Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Dvyniai

zinai, o as tau noriu papasakoti apie moteri vandeni ir apie moteri vezi smile.gif jos labai gerai sutaria, prisimislija visko 4u.gif turbut supratai apie ka as cia thumbup.gif gal ryt drinks_cheers.gif ?? wub.gif tave
Atsakyti
QUOTE(gama @ 2005 10 18, 14:52)
ir mes esam tokai pora jau 100 metų (na iš tikrųjų 12)- vėžys + dvynys. man tai kaip tik atrodo labai gera pora- vėžiui viskas per jausmus, emocijas, nuotaikas, o dvynys, toks racionalus, logiškas, tvirtas. prilaiko mane ant žemės, kad nenuskrisčiau kur padebesiais... ax.gif  ir paguodžia, ir ašaras nušluosto, kai reikia ir pabara dėl perdėto jausmingumo.
o dėl šeimos tai jis labai šeimyniškas, gerokai labiau negu aš. man tai vis nesisėdi- kuda padatsa, komu atdatsa. man to jo šeiminiškumo, net ir per daug. kartais taip trūksta polėkio  rolleyes.gif  gal aš pati irgi turiu dvynišku bruožų, nes esu gimusi netoli dvynių. g.gif


malonu girdet, 4u.gif 4u.gif
mano brolis dvynys o jo zmona (jau buvusi) vezys, tai pora kazkoks kosmaras, -kiekviena diena pykdavosi:piktas bash.gif , nuolat nekalbadieniai
siaip netaip istempe 5 metus ir tai daugiau del vaiko, dabar atskirai bet laimingi
Atsakyti
Pas mane atvirkščiai - as dvynys, o jis - vežys smile.gif Charakterių prasme - vienas kitą papildom. Jis toks ryžtingas, o man to stinga. Jis pastovus, net stagnatoriškas - o aš dievinu naujoves.
Atsakyti
Perskaičiau komentarus ir man lengviau pasidarė bigsmile.gif pasirodo įmanoma su jais sugyventi,nes kartais man su savo dvynuku tai tikras vargas... doh.gif
labai dažnai keicia nuomone...visa savaitę kalbi, kad penktadienį eisimi svečius, jis tam pritaria...ateina penktadienio vakaras ir jis jau sako, kad nebenori niekur eiti, mat jam kas nors nepatinka ar šiaip ką sumasto...ir draugus jis renkasi labai atsargiai ar kaip nors kitaip...net nžn., nes jis ne suvisais mano draugais bendrauja...mat jam nepatinka...neturi apie ką su jais kalbėti ar pan. mane tai nervina, nes kartais kokiose nors šventėse tenka sudalyvauti vienai.. verysad.gif
bet jei nebūtų tokių dalykų, tai jis būtų pats šauniausias partneris thumbup.gif labai rūpestingas, visada paguodžia, padrąsina...šalia jaučiuosi labai saugi smile.gif
Atsakyti
Mes su vaikinu irgi tokia pora - aš vėžiukė, jis - dvynys, ir mes jau beveik 2 metai kartu!!! Nu gyvent tikrai galima, tik va, kai dvynys tai ir turi dvi puses, šiaip labai geras, šeimyniškas, racionalus, ir t.t., o kai koks baliukas, tai pasidaro ekstremalas, nuotykių ieškotojas (čia ne "na leva" tema) lotuliukas.gif O kas jį labiausiai manyje nervuoja - kad man BŪTINA ką nors atvirkščiai padaryt, ar šiaip užsispirt...
Nu bet čia tokios labiausiai akivaizdžios mūsų savybės... bet sugyvenam tai puikiai!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
ax.gif Mes susituoke griet bus 7 metukai.Bet dar kartais nelabai suderinam savo charakteriu. Nebutume vezys as-geriete,kartais per daug.O maniskis -dvynys.Niekada nenusileis,nepades,jai jam naudos nebus.
Atsakyti
mano situacija tokia pati smile.gif aš dvynė, o maniškis draugas vėžys(kartu mes jau beveik pusketvirtų metų), nu bet, kad idealiai sutartume, tai pasakyti negaliu schmoll.gif kol gyvenam be pykčių viskas ok, galiu kelti jį į padanges, bet jau neduok dieve, kai susipykstam verysad.gif dažniausiai tyli, o mane dvynės tikriausiai supras, kad man reikia šnekėt ir aiškintis, bet iš tokios tylos sienos mane tik dar labiau sunervina. Arba kai pasakys, kai jau rėžtels, ka nors tai galiu taip užsičiaupti, kad neiškalbėti net kokią parą, o iš jo emocijų nulis, atrodo kad jam tik geriau, kad pagaliau nutylau ir tą parą nepasigenda mano pašnekesio. Nu žodžiu apie tas sąjungas galima prikurti n lapų, tad jei kas įdomiau kuriai nors paklauskit atsakysiu smile.gif
Atsakyti
Aš dvynė, vyras vėžys. esame 9 metus kartu. nebūna namų be dūmų, bet šiaip tikrai nesiskundžiu ax.gif viena bloga jo savybė- pavydumas doh.gif va čia tai jau ribų nėra schmoll.gif O šiaip labai šeimyniškas, nuoširdus, mylintis vyras wub.gif Aišku greit užsiveda, bet labai greit viskas ir praeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumėnė: 14 gruodžio 2006 - 23:08
oi neisivaizduoju is kur pas vezius tokia kantrybe gyventi su dvynemis biggrin.gif
ramus santurus, atsakyngas vezys su galva pametusia karstakosia dvyne.
bet jau 9 metai mes buvome ilgiausiai isiskyre vienas su kitu 4 dienom. o taip ne sykio nebuvo jog butume atskirai.

na kartais viskas ateina riba ir atrodo tuoj tuoj ir atia, bet ne vistiek toliau slenskcio vieni nenueinam.
taigi man rodos galima ir ymano gerai gyventi tokioje poroje
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2007 01 05, 14:41)

na kartais viskas ateina riba ir atrodo tuoj tuoj ir atia, bet ne vistiek toliau slenskcio vieni nenueinam.
taigi man rodos galima ir ymano gerai gyventi tokioje poroje


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš dvynė, vyras vežiukas. Kartu jau 7 metai, turim sūnų ir tarppusavio santykiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vienas kita papildom, as realistė, o vyras svajotojas, kartais kaip jau čia buvo minėta jį reikia pastumt, bet tai man netrukdo 4u.gif Svarbiausia kad suprantam vienas kitą iš pisės žodžio, o kartais net be žodžių rolleyes.gif
Sekmės visiems drinks_cheers.gif
Atsakyti
As - Vezys, mano vyras - Dvynys. Kartu 10 metu.
Nezinau, kaip ten turi buti pagal horoskopus, bet esame visiskai skirtingi.
Vyras be galo ramus, filosofiskas, vienisius, o man reikia nuolatinio veiksmo - esu seimos atstove spaudai:)
Nuolat "kalames":) Man truksta polekio is jo, jam per daug mano emociju ir nuolat besikeiciancios nuotaikos. Atrodo, pasukauju ir po 5 min. uzmirstu, o jis tada sedi susiraukes ir viska ilgai ilgai atsimena. Nekalbam savaite, paskui vel draugaujam. Ir taip nuolat...
Atsakyti