Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Pasižadėjau sau, kad kas dieną iki Kalėdų 000054.gif padarysiu po 1 drabužėlį lėlėms... Taigi, bandau vytis grafiką...
user posted imageuser posted image

Užsegimas nelabai gavos, reikės tvarkyti... blush-anim-cl.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 03 gruodžio 2008 - 16:11
QUOTE(ruci @ 2008 12 03, 16:09)
[color=black]Pasižadėjau sau, kad kas dieną iki Kalėdų 000054.gif padarysiu po 1 drabužėlį lėlėms... Taigi, bandau vytis grafiką...
Užsegimas nelabai gavos, reikės tvarkyti... blush-anim-cl.gif

Šaunuolė thumbup.gif Pažadu reikia tesėti... smile.gif
Suknelė labai graži gavosi, tik užsegimui gal pabandyk dar keletą kabliukų įsiūti, arba knopkytes prisiūti.
Atsakyti
ruci,neziurint i uzsegima thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lizarde, inginė, ačiū už komplimentus. Užsegimą tikrai tvarkysiu... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Kaip faina, kad taip atsigavo ta mūsų temukė, o jau kiek grožybių prikūrėt wub.gif Šaunuolės. Aš pagaliau baigiau savo didyjį šalį tai greitu laikų prie jūsų prisijukgsiu blush2.gif
Atsakyti
Vejuosi grafiką... Bet įsitikinu, kad su siuvimu man sekas prastai blush-anim-cl.gif

Suknelė:
user posted imageuser posted imageuser posted image

Suknelė:
user posted image

Sijonas:
user posted imageuser posted imageuser posted image

Bliuzelė:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
[quote=ruci,2008 12 04, 16:06]
[color=black]Vejuosi grafiką... Bet įsitikinu, kad su siuvimu man sekas prastai blush-anim-cl.gif

Na nana Nereikia schmoll.gif Aš manau, kad tau puikiai sekas thumbup.gif Bet tu per daug iš savęs reikalauji.Kiekvieną dieną po suknutę doh.gif gerai, kad mergytę turi. Savaitėj 1-2 idealiausias variantas mirksiukas.gif Žiūrėk nepersitemk. man patinka veiklūs žmonės. Šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 12 04, 19:31)
Na nana Nereikia  schmoll.gif  Aš manau, kad tau puikiai sekas  thumbup.gif Bet tu per daug iš savęs reikalauji.Kiekvieną dieną po suknutę doh.gif gerai, kad mergytę turi. Savaitėj 1-2 idealiausias variantas mirksiukas.gif Žiūrėk nepersitemk. man patinka veiklūs žmonės. Šaunuolė  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Šiandien pagalvojau, kad man idėjų pritruks... Na, reikės apsiriboti... blush-anim-cl.gif Darysiu ne tik sunkeles, bet ir kt. rūbelius hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 12 04, 21:47)
Šiandien pagalvojau, kad man idėjų pritruks... Na, reikės apsiriboti... blush-anim-cl.gif Darysiu ne tik sunkeles, bet ir kt. rūbelius hihihi.gif


thumb_yello.gif
Atsakyti
Dirbam išsijuosę...
user posted image + user posted image
Atsakyti
Ruci, tave jau vien už pastangas galima girti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 12 05, 16:15)
Dirbam išsijuosę...





šaunuolė ruci 4u.gif tempas nerealus thumbup.gif o megzti panašu kad geriau nei siūti ar ne ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 05 gruodžio 2008 - 14:25