Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

nerealus darbeliai. super thumbup.gif
Atsakyti
kvepia rudeneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2009 09 26, 19:32)
Jokunda2, neapsakomai gražu  thumbup.gif Ir fantazijos dar nemažai reikia  wub.gif

Mano lėlytės nustumtos į šoną šiuo metu. Tiesa, turiu keletą naujų rūbelių Bratzėms, bet taip ir neįkeliu nuotraukų  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Ačiū 4u.gif Butinai įkelk. Labai pasiilgau tavo, vogels ir kitų merginų darbų bigsmile.gif
Papildyta:
Ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 09 20, 14:48)
na merginos jūs ir duodat  swoon.gif nerealu  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif


jo... net nepasakytum, kad leliu rubeliai, jei dydzio nematytum mirksiukas.gif
Atsakyti
nu jau tikrai nerealus rubeliai wub.gif saunuoles jus thumbup.gif o as dar tik mokausi kabliuka rankose laikyt ir savosios panelytes leles apnerynet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2009 09 27, 14:11)
nu jau tikrai nerealus rubeliai wub.gif saunuoles jus thumbup.gif o as dar tik mokausi kabliuka rankose laikyt ir savosios panelytes leles apnerynet biggrin.gif


Tai lauksim pasirodant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 09 26, 23:02)
Ačiū  4u.gif  Butinai įkelk. Labai pasiilgau tavo, vogels ir kitų merginų darbų  bigsmile.gif
Papildyta:
Ačiū visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif



tai kad jau mano merginos nežaidžia su lėlėm, nebeliko laiko, abi į mokslus traukia tai rūbų lėlėm jau nebereikia . dabar jas pačias puošiu kaip lėles biggrin.gif
Atsakyti
Dar keletas mezginių šaltam orui biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalas: 04 spalio 2009 - 07:29
Super 4u.gif
Atsakyti
Nuostabu wub.gif Ir netgi su riedučiais važinėjas tokiu oru wub.gif wub.gif

O pėdkelnes irgi pati darei? Reikia man dukros barbes rengt, suknę pradėjau ir sustojau, bratz tai kalną rūbų, batų turi, nekyla prie jų rankos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 10 04, 08:27)
Dar keletas mezginių šaltam orui biggrin.gif
Labai patiko melsvas puspaltis ir ružavas megztinis wub.gif
Atsakyti
makalas , super aprengtos lelytes thumbup.gif , labai madingos wub.gif Ir foto tokios grazios, uzbaigtos iki galo, o ne belekaip ax.gif Jei jau pasirinkta tema RUDUO, tai foto tas atsispindi 100 % thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti