Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Neilia šaunuole, man labai patinka tavo lėlytės rūbeliai ir smagu, kad prisijungei, nes mūsų temukė pradeda merdėti smile.gif Manau yra ir daugiau mamyčių, kurios daro rūbelius lėlėms ir nedrysta parodyti savo darbelių, man pačiai buvo sunku pirmą kartą išdrysti įkelti savo rubelius... Bet merginos šiltai priėmė. Tad lauksim ir daugiau darbelių 4u.gif Rosom viską ką darom lėlėm ar randam gražaus mirksiukas.gif

Dovillee laukiam prisijungiant 4u.gif

Kristi13 superiniai tavo pledukai. Labai gražu ir kruopštu wub.gif :4u
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
QUOTE(dovillee @ 2009 10 30, 01:40)
labai grazus komplektelis  4u.gif
daznai uzsuku pasiziurineti jusu visu grozybiu,reik ir man prisiruosti nufotografuoti kaip puosiu dukrytes barbes  blush2.gif  biggrin.gif

aciu 4u.gif
butinai prisiruosk bigsmile.gif atkreipiau demesi, sioj temoj daug barbes gerbeju mirksiukas.gif mano mergaite jomis dar desidomi rolleyes.gif

QUOTE(jokunda2 @ 2009 10 30, 10:22)
Neilia šaunuole, man labai patinka tavo lėlytės rūbeliai ir smagu, kad prisijungei, nes mūsų temukė pradeda merdėti  smile.gif Manau yra ir daugiau mamyčių, kurios daro rūbelius lėlėms ir nedrysta parodyti savo darbelių, man pačiai buvo sunku pirmą kartą išdrysti įkelti savo rubelius... Bet merginos šiltai priėmė. Tad lauksim ir daugiau darbelių  4u.gif Rosom viską ką darom lėlėm ar randam gražaus  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif kad tam laisvalaikiui nevisada yra laiko verysad.gif
o cia dar vienas darbelis, sitas mano mergytei patiko, matyt del to kad paprastutis, jos nepaklusnems pirstukams pasidave hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 10 30, 10:54)
butinai prisiruosk  bigsmile.gif  atkreipiau demesi, sioj temoj daug barbes gerbeju mirksiukas.gif mano mergaite jomis dar desidomi rolleyes.gif

na maniskei barbe labiausiai patinka nuoga lotuliukas.gif cia labiau mama jomis domisi blush2.gif nemoku as nieko imantraus bet va kaip iseina taip ir mezgu/neriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 10 30, 15:24)
nemoku as nieko imantraus bet va kaip iseina taip ir mezgu/neriu  blush2.gif

tai negi cia vien profesionales susirinko 4u.gif tikrai yra ir megeju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 10 30, 16:00)
tai negi cia vien profesionales susirinko 4u.gif tikrai yra ir megeju mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Tikrai pritariu. Aš taip pat nei siūvėja, nei mezgėja. Kaip išeina taip ir darau. Nežinau nei kaip ten tiksliai sukirpt ar susiūst lotuliukas.gif

Tikrai laukiam visų darbų.Būtų temukė daug idomesnė 4u.gif

Neilia šaunu 4u.gif Kaip man tokia moteris pasakė- grožis paprastume mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu parodyti naujausius savo darbelius. Atsiprašau už tokias foto, bet foto sesijos nebeturiu kada rengti blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 02 lapkričio 2009 - 21:06
QUOTE(jokunda2 @ 2009 11 02, 22:05)
Noriu parodyti naujausius savo darbelius. Atsiprašau už tokias foto, bet foto sesijos nebeturiu kada rengti  blush2.gif

labai dailus drabuzeliai wub.gif o kailiniu tai kiekvienai akiu spalvai paryskinti mirksiukas.gif 4u.gif

ir as numezgiau paltuka lelytei blush2.gif ir kepure jau yra tongue.gif tik batukai sunkiai eina doh.gif stovi man pries akis Kristi13 pledukai, daugiau apie nieka galvoti negaliu schmoll.gif noriu ir i lelytes lovyte ir i vezimeli biggrin.gif matomai pagavau azarta hihihi.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif rudenine apranga pabaigta cool.gif
cia mano variantas
user posted image
o cia dukriuko, mano mazosios dizaineres biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satyrra @ 2009 11 04, 16:11)
labai grazu  thumbup.gif

Aciu 4u.gif (padariau prielaida kad ir mane pagyret blush2.gif )
apziurejau jusu darbelius, viskas nepriekaistinga thumbup.gif susizavejau lopsiukais wub.gif bandysiu savo mazajai lelytei kazka panasaus sukurti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 11 04, 15:50)
laba diena 4u.gif  rudenine apranga pabaigta cool.gif

Labai mielas komplektukas. Šauniai darbuojatės. Dukriukas tikriausiai laimingas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 11 04, 20:24)
Aciu 4u.gif (padariau prielaida kad ir mane pagyret blush2.gif )
apziurejau jusu darbelius, viskas nepriekaistinga thumbup.gif susizavejau lopsiukais wub.gif  bandysiu savo mazajai lelytei kazka panasaus sukurti ax.gif

aha jusu rudenine lele gyriau, nors aplamai visoms apmegztoms ir apnertoms lelems jauciu simpatija sitoj temoj, man jos primena kai mano leles mano mama puosdavo savo mezginiais, dabar ta pati darau savo mergytems. O del lopsiuku, tai cia paprastuciai kur matet mano albume, geriau paziurekit koks cia grozis, kaip toki va padaryt?
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti