Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

nerodo ax.gif
jau rodo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaskolka: 31 spalio 2008 - 12:46
O man vis vien nerodo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 10 29, 23:28)
tinginių beliašai

user posted image
mano šiandienos atradimas  thumbup.gif mintį davė mama,nes ant dienų dariau Sonatinos mielinius lenkiškus blynus ir papasakojau,kad buvo labai skanu.
tai va,pagal mielinių blynų "motyvus" galima iškepti labai purių ir minkštų tinginio beliašus  tongue.gif nei kočioti,nei formuoti jų nereikia  thumbup.gif
aš dariau nedidelį kiekį,pabandymui:
1/2 stiklinės pieno ir
1/2 stiklinės vandens pašildžiau ir ištirpinau apie
15 g šviežių mielių ir
1 a.š. cukraus
palaikiau šiltai,kol suputuojo
kitame inde lengvai paplakiau
1 kiaušinį
1 a.š. cukraus
1 v.š.aliejaus
1/4 a.š. druskos
supyliau tenai mieles ir plakdama mikseriu dėjau po šaukštą miltus,kol tešlos konsistencija buvo kaip skystesnė grietinė.palikau šiltai apie 30-40 min.,kol iškilo.
tam kiekiui suėjo maždaug 150 g faršo (sumalto kartu su svogūnu,nes pjaustytas tiesiog neiškeps)
na o toliau kepama panašiai kaip bulvių blynai su mėsa  tongue.gif dedam tešlos blynelius,ant viršaus faršo ploniu sluoksniu ir užpilama vėl tešlos šaukštu,kad faršo nesimatytų. dėl viso pykto varčiau kelis kartus,kad spėtų faršas iškepti.
mums buvo net laaabai skanu  thumbup.gif darbo tikrai minimumas,o rezultatas  essen.gif
jei kas darys-praktinis patarimas: darant su įdaru būtinai maišyti pieną su vandeniu,gal net geriau 1/3 pieno ir 2/3 vandens,nes dėl pieno tešla labai greitai apkepa,o įdaras gali ir nespėti  doh.gif

As tokius darau su virtos mesos farsu,nes tada gali ideti daugiau mesos nebijodama jog ji neiskeps.Mano seimynai tokie beliasai thumbup.gif ,o ir man gerai,nes darbo tikrai mazai ir rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes siandien halloweenas,tai kaip tos sventes simbolis moliugas,savo seimynai isviriau tirstos moliugu sriubos(bilvyte,morka,moliugo,zirneliu,pakepintas svogunas),kai irvire sutryniau trintuve,ir idejau tarkuoto fermentinio surio.Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 31, 12:53)
O man vis vien nerodo... blush2.gif

Man irgi nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(rika3 @ 2008 10 31, 16:59)
sveikutes siandien halloweenas,tai kaip tos sventes simbolis moliugas,

Kaip grazu wub.gif
Atsakyti
..kaip graziai patiekta sriuba 4u.gif ..
Su Moliugu diena smile.gif .........................
Atsakyti
Kokia superinė idėja su moliūgu thumbup.gif
Atsakyti
aciu,bet ne tik sriuba taip galima pateikti,bet ir traskini su mesa,pirma viska apkepinti keptuveje,ir sudeti i isskuobta moliuga,ir patrosti pusantros valandos orkaiteje
Atsakyti
QUOTE(rika3 @ 2008 10 31, 20:26)
aciu,bet ne tik sriuba taip galima pateikti,bet ir traskini su mesa,pirma viska apkepinti keptuveje,ir sudeti i isskuobta moliuga,ir patrosti pusantros valandos orkaiteje

Ir skanu? blush2.gif Aisku, skonio reikalas,bet vis tiek idomu. Tiesiog as viena karta sriuba is moliugo vyriau, tai visai nepatiko, po to daugiau ir neeksperimentavau, gal tiesiog nemoku jo skaniai pagamint g.gif
Atsakyti
Moliugelis - kazkas nerealaus bigsmile.gif bandysiu ryt jo gauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rika3 @ 2008 10 31, 18:59)
sveikutes siandien halloweenas,

Labai labai thumbup.gif
Atsakyti