Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

O jūs nežinote, kur galima šviršta konditerinį nusipirkti? pvz., idarytus kiaušus gražiau kai ne šaukštu, o švirkštu įdarai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 05, 00:55)
Nesu recepto autore, bet, kadangi dariau taip lasisa per iseigines, cia prisiziurejus, tai leiskit atsakysiu ax.gif
Zuvi turejau apie 2,5 kg. Nuskutau, nukaulinau, supjausciau juostelemis ir palikau su druska ir cesnakais per nakti, taip kaip rase autore.
Kai susukau ir sudejau i stiklainius, tai man gavosi 5 vnt. 0,5 litro stiklainiai, sukisau gan stipriai. Palikau is virsaus koki 1 cm tuscio. tiesa, dar pripjausciau zaliu morkyciu. Paskui isviriau suryma. Tokiam kiekiui 0,75 l. vandens + druska, cukrus, actas ir kiti prieskoniai pagal skoni, bet taip gerokai saldziarugsciai. Panaudojau visa pakeli zelatinos Dr. Otker, kur skirta 1 l. vandens. Tiesiog i karsta suryma suberiau zelatina ir maisiau, kol istirps. Karsta suryma supyliau i stiklainius, padedama peiliu, kad patektu i stiklainio apacia. Surymo uzteko kaip tik. Paskui stiklainius ikisau i vos silta orkaite, jokios vandens nepiliau, tiesiog taip adaras ant blekos pastaciau. Orkaites temperatura 220 C. Tai laikiau gal kokias viso 20 min, nes kol ikaito ir paskui apie 10 min kol burbuliavo, pasakysiu, kad labiau net spjaudesi, nei burbuliavo. Istraukiau ir uzsukau dangtelius. Kiek laikyti taip galima nezinau  schmoll.gif , manau, kadangi praejo sterilizacija galima laikyti gal pora menesiu. Aisku, gerai butu, kad SROVE atsakytu. Bet jau skonis thumbup.gif  thumbup.gif . Viena stiklaini atidarem jau kita diena.


Būtinai būtiniausiai bus išbandyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2008 11 05, 14:45)
O jūs nežinote, kur galima šviršta konditerinį nusipirkti?  pvz., idarytus kiaušus gražiau kai ne šaukštu, o švirkštu įdarai  blush2.gif

manau kiekvienam PC prie konditerijos stebuklu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 05, 14:52)
manau kiekvienam PC prie konditerijos stebuklu smile.gif


Gal didesniuose PC, nes mazesnese parduotuvese neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 05, 14:52)
manau kiekvienam PC prie konditerijos stebuklu smile.gif

Beveik visose blush2.gif Didesniuose tikrai rasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2008 11 05, 14:55)
Gal didesniuose PC, nes mazesnese parduotuvese neradau  g.gif

zinoma didesniuose, juk mazesniuose tai tik pacios reikalingiausios prekes, o cia juk nepati reikalingiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 10 22, 13:51)
Isbandziau vakar darzoviu veduokle  thumbup.gif

aisku, man kaip visada tiksliai pagal recepta nesigauna  ax.gif    tongue.gif  pirmiausia tai pakeiciau forma  biggrin.gif   toliau - dar mesos maltos dejau thumbup.gif , vietoj cesnako svoguno, nes cesnako namie neradau  doh.gif  ir suris buvo mozarelos  bigsmile.gif
gavos  thumbup.gif  wub.gif man labai labai patiko -labai thumbup.gif

user posted image


gal galit atsakyt kuri, kas kepėt? man niekaip neišeina doh.gif sad.gif
kiek min kepat? tikrai 45? g.gif baklažanas iškepa, bet visa kita beveik sudega unsure.gif
gal verta iš pradžių baklažaną apvirti, tada kažkiek laiko dar kepti pagal receptą orkaitėj? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jūra*: 05 lapkričio 2008 - 16:11
QUOTE(*Jūra* @ 2008 11 05, 17:08)
gal galit atsakyt kuri, kas kepėt? man niekaip neišeina  doh.gif sad.gif
kiek min kepat? tikrai 45?  g.gif baklažanas iškepa, bet visa kita beveik sudega  unsure.gif
gal verta iš pradžių baklažaną apvirti, tada kažkiek laiko dar kepti pagal receptą orkaitėj?  unsure.gif

na, mano rezultatai matai mirksiukas.gif as tai dar ilgiau kepiau nei recepte raso blush2.gif man baklazanas nesikepe per tiek blush2.gif bet gal mazai mirkiau -nes tirkrai trumpiau nei ten raso blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 05 lapkričio 2008 - 16:30
QUOTE(Voveruška @ 2008 11 05, 15:45)
O jūs nežinote, kur galima šviršta konditerinį nusipirkti?  pvz., idarytus kiaušus gražiau kai ne šaukštu, o švirkštu įdarai  blush2.gif


As pirkau "Senukuose"
Atsakyti
[quote=*Jūra*,2008 11 05, 17:08]
gal galit atsakyt kuri, kas kepėt? man niekaip neišeina doh.gif sad.gif
kiek min kepat? tikrai 45? g.gif baklažanas iškepa, bet visa kita beveik sudega unsure.gif
gal verta iš pradžių baklažaną apvirti, tada kažkiek laiko dar kepti pagal receptą orkaitėj? unsure.gif


Aš baklažaną pasimerkiu iš vakaro arba vos ne visai dienai. Kepu iš akies, kol tiesiog būna išsilydžiusi ir šiek tiek paskrudus mozarela. Manau, šito kepinio ir esmė tame, kad baklažanas neįgauna košinės konsistencijos,o turi biški traškumo, tąsumo...nes ir skonis jo geriau atsiskleidžia, nei virto, pervirto..na žodžiu, tokiu būdu baklažanas nepaverčiamas cukinija smile.gif
Atsakyti
user posted image
Barsciai

user posted image
"Makaronke"
pakepinau kiaulienos farsa,svoguna,prieskoniu.Jau kai farsas iskepes pabarsciau baziliko , idejau nublonciruotu pomidoru,tarkuoto siektiek surio.Ir viska sumaisiau su makaronais.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 11 05, 13:08)
Siusk sen savo vyra lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Neeeeeeeee tongue.gif tongue.gif tongue.gif Kur kita toki begausiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti