Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Vaje... vaje..... kaip grazu.... pasaka... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 10 10, 17:26)
Šaunuolė. Man labai patinka skudurinukės  wub.gif Na man į megztuką ilgą labai panašu ir tikrai šaunus darbelis thumbup.gif
Gal pati ir siūvai šitą lėlytę, o kaip plaukučius pridėjai? Ardei nugarytėj medžiagytę ir siūvai?
Čia pirkta lėlytė blush2.gif
Kadangi galva medžiaginė, tai paprasčiausiai dūriau su stora adata ir viskas...
kristi13, gražus pledukas
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2009 10 12, 09:50)
Po labai ilgo laikotarpio noriu ir aš pasirodyti su savo naujuoju darbeliu. Neseniai darželio auklėtoja paprašė,kad nunerčiau 3 pledukus ant lėlių lovyčių, davė lovyčių išmatavimus ir ilgai netempus gumos pradėjau darbuotis. Tai pirmasis dublis. Laukia dar du. Laukit tesinio lotuliukas.gif
user posted image


Eik tu sau kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif
O dukrytei nebus gaila atiduoti, kad išneštum į darželį?
Atsakyti
Mažosios pasistengsiu irgi nenuskriausti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2009 10 12, 09:50)
Po labai ilgo laikotarpio noriu ir aš pasirodyti su savo naujuoju darbeliu. Neseniai darželio auklėtoja paprašė,kad nunerčiau 3 pledukus ant lėlių lovyčių, davė lovyčių išmatavimus ir ilgai netempus gumos pradėjau darbuotis. Tai pirmasis dublis. Laukia dar du. Laukit tesinio lotuliukas.gif

Labai gražus darbelis.
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2009 10 12, 10:50)
Po labai ilgo laikotarpio noriu ir aš pasirodyti su savo naujuoju darbeliu. Neseniai darželio auklėtoja paprašė,kad nunerčiau 3 pledukus ant lėlių lovyčių, davė lovyčių išmatavimus ir ilgai netempus gumos pradėjau darbuotis. Tai pirmasis dublis. Laukia dar du. Laukit tesinio lotuliukas.gif




vajė kaip gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aš dabar įveikinėju dukrai riešines ir blauzdines lotuliukas.gif
Atsakyti
kristi13, kaip garžu! thumbup.gif Tokios mielos šiltos spalvytės wub.gif

Na aš irgi rankų sudėjusi nesėdžiu.
Čia pora megztukų su kapišonais megztų pagal užsakymą
user posted image
user posted image
O čia šiaip paltas ir kepurė:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 10 13, 10:10)
Na aš irgi rankų sudėjusi nesėdžiu.
Gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 10 13, 10:10)
kristi13, kaip garžu! thumbup.gif  Tokios mielos šiltos spalvytės wub.gif

Na aš irgi rankų sudėjusi nesėdžiu.
Čia pora megztukų su kapišonais megztų pagal užsakymą
O čia šiaip paltas ir kepurė:


Super thumbup.gif
Atsakyti
Makalas, auksinės tavo rankos wub.gif

Išduok paslaptį kokias virbalais ir kokiais siūlais mezgi, nes tikrai atrodo, kad megztum iš paprastų siuvimo siūlų biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif
Vaidullka, siūlai ne siuvimo lotuliukas.gif , dažniausiai pusvilne - 50 gr - 210m ar kažkas panašaus. Aš savo vaikinukui iš jų esu megztinius mezgusi, bet storesniais virbalais. O lėlytėm mezgu net nežnau kokio nr. virbalais (gal nr. 0,5 biggrin.gif ), mano močiutė tokiais kojines megzdavo, dabar tokių pirkti bent jau savo "kaime" niekur nerandu.
Atsakyti
nerealus rubeliai bigsmile.gif
Atsakyti