Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Srove, asmeniškas ačiūūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
niu joooo.. Srove gal tu kokio super duper restorano vadove...... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
bulves rozytes..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukūška @ 2008 11 05, 19:56)
Noriu persiprasyt..Parasiau "Barsciai"..O tikriausiai reikejo "Burokeliu sriuba" blush2.gif

Barščiai yra tinkamas lietuviškas žodis mirksiukas.gif

Patiekalai pas jus superiniai, vis paskaitau, seile pavarvinu. Man labai kelmukas su bulvine gele patiko, butinai pabandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš tai šiandien gaminsiu lietinius su pievagrybiais. Jei pavyks, nuotraukytę vakare įmesiu.
O gaminu juos taip: Iškepu lietinius ( reikia kiaušinių, pieno, truputi druskos, miltų).
Įdarui patroškinu pjaustytus pievagrybius su svogūniukais ir prieskoniais. Tada pridedu į lietinius įdaro ir apkepu keptuvėje. Labai skanui valgyt su tomatu padažu!
Atsakyti
QUOTE(Lolita2 @ 2008 11 06, 09:05)


geriau butu, jei receptas ir nuotrauka ''keliautu'' kartu, o ne pinigai ryte kedes vakare cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 11 05, 11:58)
Troskinukas


Hmmmmm essen.gif .
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 05, 15:43)
Makaronus isvirti, nusunkti, ideti pastos

user posted image


QUOTE(tasha @ 2008 11 05, 22:57)
Šiandienos pietūs:

gardumynas rolleyes.gif


Srove didelis dėkui 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 11 06, 10:20)
geriau butu, jei receptas ir nuotrauka ''keliautu'' kartu, o ne pinigai ryte kedes vakare  cool.gif  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2008 11 05, 16:08)
gal galit atsakyt kuri, kas kepėt? man niekaip neišeina  doh.gif sad.gif
kiek min kepat? tikrai 45?  g.gif baklažanas iškepa, bet visa kita beveik sudega  unsure.gif
gal verta iš pradžių baklažaną apvirti, tada kažkiek laiko dar kepti pagal receptą orkaitėj?  unsure.gif


As gaminau vakar veduokle...na mum su vyru nelabai patiko...pomidorai su suriu gelbejo visa reikala smile.gif gal del to, kad baklazanas neturi skonio ir sugeria bei igauna kitu, kartu esanciu ingridientu skoni....
Kepiau 45 minutes, kaip kad recepte...mirkiau maziau biski, negu 30 min.
Atsakyti
Sonine...
is vakaro susipjausciau sonine...pamarinavau su garstyciomis ir prieskoniais...tada i orkaite ir apkepiau....salia virtos bulves ir pomidoriukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=*Jūra*,2008 11 05, 16:08]
gal galit atsakyt kuri, kas kepėt? man niekaip neišeina doh.gif sad.gif
kiek min kepat? tikrai 45? g.gif baklažanas iškepa, bet visa kita beveik sudega unsure.gif
gal verta iš pradžių baklažaną apvirti, tada kažkiek laiko dar kepti pagal receptą orkaitėj? unsure.gif

aš tikrai kepiau smile.gif viskas pavyko,buvo labai skanu,svečius vaišinome ir jiems patiko drinks_cheers.gif

baklažaną mirkiau 30min,kepiau 1val,sūrį dėjau fermentinį,tik jis per daug sukepė,tai į kepimo pabaigą dar uždėjau sūrio ir viskas buvo puiku :4u:niekas neištižo,niekas nesudegė g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas skubiai i az parasytu ka reikia deti i farsa kad kotletukai butu purus, majonezo ar grietines, labai buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(Kukūška @ 2008 11 05, 19:33)
"Makaronke"
pakepinau  kiaulienos farsa,svoguna,prieskoniu.Jau kai farsas iskepes pabarsciau baziliko , idejau nublonciruotu pomidoru,tarkuoto siektiek surio.Ir viska sumaisiau su makaronais.smile.gif

imu

QUOTE(Srove @ 2008 11 05, 20:25)
Noriu atsakyti i klausimukus senesnius, nes neturejau laiko ir parodyti ta bulve norincioms, kaip pjaustyti.Tai sukam ratu peiliu va taip:


aciu uz fotoreportaza! ir kaip visada tavo patiekaliukai - niam niam thumbup.gif
QUOTE(tasha @ 2008 11 05, 21:57)
Šiandienos pietūs:
Stir Fry

imu ir net MB nerodau...

QUOTE(6663 @ 2008 11 05, 23:33)
Neryt, skanus spageciukai, tik tas pesto receptas ne mano, cia shiaip, ish bendro ishprusimo sugalvojau blush2.gif  lotuliukas.gif ..

bet nuo taves nusikopinau
Atsakyti