Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Jokunda2, foto lauke - super. Drabužiukai labai mieli, labai stiliovas sarafanas ir tas geltonas megztukas wub.gif , ir naujokės komplektukas toks jaukus wub.gif

O šitos DDung tikrai mažytės, prie jų skaryčių net pakabinimui virvelės pritaisytos. Vieną sūnus man jau pritaisė prie telefono, taip kad padovanoti nelabai bepavyks ax.gif Bet tai kaip lengva dabar mano didžiuliam rankinuke telefoną sužvejoti - lėlytė už jį šiek tiek didesnė, tai labai lengvai surandama lotuliukas.gif Tik kad man gaila ją taip tampyti - bijau kad greit apsitrins.
Atsakyti
jokunda2, gražūs rūbai lėlėms thumbup.gif
O kur jūs Blythe's perkat?
Atsakyti
ruci , aš pirmąją lėlę pirkau per tarpininkes iš JAV parduotuvės, antrą - blythe forume tiesiai iš savininkės, trečią laimėjau gamintojo rengiamoj loterijoj, bet didžiausias resursas - ebay. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 08 26, 12:01)
ruci , aš pirmąją lėlę pirkau per tarpininkes iš JAV parduotuvės, antrą - blythe forume tiesiai iš savininkės, trečią laimėjau gamintojo rengiamoj loterijoj, bet didžiausias resursas - ebay. biggrin.gif
Ačiū už info.
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 08 25, 21:54)
Vau kokios fainuolės  wub.gif
O jos tikrai tik 10 cm?  bigsmile.gif

Na ir aš noriu pasirodyt su savo gražuolėm  wub.gif Kadangi mūsų šeimyna taip pat didėja, tai šiek tiek užtrukau kol visas šilčiau aprengiau  biggrin.gif


Nuostabūs rūbeliai ir fantastiškos fotkės thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif
Baidės mano katino dienos. Rugsėjo 1-oji neužkalnų, teks lėlytes į šalį padėt verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano numylėtinė biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Lėlytės ir jų rūbeliai nerealūs... Man net žadą atėmė, kai viską pamačiau. Simpatiškos, tos blythe, bet mano svajonė Fashion Royality Ar kaip jos ten vadinas. Ech, tik kad kol kas neįperkama... verysad.gif Bet gal kada nors, o dabar saviškes vis bandau papuošt, tik kad laiko mažoka.
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 08 27, 11:16)
Mano numylėtinė biggrin.gif
Graži ir elegantiška thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 08 27, 11:16)
Mano numylėtinė biggrin.gif


Kokia stilinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 08 27, 11:16)
Mano numylėtinė biggrin.gif

Labai gražu wub.gif O su kuom tu užsegi? Ar kabliukus naudoji?
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 08 27, 16:07)
Labai gražu  wub.gif O su kuom tu užsegi? Ar kabliukus naudoji?

Užsegimas - dvi mažos knopkytės (arba lietuviškai spaudės). Radau parduotuvėj tokias mažas, kad net ploniausia adata sunkiai į tas prisiuvimui skirtas skylutes lenda.
Atsakyti