Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(ruci @ 2008 12 09, 15:25)
Radau senas didžiosios treningines kelnes, tai galvojau, sunaudosiu blush-anim-cl.gif


Dabar tik ideju nepritruk thumbup.gif o tai aaaaiiii kiek visko iseis drinks_cheers.gif
Atsakyti
jau nebe nauja bet dar nesirodėm ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 12 11, 17:42)
jau nebe nauja bet dar nesirodėm  ax.gif

Kokia sventiska clap_1.gif clap_1.gif labai grazi wub.gif
Siandien ir as jau ieskojau barbes, bet kur ja ikisus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 12 11, 16:42)
jau nebe nauja bet dar nesirodėm  ax.gif
thumbup.gif
Atsakyti
sukarpėm močiutės palaidinę biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 12 15, 11:28)
sukarpėm močiutės palaidinę  biggrin.gif
Gražu thumbup.gif Mano abi serga, tai aš neturiu nei noro, nei laiko, nei įkvėpimo puošti lėles... frusty.gif doh.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 12 15, 12:28)
sukarpėm močiutės palaidinę  biggrin.gif


Dabar tik kostiumuoto jaunikio truksta thumbup.gif thumbup.gif labai grazu wub.gif nebeturiu ir as kazkaip kada savo rubuiles perrengti, kudena barbe dar neatsirado, gerai pasislepus kazkur bigsmile.gif didelius darbus nusicuipus tasau rolleyes.gif turiu i laika speti doh.gif
Atsakyti
Sveikos visos! smile.gif
Na va prisiregistravau prie supermamyciu ir labai noriu pasidalint savo "darbeliais" smile.gif
Nors pas mane maziukas berniukas, bet sukneliu Barbems siuvimas-mezgimas-nerimas ir namo "statymas" tapo mano hobiu smile.gif kaimynu mergaitei buvau zadejusi pasiut Barbei suknele, o tai issirutuliojo i smagu ir kurybinga uzsiemima smile.gif Tai taip kilo ideja ir tai mergaitei Barbes namuka "pastatyt".. Kaledu proga.. smile.gif taip kad dalinuos su jumis tuo ka esu iki siol padariusi, o veliau papildysiu savo rankdarbiu skyreli smile.gif
Nuoroda:

http://picasaweb.goo...larikute/Barbe#
Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2008 12 15, 17:14)
Sveikos visos! smile.gif
Na va prisiregistravau prie supermamyciu ir labai noriu pasidalint savo "darbeliais" smile.gif
Nors pas mane maziukas berniukas, bet sukneliu Barbems siuvimas-mezgimas-nerimas ir namo "statymas" tapo mano hobiu smile.gif kaimynu mergaitei buvau zadejusi pasiut Barbei suknele, o tai issirutuliojo i smagu ir kurybinga uzsiemima smile.gif Tai taip kilo ideja ir tai mergaitei Barbes namuka "pastatyt".. Kaledu proga.. smile.gif taip kad dalinuos su jumis tuo ka esu iki siol padariusi, o veliau papildysiu savo rankdarbiu skyreli smile.gif
Nuoroda:

http://picasaweb.goo...larikute/Barbe#


sveika friends.gif smagu kad prisijungėt drinks_cheers.gif darbeliai super thumbup.gif o namas clap_1.gif o gal galima namo nuotrauką iš toliau kad visas matytūsi tiesiog neįtikėtina kad taip galima pagamint first.gif laukiam naujų darbelių
Papildyta:
ačiū merginos už gerus žodžius ir aš dabar nebelabai turiu kada merginom kalėdos tai reikia rūbus suruošti dar vyrui liemenę įpusėjau mažai to laiko barbėm lieka doh.gif
Atsakyti
na kol kas namo vaizdelis is toliau nekoks.. fasadas dar tik pradetas dailinti.. ir stogas dar nedengtas smile.gif dar langams reikia remus padaryt.. Viso namuko vaizda idesiu veliau, kai bus baigtas "statyti", o tai nusimato iki Kaledu..
na pats namas tai is kartonines dezes padarytas, antro auksto perdanga - is grindu laminato, pirmo auksto grindys - "marmurinis linoleumas" (t.y. is klijuojamos juostos). Abieju kambariu sienos istapetuotos tikrais tapetais smile.gif Uzuolaidom naudojau uzuolaidu likucius, o portjeroms - simtaprocentini silka (miegamajame) ir gobelena (salione). Baldeliams pasitarnavo medzio gabaliukai, lenteles is dedes baldu fabriko. Baldeliai buvo dazomi pirmiausia emulsiniais dazais ar purskiami aerozoliniais dazais, o paskui apkalti tikru gobelenu, skirtu baldams (labai pasitarnavo gobelenu pavyzdziai). Kadangi vinys baldeliuose ne itin estetiskai atrode, tai ten karstais klijais klijavau juostele skirta baldams. Beje, pamirsau paminet, kad baldai yr minksti smile.gif Aptraukdama baldus naudojau parolona smile.gif Kadangi dabar Kaledu metas, pastaciau ir maza eglute, puosta zaisliukais ir karoliukais, kuriuos tvirtinau karstais klijais.. Po eglute bus dovanu dezutes, kuriose rubeliai Barbei smile.gif
Na o daugiau foto bus, kai bus baigtas namas smile.gif taip kad laukite tesinio wink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2008 12 15, 15:14)
Na va prisiregistravau prie supermamyciu ir labai noriu pasidalint savo "darbeliais" smile.gif
thumbup.gif ir idėja gera yahoo.gif Aš taip pat rūbelius dovanosiu Kalėdoms... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
jau žiemai pasiruošę biggrin.gif
user posted image
Atsakyti