Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

...ach... senokai jau apie tokius darbelius svajoju tongue.gif , bet vis nesiryztu ir kone samoningai apsikraunu kitais darbeliais lotuliukas.gif ... turbut bijau pradeti, kad rezultatas nenuviltu blink.gif . mano leles dabar laukia kol nuo siuvinejimo atsilaisvinsiu tongue.gif . kasdien aplankau jus cia pasigereti jusu darbeliais thumbup.gif , velesniu laiku ir as prisijungsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 11 05, 21:05)
Labai mielas komplektukas. Šauniai darbuojatės. Dukriukas tikriausiai laimingas  wub.gif

Aciu 4u.gif deja, dukra minimaliai domisi lelem verysad.gif as savo malonumui mezgu mirksiukas.gif

QUOTE(satyrra @ 2009 11 06, 09:52)
aha jusu rudenine lele gyriau, nors aplamai visoms apmegztoms ir apnertoms lelems jauciu simpatija sitoj temoj, man jos primena kai mano leles mano mama puosdavo savo mezginiais, dabar ta pati darau savo mergytems. O del lopsiuku, tai cia paprastuciai kur matet mano albume, geriau paziurekit koks cia grozis, kaip toki va padaryt?

kad jau ziema atejo bigsmile.gif o manoji tik rudeniui pasiruose doh.gif paveluota reakcija pas mus blush2.gif
paaiskejo, mano mazoji lelyte ne tokia jau mazi doh.gif tikrai nemegsiu jai lopsio schmoll.gif bet kai prisiziurejau nauju grozybiu, galvoju, gal sukonstruoti ka is batu deziu, tvarkingai apsiuti, o su mezginiais tik pagrazinti g.gif bet atidesiu tolimai ateiciai blush2.gif

QUOTE(skaiste7 @ 2009 11 06, 10:54)
... velesniu laiku ir as prisijungsiu  smile.gif

lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai vasarai ruošiu blush2.gif
user posted image+user posted image
user posted image
user posted image+user posted image
user posted image
user posted image+user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 11 06, 17:11)
Aš tai vasarai ruošiu  blush2.gif


saunuole, is anksto pradejot hihihi.gif
Atsakyti
o cia kad lelyte nesusaltu mirksiukas.gif
user posted image
user posted image

o va pleduka i lovyte noriu su vaseliu nerti, su kokias siulais jau zinau, bet rasto niekaip nerandu kad prie sirdies butu verysad.gif labai norisi pabandyti su motyvais, kad po to ju sujungti, niekada taip neneriau, noriu pabandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 11 06, 19:11)
Aš tai vasarai ruošiu  blush2.gif



labai orginalu thumbup.gif o tuos raištelius mažoji žaidėja moka užrišti ? g.gif

QUOTE(neilia @ 2009 11 07, 17:52)
o cia kad lelyte nesusaltu mirksiukas.gif


o va pleduka i lovyte noriu su vaseliu nerti, su kokias siulais jau zinau, bet rasto niekaip nerandu kad prie sirdies butu verysad.gif  labai norisi pabandyti su motyvais, kad po to ju sujungti, niekada taip neneriau, noriu pabandyti blush2.gif


labai dailus pledukas thumbup.gif laukiam pasirodant su pleduku į lovytę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 11 07, 17:49)
labai orginalu  thumbup.gif o tuos raištelius mažoji žaidėja moka užrišti ? g.gif
Dar nea blush2.gif Bet ir nelabai dar žaidžia - ruošiu lėles ateičiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 11 07, 16:49)
labai dailus pledukas  thumbup.gif  laukiam pasirodant su pleduku į lovytę  drinks_cheers.gif

aciu 4u.gif
QUOTE(ruci @ 2009 11 07, 17:07)
Dar nea  blush2.gif Bet ir nelabai dar žaidžia - ruošiu lėles ateičiai  mirksiukas.gif

ir mano nezaidzia schmoll.gif verysad.gif

radau si grozi pleduku 2 temoj wub.gif bandysiu nukopijuoti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Kadangi per keleta dienu teko pasirupinti keliu Barbiu garderobu, tai pristatau ji ir jusu teismui ax.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2009 11 10, 19:50)
Kadangi per keleta dienu teko pasirupinti keliu Barbiu garderobu, tai pristatau ji ir jusu teismui  ax.gif

koks elegantiskas garderobas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2009 11 10, 20:50)
Kadangi per keleta dienu teko pasirupinti keliu Barbiu garderobu, tai pristatau ji ir jusu teismui  ax.gif <{POST_SNAPBACK}>
Tikrai labai elegantiškas garderobas thumbup.gif
Aš pasiuvau kažką - nei tai suknelė, nei lietpaltis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti