jus suklaidinau ax.gif .Zinoma ,kad vienintelis budas lazeris.Na operacijos gal nereikes.Ir sake lazeriu sunaikins tikrai.O jei liks kokie taskeliai,tai ir darys lazeri dar kart.
Ievukis ar gavai mano laiska,kazkaip nera jokiu ziniu.Aciu is anksto mirksiukas.gif .

Atsakyti
linete6 zinok negavau.Pabandyk dar karteli i emeila g.gif gavus iskart ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu va ikeliu linete6 grazuoli vyruka wub.gif

user posted image
Atsakyti
Oi Ievukis labai,labai tau aciu.Sekmes visoms mamytems ir vaikiukams 4u.gif .
Atsakyti
Aciu, mergaites, kad padedat issiaiskint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrge @ 2008 12 01, 21:42)
Aciu, mergaites, kad padedat issiaiskint 4u.gif

Jurrrrge klausk kiek tik nori ir kas tik neaisku.Cia labai geros mamytes viska labai gerai isaiskina na tiesiog is savo patirties mirksiukas.gif .As prisimenu ,kai susiduriau su sia liga tai nieko nezinojau,bet kai atsigulem i ligonine man viana mamyte pasiule cia apsilankyti sitame forume.Tai super klausiau irgi kas neaisku buvo.Labai joms aciu 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(linete6 @ 2008 12 02, 16:05)
Jurrrrge klausk kiek tik nori ir kas tik neaisku.Cia labai geros mamytes viska labai gerai isaiskina na tiesiog is savo patirties  mirksiukas.gif .As prisimenu ,kai susiduriau su sia liga tai nieko nezinojau,bet kai atsigulem i ligonine man viana mamyte pasiule cia apsilankyti sitame forume.Tai super klausiau irgi kas neaisku buvo.Labai joms aciu  4u.gif .

drinks_cheers.gif Tikrai labai dziaugiuosi, cia uzsukus. Nes pradzioj, tai nors bek ir rek, nieko nezinai, o cia mes visos viena kita suprntam, viena kita palaikom. Tik man dar vienas klausimukas, o vidiniuose organuose pas nieka nera hemangiomos??????? Kai gulejau KMUK, zinau, kad buvo viena mamyte, su ta pacia bedele, bet mes prasilenkem- mes atsigulem i ligonine, o jas israse rolleyes.gif Tiesiog labai idomu, ka kitiems vaikuciams tokiu atveju daro, kaip ju vaikuciai jauciasi???
Atsakyti
QUOTE(jurrrge @ 2008 12 02, 17:41)
drinks_cheers.gif Tikrai labai dziaugiuosi, cia uzsukus. Nes pradzioj, tai nors bek ir rek, nieko nezinai, o cia mes visos viena kita suprntam, viena kita palaikom. Tik man dar vienas klausimukas, o vidiniuose organuose pas nieka nera hemangiomos??????? Kai gulejau KMUK, zinau, kad buvo viena mamyte, su ta pacia bedele, bet mes prasilenkem- mes atsigulem i ligonine, o jas israse rolleyes.gif  Tiesiog labai idomu, ka kitiems vaikuciams tokiu atveju daro, kaip ju vaikuciai jauciasi???


Labukas visoms mamytems 4u.gif

Ievukis,dziaugiuosi del tavo mergikes, tikrai grazuolelei jau prdeda ryskiai trauktis hemangiomos. 4u.gif

Jurrrge, vidiniuose organuose buna tos hemangiomos, bet nesu su tuo susidurus, tai siuo atveju, negaliu placiau kazko pakomentuoti.

Linete6, koks fainuolis tavo berniukas. O jus lazerio operaciju esate tureje jau? Gal apie tai kalbejot, bet tiesiog senokai buvau, tai dar ne viska perskaiciau, tik paskutinius jusu postus ax.gif

Zinau, tik tiek, kad sias bjaurybes mes isnaikinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamur: 03 gruodžio 2008 - 12:23
Sveikuciukes.Lamur mes turejom tik viena lazeriuka.Kai mums buvo 3men.Ir viskas,daugiau niekas mums nieko nebedare.Hemangioma sekmingai nyksta.Tai cia nuotraukyte ,kai vaikui buvo 1metukas.o dabar mums jau 1.7m.Tai hemangioma dar graziau atrodo.Labai daug baltu ploteliu thumbup.gif .Ir aciu dievui kad ji pasidave gydymui uzteko tik vieno lazerio.Ir tikrai ,tikrai mes jas isnaikinsim,net neabejok mirksiukas.gif .
Atsakyti
As irgi tikiu, kad jos isnyks smile.gif
Atsakyti