Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Labai gražūs visu darbai, ištikro tai toks idomus klausimas net kyla ar jums malonumas vaikui žaidimams siūti megzti drabužiukus, ar malonumas pačioms pažaisti.Aš asmeniškai pastebiu, kad man tai kaip kokia terapija, nes mano mergaičiukė nei žaidžia , nei ka su tom lėlėm lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2009 11 18, 21:19)
Labai gražūs visu darbai, ištikro tai toks idomus klausimas net kyla ar jums malonumas vaikui žaidimams siūti megzti drabužiukus, ar malonumas pačioms pažaisti.Aš asmeniškai pastebiu, kad man tai kaip kokia terapija, nes mano mergaičiukė nei žaidžia , nei ka su tom lėlėm  lotuliukas.gif  ax.gif

as tikrai savo malonumui mezgu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 11 18, 22:02)
pagaliau uzbaigiau lovatiese  karsta.gif



QUOTE(Katinytis @ 2009 11 18, 22:19)
Labai gražūs visu darbai, ištikro tai toks idomus klausimas net kyla ar jums malonumas vaikui žaidimams siūti megzti drabužiukus, ar malonumas pačioms pažaisti.Aš asmeniškai pastebiu, kad man tai kaip kokia terapija, nes mano mergaičiukė nei žaidžia , nei ka su tom lėlėm  lotuliukas.gif  ax.gif

as irgi mezgu savo malonumui mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamytės gal galit padėti,dar nesu mezgus šliauštukų,o ypač tokių mažų doh.gif gal galit pasakyti nuo ko pradėti juos megsti,kiek akių dėti? Man reikia chou chou lėlytei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 11 18, 22:02)

pagaliau uzbaigiau lovatiese  karsta.gif


kaip grazu bigsmile.gif wub.gif gal cia pagal kokia chemute mezgei tuos kvadratelius? jei taip tai as jau jos noreciau blush2.gif
Atsakyti
jau kokiu groziu priziurejau wub.gif o jau ta lovatiese thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šaunuolės mergaitės thumbup.gif Jau kokių grožių prisižiūrėjau- senokai nebuvau užsukus. Kaip faina, kad šita temukė atsigavo wub.gif
Na čia buvo klausimas ar savo malonumui mezgam....
Aš savo malonumui. Dukrytės neturiu... Tai brolio mergaičių lėles puošiu ir kitų mažųjų mamų. Man šis užsiėmimas relaksas. Esu nepagydoma ligonė biggrin.gif (Ir lėles labai myliu, bet jomis nežaidžiu- patinka tik jas rengti biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 19 lapkričio 2009 - 09:20
QUOTE(jokunda2 @ 2009 11 19, 09:19)
Šaunuolės mergaitės  thumbup.gif  Jau kokių grožių prisižiūrėjau- senokai nebuvau užsukus. Kaip faina, kad šita temukė atsigavo  wub.gif
Na čia buvo klausimas ar savo malonumui mezgam....
Aš savo malonumui. Dukrytės neturiu... Tai brolio mergaičių lėles puošiu ir kitų mažųjų mamų. Man šis užsiėmimas relaksas. Esu nepagydoma ligonė  biggrin.gif  (Ir lėles labai myliu, bet jomis nežaidžiu- patinka tik jas rengti  biggrin.gif )

kazkas zadejo barbes pedkelnes parodyti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(dovillee @ 2009 11 18, 22:50)
kaip grazu  bigsmile.gif  wub.gif  gal cia pagal kokia chemute mezgei tuos kvadratelius? jei taip tai as jau jos noreciau  blush2.gif

as mezgiau kaip cia moteriske aiskino:
http://www.supermama...?...dukai&st=12
bet turejau ir schemute, labai panasi:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neilia: 19 lapkričio 2009 - 10:26
QUOTE(neilia @ 2009 11 19, 11:26)
kazkas zadejo barbes pedkelnes parodyti  rolleyes.gif
Papildyta:



Aga prisimenu smile.gif bet pėdkelnių nebeturiu, nes ta mamytė darbe iš manęs pačiupo. nes dukriukas nekantravo. bet pažadą tesėsiu ir idedu pėdkelnes Blythe lėlytei ir dar keletą rūbelių mirksiukas.gif

1. Pėdkelnės

user posted image

user posted image

2.Megztukas

user posted image

user posted image

3. Kelnytės

user posted image

4. Na ir visos mano (Blythe) gražuolės:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 19 lapkričio 2009 - 11:00
QUOTE(Inga&Liepa @ 2009 11 18, 22:09)
Mamytės gal galit padėti,dar nesu mezgus šliauštukų,o ypač tokių mažų  doh.gif gal galit pasakyti nuo ko pradėti juos megsti,kiek akių dėti? Man reikia chou chou lėlytei  blush2.gif

as tai pradedu nuo apacios blush2.gif kiti nuo virsaus, kas kaip sugeba biggrin.gif
geltonas kelnytes-timpes mezgiau su 5 virbalais ax.gif
o sliauztukus paprastai, idedu pora nuotrauku kad daug maz matytumet kaip, o jau kiek akiu deti,tai kol 20 kartu nepradesit ir neisardysit - nesuzinosit 4u.gif
user posted imageuser posted image
user posted image


QUOTE(jokunda2 @ 2009 11 19, 10:59)
Aga prisimenu  smile.gif bet pėdkelnių nebeturiu, nes ta mamytė darbe iš manęs pačiupo. nes dukriukas nekantravo. bet pažadą tesėsiu ir idedu pėdkelnes Blythe lėlytei ir dar keletą rūbelių  mirksiukas.gif

1. Pėdkelnės
2. Megztukas
3. Kelnytės
4. Na ir visos mano (Blythe) gražuolės:

1.koks kruopstus darbas thumbup.gif
2.megztukas tai labai patiko, pati toki nesiociau biggrin.gif
3. idomiai klyna numezget, tvarkingai taip, patiko man, gal isduosit paslapti kaip? vis pasvajuoju savo lelytei pedkelnes numegzti blush2.gif
4. na jau tikros grazuoles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 11 19, 12:49)
3. idomiai klyna numezget, tvarkingai taip, patiko man, gal isduosit paslapti kaip? vis pasvajuoju savo lelytei pedkelnes numegzti blush2.gif


Ačiū 4u.gif na aš mezgu nuo viršaus žemyn (ratu). kai prasideda klyniukas per vidurį iš priekio mezgu tik tris-keturias akis (kliniuką)kokias 3-4 eilutes priklauso nuo lėlytės.Tada virbalus iškišu į išvirkčią pusę ir juostelę prijungiu nugaros pusėje. Išverčiu atgal į gerąją pusę. Surenku kojytės akis ir mezgu kojytę. nežinau ar aiškiai parašiau, tikiuosi suprasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 11 19, 16:36)
Ačiū  4u.gif na aš mezgu nuo viršaus žemyn (ratu). kai prasideda klyniukas per vidurį iš priekio mezgu tik tris-keturias akis (kliniuką)kokias 3-4 eilutes priklauso nuo lėlytės.Tada virbalus iškišu į išvirkčią pusę ir juostelę prijungiu nugaros pusėje. Išverčiu atgal į gerąją pusę. Surenku kojytės akis ir mezgu kojytę. nežinau ar aiškiai parašiau, tikiuosi suprasi  blush2.gif

viska supratau mirksiukas.gif aciu 4u.gif tik nepazadu, kad greit parodysiu ka ismokau blush2.gif noriu pabandyti artejantiems sventems numegzti tigriukus dovanoms smile.gif
Atsakyti