Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Dvyniai

Aš dvynė, vyras vėžys... 8 su viršum metų kartu. Šiaip irgi suprantam viens kitą be žodžių, dažniausiai, bet kartais mane erzina, kad jis kažką galvoja sau, o man nieku gyvu to nepasako, atseit nepasitiki, irgi yra žiauriai pavydus, bet irgi neparodo to tol, kol nesuerzinu galutinai (nes kartais atrodo, kad visai nepavydi, o mane tas erzina, ir tada erzinu vis stipriau, ir paskui tokie dalykai dedasi blink.gif) Kartais gaila, kad nešnekus baisiai, o man reik pašnekėt, juoba namie dirbu, tai neišsišneku, o jis grįžta, prie teliko, prie kompo, ir nereik jam to bendravimo... Žinoma, neiniciatyvus, reik pastumti, bet tas man netrukdo - energijos už du užtenka ir fantazijos smile.gif O iš kitos pusės - jam su manim nenuobodu, ir niekad nebus, o man su juo kartais nuobodoka... Kartais kikenu, kad dar 30-ies nesulaukėm, o jau pensininkai wink.gif Šiaip toks įspūdis, kad išskyrus tai, kad kartais ką nors besiaiškindama prikimbu kaip erkė ir niekaip neatstoju, nors jau esu maldaujama užtilti, jam lyg ir tinku...
Atsakyti
QUOTE(suskyte @ 2006 08 04, 11:57)
mano situacija tokia pati smile.gif aš dvynė, o maniškis draugas vėžys(kartu mes jau beveik pusketvirtų metų), nu bet, kad idealiai sutartume, tai pasakyti negaliu  schmoll.gif kol gyvenam be pykčių viskas ok, galiu kelti jį į padanges, bet jau neduok dieve, kai susipykstam verysad.gif dažniausiai tyli, o mane dvynės tikriausiai supras, kad man reikia šnekėt ir aiškintis, bet iš tokios tylos sienos mane tik dar labiau sunervina. Arba kai pasakys, kai jau rėžtels, ka nors tai galiu taip užsičiaupti, kad neiškalbėti net kokią parą, o iš jo emocijų nulis, atrodo kad jam tik geriau, kad pagaliau nutylau ir tą parą nepasigenda mano pašnekesio. Nu žodžiu apie tas sąjungas galima prikurti n lapų, tad jei kas įdomiau kuriai nors paklauskit atsakysiu  smile.gif



o cia tai visiskai pritariu. Mum dvynem ka nors islaikyt savyje neimanoma, butinai turim isdet viska kaip yra cia ir dabar, nes anksciau ar veliau vis tiek viskas pratruksta biggrin.gif
Atsakyti
mmh. turejau dvyny vyruka. nu aciu, ne. grazus kaip velnias, ale kaip su dviem teko gyvent - viena sako, kita padaro, ka sake - nebeatsimena. doh.gif man, veziukei, budavo smagu su juo, ale nebegalejau gyvent su dviveide asmenybe.

no offence, dvynukes 4u.gif su moterim dvynem visad gerai sutariau biggrin.gif
Atsakyti
nzn, kaip buna poroje... bet nuo vadovo Vezio tai pabegau po 8 dienu... supratau, kad man nera ka ten veikt- nieko is ten neismoksiu. Didizausias komplimentas kitam zmogui- jis nusipirko ta ir ta uz tiek ir tiek... brrr... Vadovo vaidmuo man labai svarbus- tai turi buti dominantiskas, stiprus, kryptingas zmogus... Nors sis Vezys buvo tikrai labai jautrus ir neblogas zmogus... bet norejosi ko nors "kietesnio"... siek tiek maziau emociju ir daugiau logikos, kurybos, dinamiskumo...
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2007 05 02, 20:32)
Aš dvynė, vyras vėžys... 8 su viršum metų kartu. Šiaip irgi suprantam viens kitą be žodžių, dažniausiai, bet kartais mane erzina, kad jis kažką galvoja sau, o man nieku gyvu to nepasako, atseit nepasitiki, irgi yra žiauriai pavydus, bet irgi neparodo to tol, kol nesuerzinu galutinai (nes kartais atrodo, kad visai nepavydi, o mane tas erzina, ir tada erzinu vis stipriau, ir paskui tokie dalykai dedasi blink.gif) Kartais gaila, kad nešnekus baisiai, o man reik pašnekėt, juoba namie dirbu, tai neišsišneku, o jis grįžta, prie teliko, prie kompo, ir nereik jam to bendravimo... Žinoma, neiniciatyvus, reik pastumti, bet tas man netrukdo - energijos už du užtenka ir fantazijos smile.gif O iš kitos pusės - jam su manim nenuobodu, ir niekad nebus, o man su juo kartais nuobodoka... Kartais kikenu, kad dar 30-ies nesulaukėm, o jau pensininkai wink.gif Šiaip toks įspūdis, kad išskyrus tai, kad kartais ką nors besiaiškindama prikimbu kaip erkė ir niekaip neatstoju, nors jau esu maldaujama užtilti, jam lyg ir tinku...

