Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Nerytė @ 2008 11 04, 16:50)
as kibinu dar niekad nedarius ax.gif

zinok, as nezinia, kad abuciau darius -gal niekada lotuliukas.gif bet vyras keistai uzsimane, tai teko man recepto ieskot su vazidine medziaga lotuliukas.gif gerai,kad abu darem, tai kazkaip ir greita, ir lengva pasirode bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 11 04, 13:01)
Kiauliena supjausciau juostelemes, pamarinavau su prieskoniais, granatu padazu ir sezamu, viska apkepiau, pridejau daug svogunu ir grietines...salia bulviu kose ir agurkelis smile.gif
user posted image

Kaip cia skaniai atrodo essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 04, 11:56)
Dariau vakar Lazanija

bigsmile.gif geras, bandyt reiks ir man paciai lakstu daryt bigsmile.gif receptas jau nusirasytas cool.gif saunuole, va tau bolioncika 4u.gif
Atsakyti
Na, ateinu su savo pietumis smile.gif

Valgiau apkepta kiauliena.

Mesyte pamarinavau per nakti majoneze, pomidoru padaze, pipiriukuose, nepagaileciau cesnaku ir, aisku, su kiauliena mano labai megstamu kmynu.

Supjaustyta juostelemis mesa sudejau i ikaitinta alieju, ant virsaus sudejau 4 nemazas galvas ziedais pjaustyto svoguno, sudejau visa likusi marinata, uzdengiau keptuve dangciu ir kepiau ant mazos ugnies kol mesa apkepe ir svogunai suminkstejo. Tada ant virsaus sudejau tarkuota lydyta suri.. Valgiau su svieziu kopustu-morku-salieru salotomis, astriu peri peri padazu, uzsigeriau svieziai spaustomis obuoliu sultimis - desertui - mandarinas smile.gif

user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ecola: 04 lapkričio 2008 - 18:09
QUOTE(Ecola @ 2008 11 04, 20:08)
Na, ateinu su savo pietumis smile.gif

Valgiau apkepta kiauliena.

Mesyte pamarinavau per nakti majoneze, pomidoru padaze, pipiriukuose, nepagaileciau cesnaku ir, aisku, su kiauliena mano labai megstamu kmynu.

Supjaustyta juostelemis mesa sudejau i ikaitinta alieju, ant virsaus sudejau 4 nemazas galvas ziedais pjaustyto svoguno, sudejau visa likusi marinata, uzdengiau keptuve dangciu ir kepiau ant mazos ugnies kol mesa apkepe ir svogunai suminkstejo. Tada ant virsaus sudejau tarkuota lydyta suri.. Valgiau su svieziu kopustu-morku-salieru salotomis, astriu peri peri padazu, uzsigeriau svieziai spaustomis obuoliu sultimis - desertui - mandarinas smile.gif



oje, tikrai skanu buvo, jauciu... o tai suri , turbut fermentini dejot. nes lydyta butu sunkoka sutarkuot g.gif
thumb_yello.gif
Atsakyti
taip taip.. fermentini smile.gif atsiprasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2008 11 04, 18:14)
taip taip.. fermentini smile.gif atsiprasau smile.gif

cool.gif off topic, bet turbut sunku mesti svori (pamaciau liniuote) gaminant tokius patiekalus blush2.gif reiktu ir man, bet neiseina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 04, 17:28)

cool.gif off topic, bet turbut sunku mesti svori (pamaciau liniuote) gaminant tokius patiekalus blush2.gif reiktu ir man, bet neiseina cool.gif



ne, nesunku - porcijos nedideles, jokiu uzkandziavimu, jokiu saldumynu smile.gif Toj pacioj liniuotej matosi kaip svoris krenta wink.gif

Skanaus
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 04, 11:56)

Oi kaip skanuuu!! wub.gif Dariau ir aš prieš kelias dienas, tik nenufotkinau doh.gif Skaniai skamba faršo idėja ir kai turėsiu laiko būtinai išmėginsiu lakštus pati pasigaminti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 11 02, 01:00)
Zuvies tai pirkau daugiau, bet i kamera sumeciau kita, o bandziau cia kaip matai tie slovikai is vieno upetakio, kuris svere apie 1.800kg., bet trauksiu lauk kita zuvi ir visa taip susitvarkysiu, jau kaip patiko wub.gif

Koks geras receptukas, tiesiog super. Noriu paklausti o į bliekutę vandens nereikę pilti? O marinatą pilti karšta? Ir kiek maždaug laiko galima saugoti šaldytuve?
Atsakyti
As tai lazanija su pievagrybiais gaminu, kartais su farsu, bet retai. O ta zuvi stiklainiuose, manau galima ir puode su vandeniu sustatyt stiklainiukus, ir pakaitint g.gif
Atsakyti
Na va pagaliau ir as idesiu savo pagaminta receptuka (pati sugalvojau is to kas namie buvo tongue.gif


Idaryti Conchilioni

reikes:

makaronu Conchilioni
vistienos file
kiausinio
miltu
druskos


padazui:

2s.margarino
2s. miltu
0,5l pieno
2s. grietines
druskos
pakepintu svogunu


Vistienos file supjaustyti mazais gabaliukais sumaisyti su kiausiniu, miltais ir druska(kaip darant farsa kotletam).Tuo farsu prikemsi makaronus ir idedi virti.Verdi kol makaronai suminkstes(bet neperdaugiausiai, nes gali farsas iskristi).

Padazas.
Margarina istirpini, tada jame pakepinti miltus, kol pagels , maisant supilti piena, keleta minuciu pavirti ir pasudyti, viriant ideti svogunu. Nukelus nuo ugnies , prideti grietines(daugiau padazo nebevirti).

ant makaronu uzpili karsta padaza.Skanaus! thumbup.gif mano MB labai patiko


gal ir nepergraziausiai atrodo bet tikrai skanu thumbup.gif blush2.gif



user posted image
Atsakyti