Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(lizarde @ 2008 11 20, 14:52)
Nu nepavadinciau nesigavo schmoll.gif kokia elegncija wub.gif puiki ideja paciai pasipuosti tokia suknele  drinks_cheers.gif
Šita suknelė man gavos toks variantas, kai apvynioji lelę medžaiga ir dvejose vietose susiuvi. Aš paprasčiausiai nepatenkinta tuo, kad grubiai ir "atbulom rankom" padariau... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 11 20, 16:12)
Aš paprasčiausiai nepatenkinta tuo, kad grubiai ir "atbulom rankom" padariau... blush-anim-cl.gif


Zinau toki daryma blush2.gif bet foto to nematyti, kai man buvo kokiu 10 metu visada taip siudavau lotuliukas.gif kuo greitesne gamyba, tuo labiau patenkinta budavau lotuliukas.gif kiekviena karta apvilkus vis kitaip atrodydavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2008 11 20, 16:10)
Zinau toki daryma blush2.gif  bet foto to nematyti, kai man buvo kokiu 10 metu visada taip siudavau lotuliukas.gif kuo greitesne gamyba, tuo labiau patenkinta budavau lotuliukas.gif  kiekviena karta  apvilkus vis kitaip atrodydavo lotuliukas.gif
Žinok, dėl to ant savęs ir pykstu, kad man jau ne 10 metų, o pasiuvau taip pat... frusty.gif doh.gif
Atsakyti
Nepergyvenk labai 4u.gif viena suknele geriau pavyksta, kita maziau, svarbiausia, kad ideja ir noras thumbup.gif
Atsakyti
Dar vienas modeliukas smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2008 11 21, 23:29)
Dar vienas modeliukas smile.gif




oho koks grožis thumbup.gif

ruci nenusimink visokių reikia suknelių .mano panelės buvo pradėję net pykti kad aš mezgu tik princesiškas pūstas sukneles sakė kad reikia paprastų lengvai aprengiamų. svarbu yra laiko ir noro jas puošti
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2008 11 21, 21:29)
Dar vienas modeliukas smile.gif
thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu wub.gif dar viena imeciau skalbti, kita jau narplioju smile.gif cia kaip pertraukele nuo kalediniu kostiumu narpliojimo rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nijolevar @ 2008 11 23, 16:05)


paveikslelio nematyti schmoll.gif
Atsakyti
ir man nematyti schmoll.gif
Atsakyti
Sarafanelis smile.gif

user posted image
Atsakyti