Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Nereali lėlė, kokios strazdanėlės.... wub.gif

Suknelė labai gerai žiūrisi, spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 08 14, 18:20)
Sukurpiau vasarinę suknelę(na ir pavargau su ja, nes iškarpa buvo per didelė, tai vis negražiai "gulėjo", galų gale išėjo tokia - visai ne tai ko tikėjausi, bet ai, pasirodau):

thumbup.gif Labai gražu. Tai gal Blythe lėlytėm yra internete iškarpų taip pat. Nes aš kai nesiūvėja žiauriai vargstu su siuvimais. Tai per mažą tai per didelę padarau. Dabar vieną suknutę baiginėju, tai vis kas nors netinka ir tenka kombinuoti doh.gif Na Nerealios lėlės tos Blythe. Kai visom ka nors paruošiu pasirodysim ir mes biggrin.gif
Žaviuosi tavop strazdanėle wub.gif O Tokyo be žodžių wub.gif
Atsakyti
Vaidullka, ačiū labai, man ir strazdanei labai malonu blush2.gif
Jokunda2, ačiūsmile.gif Tokyo man irgi be žodžių. Bet jos grožis labai sakyčiau subtilus ir sunkiai pagaunamas. Fotografuojant sunku priderinti kampą, iš kurio ji geriausiai atrodo.
Suknelę siuvau pagal iškarpą iš interneto, na bet ten dydziai tai... Arba aš negerai atsispausdinau, nors matavau su liniuote - viskas atitiko. Na žodžiu, kad ir turi iškarpą, vis tiek reikia dar pačiam viską perdaryti.
O pas mane dar šiokia tokia naujiena - kadangi raudoną suknelę pasisavino strazdanė, teko konflikto užglostymui naują rūbą kurpti mėlynplaukei doh.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 08 15, 12:58)
O pas mane dar šiokia tokia naujiena - kadangi raudoną suknelę pasisavino strazdanė, teko konflikto užglostymui naują rūbą kurpti mėlynplaukei doh.gif
user posted image

user posted image


thumbup.gif bigsmile.gif wub.gif Ir kada tu spėji? bigsmile.gif
Atsakyti
Pririškit mane ir neįleiskit čia. Vyras jaučiu iš namų išvytų, jei pirkčiau tokią lėlę wub.gif
Atsakyti
Vaidullka, aš kai pirmąją pirkau irgi galvojau - liksiu nesuprasta, teks parduoti. Bet dabar jau penktoji pakeliui doh.gif
Atsakyti
Super !Na ir kantrybes tokiems drabam reikia tureti thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Na aš tiesiog negaliu nepasirodyti - mano naujoji mergaitė atvyko. Ji tokia graži, kad net iš dėžės gaila traukti - vis tik sėdi ten nuo 2003 metų lotuliukas.gif
Mano džiaugsmui nėra ribų biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
o tai kur ji vargse sedejo nuo 2003m kad tik dabar pas tave atkeliavo? Nesupratau blink.gif papasakokit man trumpai kuo jos tokis ypatingos, nes as kazkaip dar nebuvau su jom susidurus 4u.gif
Atsakyti
Alina2424, ji pagaminta 2003 metais. O paskui tiesiog jos savininkas kelis metus jos netraukė iš dėžės, turbūt laukė kol jos kaina pakils. Nors aš prigriebiau dar palyginus pigiai.
Žodžiu šios lėlės kuo seniau išleistos, tuo brangesnės. Pagamintos 1972 metais net virš 1000 USD kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 08 20, 11:13)
Alina2424, ji pagaminta 2003 metais. O paskui tiesiog jos savininkas kelis metus jos netraukė iš dėžės, turbūt laukė kol jos kaina pakils. Nors aš prigriebiau dar palyginus pigiai.
Žodžiu šios lėlės kuo seniau išleistos, tuo brangesnės. Pagamintos 1972 metais net virš 1000 USD kainuoja.

nu bet jo sir gražios, nors vyras sakė tau jau šaratai susisuko lotuliukas.gif tik brangus malonumas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Sandrita-: 20 rugpjūčio 2009 - 10:55
Ach va kaip cia ax.gif vos ne kaip su komiksais smile.gif Aciu jums mamytes
Atsakyti