Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Dvyniai

norejau paklausti ar ka nors girdejot,ogal ir patys esat tokia pora kad zmona vezys,vyras dvinys.pas mus su vyru gavosi visiskas charakteriu nesuderinamumas sad.gif ,as pastoviai keiciu nuotaika,jis irgi,tik gaila kad tos nuotaikos nesutampa,abu susimaste ir uzsisvajoje,abu bambekliai,vienas kito nesuprantam..jis nori pas draugus as aplankyt tevus,jis pas tevus as pas draugus ir t.t.zodziu pastovus nuomoniu issiskyrimas.nejau tikrai vezys ir dvinys nesuderinami,nes kol draugavom viskas buvo gerai.
Atsakyti
taip, pažinojau tokią porą, bet dabar nebebendraujam, tai nebežinau nieko apie juos. O seniai kartu gyvenat? Matau iš parašo, kad vaikiuką jau turit. Daug kam trintis prasideda, kai ima kartu gyvent ir vargina buitis, reikia išmokt viens prie kito prisitaikyt, ir vėl panašios problemos iškyla, kai atsiranda vaikiukas. Gal dar prisiderinsit, abu pavargę nuo buities. Planuokit iš anksto savaitgalius.
Atsakyti
kartu esam jau virs keturiu metuku(tiksliau buvom),2.5m vede gyvenom kartu,matyt nuomones nesutapo,ir tas noras abiems pirmauti,tiksliau jis mane paliko,su naujiena as taves nemyliu,kita diena sake kad vel myli,veliau nezinojo ko nori ir t.t.tas ir erzina kad jis ziauriai nepastovus,o as labai uzsispyrus.
Atsakyti
QUOTE(vaidoskaa @ 2005 06 27, 23:12)
kartu esam jau virs keturiu metuku(tiksliau buvom),2.5m vede gyvenom kartu,matyt nuomones nesutapo,ir tas noras abiems pirmauti,tiksliau jis mane paliko,su naujiena as taves nemyliu,kita diena sake kad vel myli,veliau nezinojo ko nori ir t.t.tas ir erzina kad jis ziauriai nepastovus,o as labai uzsispyrus.


nu tai taip ir būna su tais dvyniais, tokie jau nepastovūs jie... Mano mama irgi dvynė, tai irgi, tai pasako kažką nemaloniai, tai po minutės vėl elgias kaip niekur nieko. Reikia pabart juos, kad nesiblaškytų taip. Tau turėtų tai būti lengva, nes esi užsispyrus, tik nereiktų labai tiesiogiai jo verst, o gražiuoju įkalbinėt. Ne jum vieniem apie antrus-trečius bendro gyvenimo metus pasidaro sunku.
Atsakyti
Vėžys Dvyniai

Sėkmės! Dvyniai mėgsta analizuoti ir į viską žiūrėti racionaliai, o jūs labiausiai norite plaukti pasroviui, nutolti nuo praktiškumo. Jūs gyvenate jausmų ir svajonių pasaulyje; Dvyniai yra protingi, pilni idėjų ir strategijų. Jus vienijantis dalykas yra laki vaizduotė. Taigi išnaudokite ją. Dvyniai yra įvairiapusiški partneriai. Jums nereikia paskatinimų ar pasilinksminimų - bet ar jūs galėsite pro pirštus žiūrėti į Dvynių polinkį flirtuoti?

