Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(lizarde @ 2008 11 25, 16:37)
Pagaliau isskalbiau smile.gif
thumbup.gif clap_1.gif

QUOTE(Orkinta @ 2008 11 25, 19:25)
Nu va lygtais ismokau, tai pasirodysiu, savo pirma siuta drabuzeli barbei ir dar toki foteliuka, kad butu kur lelytei sedeti 4u.gif 
thumbup.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2008 11 25, 23:27)
Foteliukas is juros putos, ten ekspromtu sugalvojau, ant akiu papuole.ir ispjauti norima forma lengva.


Puiki mintis! thumbup.gif Kai manoji paaugs, reiks ir man baldais uzsiimti drinks_cheers.gif laukiu nauju darbeliu vacation4.gif
Atsakyti
as asmeniskai isvis vaiku neturiu 4u.gif vyras sako, kad man visai ku ku, bet jau baigia priprasti, nes as amziais viska isbandau ka tik idomesnio randu... biggrin.gif
Atsakyti
Apmezgiau-apneriau ir as darzelio leles ax.gif
user posted image
user posted image
o cia, reikejo dukrai pasakos personazo, tai teko sumeistrauti Raudonkepuraite smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2008 11 26, 18:39)
Apmezgiau-apneriau ir as darzelio leles  ax.gif
thumbup.gif yahoo.gif clap_1.gif Dirbkit taip ir toliau... Kaip faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2008 11 26, 19:39)
Apmezgiau-apneriau ir as darzelio leles  ax.gif
[


nu ir groziai... wub.gif wub.gif wub.gif pasaka...
atsimenu kada mama, paskui dar ir mokykloje moke nerti ir megzti, tai as tiek ir temoku, vienu rastu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2008 11 28, 00:18)
atsimenu kada mama, paskui dar ir mokykloje moke nerti ir megzti, tai as tiek ir temoku, vienu rastu lotuliukas.gif

Nu as ne ka daugiau moku, varau vienu rastu sau ir tiek thumbup.gif nu dar ir pyne moku lotuliukas.gif svarbiausia grazus siulai ir paprastas rastas puikiai ziurisi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2008 11 26, 20:39)
Apmezgiau-apneriau ir as darzelio leles  ax.gif



clap.gif yess.gif koks grožis swoon.gif
Atsakyti
eik tu sau (ericka) nu pasaka,kaip grazei ir ivairei,labai super darbelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai labai grazei
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Kiek grožybių prikūrėt!!! thumbup.gif Yra kur akis paganyti ir idėjų pasisemti bigsmile.gif
Buvau nuklydus šiek tiek nuo lėlių prie kitų rankdarbių blush2.gif bet vis gi lėlių nepamiršau mirksiukas.gif

Rodausi mažytį vakardienos darbelį:
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 12 02, 22:51)
Sveikos, mergaitės  4u.gif
Kiek grožybių prikūrėt!!!  thumbup.gif Yra kur akis paganyti ir idėjų pasisemti  bigsmile.gif
Buvau nuklydus šiek tiek nuo lėlių prie kitų rankdarbių  blush2.gif bet vis gi lėlių nepamiršau  mirksiukas.gif


Nu ir kaip jus taip kruopsciai tas kudenas apciupinejat 4u.gif net pavydu ziureti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 12 02, 21:51)
Buvau nuklydus šiek tiek nuo lėlių prie kitų rankdarbių  blush2.gif bet vis gi lėlių nepamiršau  mirksiukas.gif
thumbup.gif
Atsakyti