Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

nu zinot...besarmates, jolacki palacki..
visu pirma sunervino shonine Brilianto, paskui visokios vishtos Nerytes, nekalbu jau, kad visa bleka suvalge pati savo skanaus kugelio..
paskui shrudeliai, blyn, silkes neregeto grazumo..
nors eik ir skandinkis.. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 11 06, 22:33)
nekalbu jau, kad visa bleka suvalge pati



Kazin, koks skonis blekos? laugh.gif
Atsakyti
varge vargeli,savo nelaimei aš užtikau šitą temą doh.gif nuo pat pirmo puslapio perskaičiau lotuliukas.gif ir jaučiu,kad artimiausią savaitę gyvensiu virtuvėj lotuliukas.gif
šaunuolės visos,puikių receptų įdėjot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*siaip* @ 2008 11 06, 13:39)
Kazin, koks skonis blekos? laugh.gif

hihihi.gif turbut kugeliu kvepejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Srovė, būk mano žmona lotuliukas.gif
Aš kažkaip aptingau....na gamint gaminu bet tingiu fotkint blush2.gif Pasitaisysiu mirksiukas.gif

Sumuštinukai su silkė: juoda duona, sviestas, pomidoras ir silkė 4u.gif

user posted image

Balandėliai: gaminu orkaitėje, faršą pati darausi visada, į faršą dedu apvirtų ryžių ir apkepintų morkų, kopūstų lapus apverdu, į kepimo formą dedu daug morkų, svogūnų, sudedu balandėlius ir įpilu sultinio.Troškinu uždengus su folgą, prieš pabaiga ją nuimu 4u.gif

user posted image

Įdaryti makaronai: makaronų vamzdelius prikišu faršo, sudedu į skardą, darau baltą padažą (apkepinu miltus ant sviesto, įpilu pieno, druskos biški) ir tą padažą pilu ant makaronų 4u.gif

user posted image

Blynas: bulvės sutarkuoju su stambią tarką, padruskinu, įmušu kiaušinį, biški miltų, išmaišau ir kepu blynus.Padažas varškė su grietinė.Pateikiu su lašišos gabaliukais 4u.gif

user posted image


Atsakyti
Mano leliaus pusrytukai:
sirdiniai blynukai - miltai, kiausinis, pienas ir kepame...siek tiek dar cukriuko...slia medus smile.gif
user posted image
Atsakyti
elenos patiekalų užteks visai dienai bigsmile.gif essen.gif man tai pats pačiausiais blynas su lašiša bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Srove,nu jau silkės gražumas 4u.gif bigsmile.gif tokios dar neteko ragaut ax.gif

mergaitės,jūs ŠAUNUOLĖS 4u.gif 4u.gif 4u.gif tokių grožybių prigaminat,kad galva susisuka ką čia begaminti,nes visko norisi smile.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
atsiprašau aš čia ne į temą...bet manau daug kas čia apsilanko, todėl pasiūlysiu.

Dovanoju vokiškas receptų knygas, pavadinumus parašysiu vėliau.
Vokiškai nemoku, na o mest knygas į konteinerį...ranka nekyla...
kam reikia rašyti i AZ

Kaunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 07 lapkričio 2008 - 11:29
QUOTE(*siaip* @ 2008 11 06, 21:39)
Kazin, koks skonis blekos? laugh.gif

tfloninis...

QUOTE(6663 @ 2008 11 06, 22:07)
hihihi.gif turbut kugeliu kvepejo lotuliukas.gif

tongue.gif su kugelio prieskoniu

QUOTE(Elena @ 2008 11 07, 09:21)
Srovė, būk mano žmona  lotuliukas.gif
Aš kažkaip aptingau....na gamint gaminu bet tingiu fotkint  blush2.gif Pasitaisysiu  mirksiukas.gif


g.gif nematau tavo groziu
Atsakyti
ale plovas:
isviriau ryzius....atskirai pakepiau suprieskoniuota vistiena, pridejau morku ir svoguno....tada viska sudejau i kepimoinda ismaisiau ir dar i orkaite kokia 15 min ir skanaus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Briliante, noriu tavo ale plovo thumbup.gif

as siandien nzn ka pietum pasigaminti g.gif
Atsakyti