rolleyes.gif
Atsakyti
[FONT=Optima] [COLOR=purple][B] Na va, mano draugas (šiek tiek daugiau nei draugas doh.gif ) irgi dvynys, o aš vėžiukė. Visai neseniai pati pradėjau domėtis, kaip gi čia mus žvaigždės laimina tongue.gif Ir atradau labai daug teisybės... žodžiu beveik viską, ką jau ir pati žinojau. Iš tiesų skaičiau ne apie atskirą ženklą, o būtent apie vėžio ir dvynio sąjungą tongue.gif Tai va, pirmiausia ką supratau buvo tai, kad vyrukai dvyniai ir merginos laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai skiriasi blink.gif Na aišku, tai nuo daug ko priklauso, bet mano draugė tikrai mąsto racionaliau ir nėra linkusi savo jausmų taip paprastai atskleisti. O va su vaikinuku........ blush2.gif Iš tiesų mane jis labai žavi savo sąvybėmis, nes dvyniai visgi yra gana ryžtingi. Vaikinai, kiek suprantu, nelabai mėgsta kai jiems vadovaujama, bet jie žūt būt siekia sulaukti pritarimo savo poelgiams. Kartais truputi gąsdina tai, kad jis sprendimus priima taip staigiai, jog man sunku iš jų laukti gerų rezultatų ar patikėti, kad jis yra tikras dėl savo poelgių, tuo tarpu vaikinas, gal ir pats to nejusdamas, ima reikalauti pritarimo, o aš jau tokia esu... apskritai linkusi viskuo abejoti, tad verčiau patyliu. Man atrodo tai dvyniuka suerzina g.gif ir tada jau jis pats ima abejoti... žoždiu sudėtinga mirksiukas.gif Teisybė yra tai, kad man tenka neretai jį ir pabarti. Na, kad per daug neilįstu į savo mintis, nes man tiek įsigalvoti jau per daug sudėtinga blush2.gif Tiesa, aš džiaugiuosi, kad dvyniukas mane palaiko, ir paguodžia, kas vėžytei labai svarbu mirksiukas.gif tik va, teisybė, dvyniai spręsdami problemas stengiasi be galo daug diskutuoti, į visus žodžius įsigilinti kiek galėdami daugiau, o vėžiai....... bent jau aš manau, kad diskutavimui turi būti ribos ir kad jų nejaučiant, gali atsirasti tik bereikalingų problemų, juk žodžiai - ne vienintelė kalbos priemonė. Tiesa galiu pasakyti, kad problemų gali atsirasti ir todėl, kad mes vėžiukės, kaip pašėlusios reikalaujame dėmesio ir užuojautos, o kitiems ją suteikti sunkiai prisiverčiam rolleyes.gif Tarsi norėdamos šalia savęs matyti stiprų žmogų, bet juk visiems to palaikymo reikia blush2.gif Na taip...tiesa yra ta, kad mes esame skirtingi, bet juk tai mus ir traukia... Vėžys ir Dvynys vienas iš kito tikrai turi ko pasimokyti thumbup.gif Tiesa dar vienas esminis skirtumas, tai, kad mes Vėžiukės labai įsikabinusios į praeitį. Dažnai mąstom apie vaikystę, mums be galo svarbu tėvai, šeima, na o Dvyniai, neabejotinai stengiasi kuo stipriau atsiriboti nuo praeities. Be to jie judresni, o mums atrodo nieko nėra svarbiau kaip prisėsti ant kėdutės prie lango ir svajojant išgerti arbatėlės. Tai dvynys vargu ar supras. Gal ir supras, bet ne visad leis mėgautis šiuo malonumu g.gif O ir šiaip, pastebėjau, kad dvyniukam yra žymiai sudėtingiau suprasti žmogaus išskirtinumą, ar leisti žmogui daryti tai, ko jis pats nemėgsta ar bijo. Atrodo, jiems tarsi nesuprantama frazė - jei tau reikia kitos, aš suprasiu, eik pas ją, tik neleisk man būti paskutinei kuri apie tai sužino unsure.gif Kažkodėl jis tai supranta, kaip kaip abejojimu jausmais ar jų netvirtumu, o aš kaip laisvės suteikimą. Kokia gi meilė nemylint? blush2.gif Be to dvynukai linkę save kaltinti ir smerkti, o mes turėdamos nemažą savanaudiškumo krislelį, nors ir graužiamės, į viską sugebame ramiai pažiūrėti ir tiesiog leisti tiems jausmams "išeiti", kas mano dvyniui atrodo visiškai nesuprantama smile.gif jie nori juos "nukauti" čia ir dabar. Tiesiog noriu tau palinkėti, turėk kantrybės ir ne tik reikalauk palaikymo, bet ir jį suteik ax.gif O dar ir mažiau horoskopais tikėkim rolleyes.gif (čia ir man tinka) nors žmonėms juos skaityti malonu...... juk tai pateisina visas "blogas mūsų ir kitų sąvybes"... Bet ne visada to reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoskaa @ 2005 06 26, 20:21)
norejau paklausti ar ka nors girdejot,ogal ir patys esat tokia pora kad zmona vezys,vyras dvinys.pas mus su vyru gavosi visiskas charakteriu nesuderinamumas sad.gif ,as pastoviai keiciu nuotaika,jis irgi,tik gaila kad tos nuotaikos nesutampa,abu susimaste ir uzsisvajoje,abu bambekliai,vienas kito nesuprantam..jis nori pas draugus as aplankyt tevus,jis pas tevus as pas draugus ir t.t.zodziu pastovus nuomoniu issiskyrimas.nejau tikrai vezys ir dvinys nesuderinami,nes kol draugavom viskas buvo gerai.