Vat musu situacija panasi.AS dvynys ,vyras vezys.Galiu pliurpt be perstojo,bet kalbuosi kaip ir pati su savim.Tas ziauriai uzknisa.Drauges visos isvazinejusios tai gerai kad bent forumas yra.O tai nuproteciau.Bet mes juodai nesutariam.Amzinai sako viena paskui visai ka kita.Elgias kaip mazas vaikas.Logiskai visai negalvoja.O svarbiausia ziauriai uzsispyres.Galetu buti ir avinas.Nu su juo tikrai labai sunku.O as irgi ne pyragelis. ax.gif
Atsakyti
Na, pasidalinsiu ir as sava patirtimi biggrin.gif mano vyras veziukas o as dvyniuke, tai viskas ka paraset atitinka thumbup.gif as daug kalbu, o jis vis stebiasi, kada tas mano liezuvis pavargs, jis namiseda, o reik pramogu, naujoviu, vis ka nors sugalvoju, pridarau staigmenu viskokiu jam, nes negaliu vietoj nustygti biggrin.gif o jis vis prie kokio kompo..na, siaip tvarkingesnis uz mane, neryztingas labai, pavydus, bet tyli iki paskutinio, kol as nepratrukstu pati (o tai ivyksta greit, nes perdaug analizuoju viska), jam viskas atrodo kaip bereikalingos problemos, o man reik viska issiaiskint, bet kai as pradedu aiskinti, tai nueinu nuo vienos temos pire dar desimties ir gaunas, kad visas pasaulio problemas jau aiskinuos biggrin.gif pati su savimi turbut nesugyvenciau, bet jis kazkaip mane pakencia ir dar myli lygtais biggrin.gif pristabdo daznai, o man su juo ramu, nes namiseda baisus,seimyniskas smile.gif tai tiekĄ
Atsakyti
Kažkaip neaptikau tokios temos, tai labai norėčiau sužinoti gal ir daugiau tokių kaip mes porų yra? smile.gif
Ar pasitvirtina taisyklė, kad priešingybės traukia? g.gif
Atsakyti
buvau su dvyniu.
dabar nesu. biggrin.gif
ir ačiū diev doh.gif tas dviveidiškumas ėdė mane, kol suėdė doh.gif
aš čia apie vyrus dvynius. 4u.gif
Atsakyti
Tai kad ir mergaites tokios pacios dviveides blush2.gif o ilgai isbuvai su savo dvynuku? nes mes jau trecius metus kartu, tai tik idomu darosi, kuo viskas baigsis... g.gif
Atsakyti
pusantrų metų biggrin.gif tai ir dbr galvoju kaip aš čia tiek ištvėriau g.gif
Atsakyti
aš jau su dvyniu ketveri metai ir galvoju
Mano vyras labai tiki horoskopais tad sako pats patvariausias ženklas su nepatvariausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
na as esu veziuke(nors jau kaip sakant ant ribos gimus),o jis dvynys(ir ant ribos gimes lotuliukas.gif )-na ir gyvenam.tik abiem reikia issaugot truputuka erdves lotuliukas.gif
Atsakyti