Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(lizarde @ 2008 11 24, 15:06)
Sarafanelis smile.gif
wub.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2008 11 24, 17:06)
Sarafanelis smile.gif



labai labai thumbup.gif

man jau nebeliko laiko lėlėm - dukrom po megstinį numezgiau sau pora šalių dabar vyro eilė reikia kokią liemenę nuregsti o to laiko paroj mažai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 11 24, 17:26)
labai labai  thumbup.gif   

man jau nebeliko laiko lėlėm - dukrom po megstinį numezgiau sau pora šalių dabar vyro eilė reikia kokią liemenę nuregsti o to laiko paroj mažai  doh.gif


Aciu wub.gif nu ir as nebelabai lelems speju smile.gif vaikiukas mano kulverstukas bus per kaledas, vyras krokodilas lotuliukas.gif tai tik mezgu, tik plusu lotuliukas.gif nu mazajai kaip ir pabaigiau, reiks krokodila doroti lotuliukas.gif
Atsakyti
Pagaliau isskalbiau smile.gif
user posted image

Kopisonas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2008 11 25, 18:37)
Pagaliau isskalbiau smile.gif
user posted image

Kopisonas
user posted image

vajė koks grožis thumbup.gif aš taip nemokėčiau ir kada tu spėji taip g.gif tavęs pilna visur thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 11 25, 17:40)
vajė koks grožis   thumbup.gif   aš taip nemokėčiau  ir kada tu spėji taip  g.gif  tavęs pilna visur  thumbup.gif


Aciu 4u.gif
Ale cia mokslo reikia, vien geros akys lotuliukas.gif
Su leliuku namie, zaisti kartu nepriima schmoll.gif belieka saviveikla uzsiimti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lizarde: 25 lapkričio 2008 - 16:49
Parodysiu ir as savo pirma siuta blyna, kai tik ismoksiu bent jau nuorodas ikelti, o tai man errora rodo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orkinta: 25 lapkričio 2008 - 17:56
Laukiam laukiam 4u.gif
Atsakyti
Nu va lygtais ismokau, tai pasirodysiu, savo pirma siuta drabuzeli barbei ir dar toki foteliuka, kad butu kur lelytei sedeti 4u.gif

barbe ir foteliukas (pokolkas)
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2008 11 25, 20:25)
Nu va lygtais ismokau, tai pasirodysiu, savo pirma siuta drabuzeli barbei ir dar toki foteliuka, kad butu kur lelytei sedeti 4u.gif 

barbe ir foteliukas (pokolkas)


Nu ir kruopstumelis thumbup.gif wub.gif labai grazu 4u.gif gali jau ir baldus pervilkineti thumbup.gif o is ko foteliuko pagrindas?
Atsakyti
Foteliukas is juros putos, ten ekspromtu sugalvojau, ant akiu papuole.ir ispjauti norima forma lengva. tik medziagos kitokios neturejau tai "maike" sukarpiau 4u.gif dabar medziagytes is mamos ivairesnes paemiau, tai bus galima dar kazka pasiuti mirksiukas.gif
Atsakyti