Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Dvyniai

QUOTE(anno @ 2009 02 19, 23:35)
mano brangus dvynukas lygiai tox pat,atrodo kad apie ta pati zmogu skaityciau...mylejo jis mane ir vel nemylejo n kartu,ko pasekoje susituokem,as pastojau,bet jis nusprende manes nebemylet likus menesiui iki dukrytes gimimo...
dukrau jau puse metu,jis dar manes nemyli biggrin.gif
zinau kad dar kazkada myles,pazystu ji kaip nulupta,kartubuvom 5metus...
tik sikart as jo tikrai isnaujo jau nebepamilsiu,turiu maza zmogeli kuri labai myliu wub.gif

net apsiverkiau blink.gif neatleisčau užtai,kad sunkiausiomis dienomis nebuvo šalia schmoll.gif
Atsakyti
Atsiliepkit, kas dar iš moteru dvynis o vyras vežys. Labai jau idomu kaip sekasi. Aš esu dvynis, o mano antras vyras vežys, kaip pasakius, kad vyras, gyvenam kartu ir tiek. Pirma vyra esu palaidojus, o šitas vežiukas jo draugas buvo, tik likimas mus suvede po 20 metu ax.gif Tai pas mane kitoks gyvenimas: turiu dvi jau suagusias dukras nuo pirmos santuokos( jos ne vyro vežiuko), o mažiukas jo. Maniškis vienturtis pas mama, tai tikras siaubas, bent jau man doh.gif Patarkit kaip su vežiais elgtys, užsispyre jie iki ... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2009 06 07, 17:02)
Atsiliepkit, kas dar iš moteru dvynis o vyras vežys. Labai jau idomu kaip sekasi. Aš esu dvynis, o mano antras vyras vežys, kaip pasakius, kad vyras, gyvenam kartu ir tiek. Pirma vyra esu palaidojus, o šitas vežiukas jo draugas buvo, tik likimas mus suvede po 20 metu ax.gif Tai pas mane kitoks gyvenimas: turiu dvi jau suagusias dukras nuo pirmos santuokos( jos ne vyro vežiuko), o mažiukas jo. Maniškis vienturtis pas mama, tai tikras siaubas, bent jau man doh.gif  Patarkit kaip su vežiais elgtys, užsispyre jie iki ... blink.gif

Niekas nenorit atsiliepti g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Na kur gi tie dvynukes ir vežiai? KU-KU blush2.gif
Atsakyti
Su Vezio uzsispyrumu nieko negalima padaryti. Buvo kvailai vaikiskai uzsispyres, as galvojau, kad tai charakteris, o ne zodiaks kaltas. Labiau esdavo jo jautrumas. pries ka nors sakydama, turedavai is visu pusiu apgalvoti, kad tik jis ko nors is mano zodziu neisvestu, ko as tikrai neturejau galvoje.
Atsakyti
Mano mama - dvyne, tetis - vezys.
Na ir ka - visa gyvenima graziai pragyveno. Siaip sakyciau seimos galva - yra mama. Bet prie vezio uzsispyrimo daznai tekdavo taikytis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zenitas111 @ 2009 09 08, 16:47)
Mano mama - dvyne, tetis - vezys.
Na ir ka - visa gyvenima graziai pragyveno. Siaip sakyciau seimos galva - yra mama. Bet prie vezio uzsispyrimo daznai tekdavo taikytis.  smile.gif

Vat jau tikrai, kad tas vezys uzsispyres kaip... doh.gif Tikrai tenka taikytis verysad.gif
Atsakyti
jie be galo jautrus, idomus zmones, begalo silti, rupestingi pasiaukojantys, seimos zmones, nori seimos, vaikai svarbus ju gyvenime, nesu tokiu dar sutikus, isklauso, kalba, apkabina, pataria, uzjaucia, sarmatlyvi, vis nedrista pirmo zingsnio zengti, ... nzn nzn.... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos... MB irgi veziukas, o dvyniuke, jau keturi metai kaip kartu, gyvenam, pasipesam ir vel gyvenam biggrin.gif O siaip charakteri turi, bet pagal tai kokios mes dvynukes bunam, tai gal jie ir nera tokie blogi, man jis daznai nusileidzia, jeigu uzsizarazinu smile.gif Tai klauskim vienos kitu kam kas idomu apie toki derinuka horoskopu zenklu ir dalinsimes mintimis, nes man tai taip pasakoti tai sunkoka, nes nezinau kas kuriai kokia tema idomu... biggrin.gif
Atsakyti
Mano mama dvynė, tėtis vėžys ir turiu pasakyti, kad gražiai gyvena... Mama tokia karštesnio būdo, kalbesnė, tėtis ramesnis.
Atsakyti
As dvynys, mano MB vezys, kartu jau 4.5 metu. Ir bent kolkas sekas neblogai lotuliukas.gif Dideliu pykciu nebuna.O jei as ir uzsiraukiu,tai greit susitaikom lotuliukas.gif
Atsakyti