Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Dvyniai

Moterys dvynes jausmingos svajokles. O veziai jie viska daro atbulai. Remiuosi savo drauges istorija ,kuri deja nesibaige laimingai. Jos draugas zaide su ja,o ji norejo meiles silumos seimos. Sako jog veziai yra seimos zmones,bet matyt turi buti tai jau lemta,nes mano drauge ( pragyvenusi 7metus kartu) pries tai ir pradraugavusi dar kazkiek laiko,eme ir issiskyre nesulaukusi savo vestuviu,kurios buvo planuojamos.

Tikiuosi nenuliudinau nieko.Tai tik viena istorija,juk visada buna isimciu mirksiukas.gif
Atsakyti
as esu vezys,vyras dvynys.pasakysiu tiek,jei as nusileidziu buna viskas kaip per sviesta.na kadangi as moku pagudrauti blush2.gif tai jis daznai galvoja kad jis cia boss lotuliukas.gif
Atsakyti
as- dvynys, vyras-vezys.
gyvenam santuokoj 18 metu, auginam 2 vaikucius.
jis vis atbulas, anksciau del to pykdavau labai, dabar sugebam is to jau ir pasijuokti.
kartais, numanydama, kad atbulai daro, pagudrauju...
kaip visur buna visko, esam tikrai stipriai skirtingi, bet kol kas nieko keisti nenoreciau.
Atsakyti
As vezys, o MB dvynys.As karstakose, jis ramiakas.Kai reikia jam ispyriu, kad pajudetu, o jis mane prilaiko, kad per uzsidegima neprivirciau koses biggrin.gif
Atsakyti
As dvynys o MB vezys, visai geri santykiai
Atsakyti
ESU VĖŽYS . IR SU DVYNIAIS NETURIU NIEKO BENDRA . TIK PAVIRŠUTINIŠKI SANTYKIAI .
Atsakyti
As vezys MB dvynys biggrin.gif .Nu tai yra visko,buna,kad nekencio jo,o buna,kad myliu ji negaliu be jo biggrin.gif .Visumoje normaliai,galetu but geriau.Jau bus greit 9 metai kaip kartu,kiek ilgai dar neaisku biggrin.gif .Jisai su savo pribumbasais as su savo tongue.gif
Atsakyti