Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

makalas o jau kokia fotosesija grazi wub.gif ir visi rubelaii super wub.gif
Atsakyti
Oi, ačiū mergaitės, jau kad užgyrėt tai užgyrėt blush2.gif

Vaidullka, jeigu tu apie dryžuotas pėdkelnes, tai taip - tos mano darbo, tik jos ne megztos, o iš kojinių pasiūtos. O kitos pirktos.
O jau šitų riedučių kaip aš ieškojau, kelis mėnesius žvejojau e-bay, jau buvau pasiryžus su visa barbe juos pirkti doh.gif O paskui staiga bac - lėlių mėgėjų forume per išpardavimą prigriebiau, tai dabar neatsidžiaugiu - kad ir ruduo, kad ir žvyrkelis - vis tiek su riedučiais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalas: 05 spalio 2009 - 08:04
makalas o kiek tokia lelyte kainuoja? gal kur ir saket bet neuzmaciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2009 10 05, 10:22)
makalas o kiek tokia lelyte kainuoja? gal kur ir saket bet neuzmaciau blush2.gif
O aš savo ruožtu paklausiu, koks jos ūgis? g.gif
Atsakyti
Neringyte, tokia lele nauja kainuoja kazkur apie 420 litu. Jeigu pavyktu išvengti muito, gali nuskilti ir už 360. Čia kalbu apie pigiausius "biudžetinius" variantus. verysad.gif O jeigu leles leidimas limituotas arba žiauriai užsimanai ankstesniu metų leidimo lėlytės, tai kaina ir padvigubėja, ir patri.... Tfu tfu tfu, kad tik neužsimanyt doh.gif
ruci, jos ūgis kažkur apie 33 cm. Beje, ji pati nestovi. Šiaip turi stovą, o fotosesijų metu tenka ramstyti pagaliukais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 10 05, 12:03)
Neringyte, tokia lele nauja kainuoja kazkur apie 420 litu. Jeigu pavyktu išvengti muito, gali nuskilti ir už 360. Čia kalbu apie pigiausius "biudžetinius" variantus.  verysad.gif O jeigu leles leidimas limituotas arba žiauriai užsimanai ankstesniu metų leidimo lėlytės, tai kaina ir padvigubėja, ir patri.... Tfu tfu tfu, kad tik neužsimanyt doh.gif


oho kaineles..o jus ju tiek daug turit blink.gif jau tikrai fanes esat situ lelyčių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2009 10 05, 13:20)
oho kaineles..o jus ju tiek daug turit blink.gif jau tikrai fanes esat situ lelyčių wub.gif

Na man čia kaip narkotikas ax.gif Ne veltui visuose lėlių forumuose sutinku perspėjimų - atsargiai, gali tapti priklausoma lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiekvienas pomėgis kainuoja...daug kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 10 04, 08:27)
Dar keletas mezginių šaltam orui biggrin.gif

Vau kaip gražu wub.gif Bet jau taip sugebėjai atremt į ta pagaliuką, kad jau pradėjau galvot, kad taviškės pačios stovi lotuliukas.gif Super fotosesija ir rubeliai nepaprasti. thumbup.gif
O aš per tas savo lėlės nuo realybės atitrūkau. Pradėjau sau megztinį megsti, bet vėliau paaiškėjo kad pats tas vyresnėliui lotuliukas.gif Matyt galvojau kad kūdesnė esu doh.gif Tai nė nežinau kada prie lelkų prieisių. unsure.gif O taip rankos niežti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 05 spalio 2009 - 18:04
Aš ir kažką numezgiau - norėjau puspalčio, bet panašiau į chalatą frusty.gif Gal dėl to, kad sagų nėra? g.gif Pažiūrėsim kaip atrodys su sagom... Gal tai pataisys situaciją? g.gif
Bet naujus plaukus rodau... blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 10 09, 17:19)
Aš ir kažką numezgiau - norėjau puspalčio, bet panašiau į chalatą frusty.gif Gal dėl to, kad sagų nėra?  g.gif Pažiūrėsim kaip atrodys su sagom... Gal tai pataisys situaciją? g.gif
Bet naujus plaukus rodau... blush2.gif


Šaunuolė. Man labai patinka skudurinukės wub.gif Na man į megztuką ilgą labai panašu ir tikrai šaunus darbelis thumbup.gif

Gal pati ir siūvai šitą lėlytę, o kaip plaukučius pridėjai? Ardei nugarytėj medžiagytę ir siūvai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 10 spalio 2009 - 16:27
Po labai ilgo laikotarpio noriu ir aš pasirodyti su savo naujuoju darbeliu. Neseniai darželio auklėtoja paprašė,kad nunerčiau 3 pledukus ant lėlių lovyčių, davė lovyčių išmatavimus ir ilgai netempus gumos pradėjau darbuotis. Tai pirmasis dublis. Laukia dar du. Laukit tesinio lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti