Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Dvyniai

Sveikos mergaites biggrin.gif
Mano gera drauge susipazino su veziuku,padraugavo...issiskyre... ir po kiek laiko susivoke,kad nebegali vienas be kito,aisku,viska leme idetos merginos pastangos,nes buvo nerealiai isikliopinus savo veziuka... ir nuo to laiko jie kartu ,gal jau daugiau nei 2 metus..(tiksliai net ir nzn).. ir jau pasnibzdom sneka apie vestuves,is tikruju,kiek maciau ir zinau,lb gerai sutaria... bet kazin kaip bus kai apsigyvens kartu? g.gif nors nebuna namu be dumu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mano vyras vezys as dvyniai,gyvenam jau 10 metu,tikiuosi sulaukti ir gilios senatves ax.gif ,visko aisku pasitaiko,bet seip mes bendraminciai,mums gera buti kartu wub.gif
Atsakyti
Na,mano vyras taip pat dvynys,aš-vėžys.Visko būna,bet visumoj,tai nėra taip blogai,kaip pagal horoskopus turėtų būti smile.gif ir šiaip pas mane namie visi trys dvyniai,aš viena vėžiukė lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš - Dvynukė, vyras - Vėžys. Gyvenam kartu aštuonis metus, prieš porą metų susituokėm. Visai gerai sutariam.
Atsakyti
Aš vėžys, MB -dvynys. Mes vedę 3,5 m, prieš tai draugavom 4 m. Mūsų santykiai thumbup.gif . Tokio vyro ir vaiko tėvo linkėčiau kiekvienai. (tfu tfu tfu, kad neprasišnekėčiau). Skaičiau, kad dvyniai nepastovūs, bet apie savo brangiausiąjį nepasakyčiau.
Atsakyti
SVEIKI DVYNIAI+VEZIAI! AS ESU DVYNYS, O MANO VYRAS-VEZYS. DRAUGE MES 11M, O SANTUOKOJE BUS TIK 2M. MANAU, KAD DVIEJU ZMONIU SKIRTUMAI IR LAIKO JUOS DRAUGE. AR YRA PRITARIANCIU?! smile.gif
Atsakyti
pas mane atvirksciai as vezys ,draugas dvinys,bet gimes paskutine dvyniu diena... smile.gif seip charakterio savybem labiau panasus... smile.gif ,uzsiiemimai skirtingi...bet visumoje vistiek panasus.... ax.gif
Atsakyti
As dvyne,o vyras vezys,kartu 10metu wub.gif
Atsakyti
bye1.gif
Esu dvyniai, o mano vyras- vėžys. Santuokoje gyvename jau 11m., porą metų, kol nebuvo vaikų, mūsų santykiai buvo idealūs, kai jie atsirado vis dažniau pasipykstam, bet, manau, kad visur nėra namų be dūmų doh.gif ...
Atsakyti
Sveikutes, as taip pat dvynys, o mano vyras vezys. Kartu tik du metus. Tiesa, as gimiau paskutiniom dvyniu dienom, todel visada skaitau du zodiakus.. Na, zodziu, pas mus kartais batalijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2007 03 03, 14:17)
Aš dvynė, vyras vežiukas. Kartu jau 7 metai, turim sūnų ir tarppusavio santykiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Vienas kita papildom, as realistė, o vyras svajotojas, kartais kaip jau čia buvo minėta jį reikia pastumt, bet tai man netrukdo  4u.gif  Svarbiausia kad suprantam vienas kitą iš pisės žodžio, o kartais net be žodžių  rolleyes.gif
Sekmės visiems  drinks_cheers.gif


visiskai pritariu drinks_cheers.gif Bet mums kartais del tu vyro pasvajojimu buna ne labai.. blush2.gif As kaip racionalus dvynis nekenciu, kai zmogus salia danguje skraido, man reikia rimtumo, greitumo, zodziu "chvatkes", tai kartais (kaip jau minejau kitoj temoj) buna WAR!! tada jau mes galim ir nesikalbet, ir tycia kazka daryt vienas kito atzvilgiu.. nors is tikruju man daugelis sako, kad esu labiau vezys, nes gimiau paskutiniom dvyniu dienom.. Siaip, veziai sunkus vyrai, ir manau tos, kurios nepasirenka ju i partnerius tiesiog bega nuo to sunkumo.. Veziai labai megsta, kai ju gailisi.. Siaip sakyciau jie tokie truputi prie kamikatziu, labai jau jiems patinka kentet - asmenine nuomone. Ir siaip idomu, kaip manote, ar realu dvynis(m)+vezys(v)=50 metu kartu? ar kuriom tai bus juokinga?? taip norisi buti kartu, bet kartais atrodo, kad nerealu.. wub.gif veziai labai graziai rupinasi moterim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(virginija.k @ 2008 03 28, 16:25)
Aš vėžys, MB -dvynys. Mes vedę 3,5 m, prieš tai draugavom 4 m. Mūsų santykiai thumbup.gif . Tokio vyro ir vaiko tėvo linkėčiau kiekvienai. (tfu tfu tfu, kad neprasišnekėčiau). Skaičiau, kad dvyniai nepastovūs, bet apie savo brangiausiąjį nepasakyčiau.


Vat ir mes (as vezys, MB dvynys) vede ir kartu gyvenam jau 2 metai. Nuo pirmos dienos sutariam puikiai, viska sprendziam ir darom kartu. Jis ir seimyniskas ir nekeicia savo nuomones. O nuotaiku kaitos tai tiek pas mane tiek pas ji buna - taigi puikiai viens kita suprantam. thumbup.gif
Atsakyti