Atsakyti
Abiejų lyčių dvyniai yra labai nepastovūs - tiek mintimis, tiek elgesiu. Aš esu vėžiukė taip pat ir niekada su dvyniais vyrais pažintis neperaugdavo į draugystę. Nuomonės išsiskirdavo per dažnai ax.gif
Atsakyti
mes jau 14 metu kartu as vezys vyras dvinys man jis geras dalabai darbstus tikiuosi labai myli mane taip sako gal tiesa jei kartu dar o siaip sunkus harakteris bet as derinuosi labai nori pasakoti apie viska o ipac po darbo as jo klausau tegu pasakoja jis nenuspejamas labai daug staigmenu man maloniu padaro o siap dvyniais gyventi galima 4u.gif
Atsakyti
ir mes esam tokai pora jau 100 metų (na iš tikrųjų 12)- vėžys + dvynys. man tai kaip tik atrodo labai gera pora- vėžiui viskas per jausmus, emocijas, nuotaikas, o dvynys, toks racionalus, logiškas, tvirtas. prilaiko mane ant žemės, kad nenuskrisčiau kur padebesiais... ax.gif ir paguodžia, ir ašaras nušluosto, kai reikia ir pabara dėl perdėto jausmingumo.
o dėl šeimos tai jis labai šeimyniškas, gerokai labiau negu aš. man tai vis nesisėdi- kuda padatsa, komu atdatsa. man to jo šeiminiškumo, net ir per daug. kartais taip trūksta polėkio rolleyes.gif gal aš pati irgi turiu dvynišku bruožų, nes esu gimusi netoli dvynių. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gama: 18 spalio 2005 - 14:53
Sveiki cia jau yra temele panasi tik joje buvo kalbeta apie moteri vezi ir apie vyruka dvynius. taigi noreciau pakalbet apie priesinga situacija, noreciau jusu patirties moteris DVYNE ir vyrukas VEZYS buciau dekinga mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
As esu dvyne, amno antroji puse vezhys. Mes abudu esam vienas kitam tiesiog idealus, sutariam visame kame, kartais ne kalbetis nereikia. Man ish vienos puses tai atrodo keista, sako, kad dvyniai ir vezhiai nera tinkama sajunga. Mano mama taip pat vezhys, tai man su ja biolaukai nesutampa nors tu ka. Pasipykstam, ji dazhnai "manes nesupranta" ir t.t.
As su savo vezhiuku sutariu labai gerai, zhinau, kad daugely sriciu reikia ji pastumt, kad greiciau priimtu sprendimus, bet man tai nemaisho smile.gif
Atsakyti