Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(ruci @ 2009 11 10, 22:02)
Aš pasiuvau kažką - nei tai suknelė, nei lietpaltis  blush2.gif

hihihi.gif tegu dukros sprendzia irnesakyk.gif
pavydziu jums kad mokat siuti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 11 11, 10:40)
pavydziu jums kad mokat siuti  blush2.gif <{POST_SNAPBACK}>
Teisą pasakius, aš nelabai moku siūti. Paprasčiausiai mama padovanojo man siuvimo mašiną, nes turėjau patalynės, kuri mums visai netiko (per didelė buvo), o rankomis siūti būtų labai sunku, tai va dabar mokaus dirbti su ta "dovana" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 11 11, 11:21)
Teisą pasakius, aš nelabai moku siūti. Paprasčiausiai mama padovanojo man siuvimo mašiną, nes turėjau patalynės, kuri mums visai netiko (per didelė buvo), o rankomis siūti būtų labai sunku, tai va dabar mokaus dirbti su ta "dovana" hihihi.gif

svarbu yra noras mirksiukas.gif
man anyta atidave savo sena masina, taip ji ir stovi tamsiam kambari doh.gif o gi dar reikia iskarpose nors kiek ismanyti unsure.gif bet, turiu pripazinti, truksta noro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
pavydziu jums kad mokat siuti

Kiekvienam savo. Pavydžiu merginoms, mokančioms megzti, nes net neisivaizduoju iš kurios pusės prie virbalu prieit doh.gif , o mezginiai taip gražu atrodo thumbup.gif .
Atsakyti
Merginos šaunūs rūbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Smagu, kad didėja mūsų ratelis thumbup.gif
Aš su barbės pėdkelnėm vargstu. bendradarbė prašėm kad jos dukrytei numegzčiau. Tai pagaliau baigiau. doh.gif Nuotraukytes įkelsiu vėliau blush2.gif
Atsakyti
ir mano pledukas labai jau letai eina doh.gif na jau daugiau nei puse numezgiau, bet dar kiek siulu reikes slepti, ir sonus reikes graziai apmegzti, nu vienu zodziu...
Atsakyti
Idėjoms:
http://www.etsy.com/shop/ababietoy
user posted image
Atsakyti
Suknelė ir plaukų "lankelis"
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 13 lapkričio 2009 - 11:23
QUOTE(ruci @ 2009 11 13, 11:23)
Suknelė ir plaukų "lankelis"

kokia tu darbstuole bigsmile.gif grazi suknele gavosi wub.gif lankelis paprastutis, bet tinka lelytei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neilia: 13 lapkričio 2009 - 14:54
na Jus ir saunuoles thumbup.gif kokiu groziu cia radau, nerealu thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gal galima ir man pasirodyti,tikiuosi labai neispeiksit blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif koks megztukas grazus bigsmile.gif nelabai primatau, jis nertas ar megztas, labai graziai ziurisi, ir ta raudona suknyte... thumbup.gif labai grazu
Atsakyti