Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Vaikuciai netilptu smile.gif cia sitie rubeliai buvo lelytems vaikam, o stai keletas lelytems poniutems smile.gif

user posted image

user posted image

Dar norejau mamyciu paklausti, o kuri nors pardavinejate savo grozius ar atiduodate i dukru valdas?
Atsakyti
QUOTE(Alina2424 @ 2009 08 04, 20:31)
Vaikuciai netilptu smile.gif  cia sitie rubeliai buvo lelytems vaikam, o stai keletas lelytems poniutems  smile.gif



Labai originalios suknutės thumbup.gif

Na aš kartais parduodu.Savo panų neturiu, tai kai kurias padovanoju, kai kurias parduodu. O kitos lieka pas mane.
Atsakyti
QUOTE(Alina2424 @ 2009 08 04, 19:51)
Na ir as neiskentejusi pasisakau ir pasirodau smile.gif 


na tikrai gražu. rūbeliai kaip iš parduotuvės thumbup.gif tos kelnės ir striukė nu nerealiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Alina2424 @ 2009 08 04, 21:31)
Vaikuciai netilptu smile.gif  cia sitie rubeliai buvo lelytems vaikam, o stai keletas lelytems poniutems  smile.gif

Dar norejau mamyciu paklausti, o kuri nors pardavinejate savo grozius ar atiduodate i dukru valdas?



dar kiek grožių nespėju net rašyt drinks_cheers.gif na tikros poniutės thumbup.gif aš savo darbelių nepardavinėju o ir niekas neprašo doh.gif mažoji dar kartais žaidžia su lėlėm tai visi grožiai jos valioj 4u.gif
Atsakyti
Alina2424 , labai labai gražu, rūbeliai kaip parduotuviniai, tik šimtą kartų geresni, nes savo rankomis pasiūti 4u.gif
Aš savo darytų rūbelių irgi nepardavinėju, nors galvoju pabandyti ir pažiūrėti kaip seksis.
Atsakyti
man su visa lėle parduok už drabužiuko kainą lotuliukas.gif
Nerealios tos lėlės, vis varvinu seilę, bet dar ilgai laukt kol tokią galėsiu sau leist. Jau neduočiau vaikams žaist lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu visoms mamytems uz komplimentus. Jei kuri noresite lelyciu kreipkites, as karts nuo karto parduodu. Man smagu kai kiti gali dziaugtis mano darbu. Mano lelytes daznai buna porcelianines, kartais medziagines. As jas gan pigiai perku turguje is prekiaujanciu padevetais rubais. Issirenku atrodancias geriausias, kad kuo maziau matytusi jog jos naudotos, todel galiu sau leisti jas parduoti su rubeliais mazdaug uz 50 litu, zinoma nelygu kokia lelyte. Aisku kiek uzsidirbu beveik viska vel isleidziu lelems, medziagoms, juostelems ir panasiai, uztat vyras nepyksta, nes is seimos biudzeto savo hobiui neisleidziu smile.gif Sekmes visoms kurybiniame darbe!!!
Atsakyti
ta sviesiaplauke tai jau iskart krito i aki thumbup.gif , negalejau nepastebeti to namo, man labai patinka tokie daikciukai tongue.gif
Atsakyti
Oi aš tai norėčiau blythe lėlių, porcelianinės man labai gražios, turiu vieną namie, bet tik dulkėms kaupt - užkelta ji vargšė ant spintos, nes turiu kyborgiuką namie, būtų greit sudaužyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 08 05, 22:07)
Oi aš tai norėčiau blythe lėlių, porcelianinės man labai gražios, turiu vieną namie, bet tik dulkėms kaupt -  užkelta ji vargšė ant spintos, nes turiu kyborgiuką namie, būtų greit sudaužyta  doh.gif


Na Blythe lėlytės tikrai brangokos,bet jau tokios nuostabios- malonumas viska atperka wub.gif
Atsakyti
nu baik gerai ..... doh.gif lotuliukas.gif Žinau kad jos tokios, dėl to baisiai noriu, bet pakolkas tai niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Keliaujam į viršų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sukurpiau vasarinę suknelę(na ir pavargau su ja, nes iškarpa buvo per didelė, tai vis negražiai "gulėjo", galų gale išėjo tokia - visai ne tai ko tikėjausi, bet ai, pasirodau):
user posted image

user posted image

Na o čia suknelė jau matyta, bet lėlytė dar nerodyta, tad blythe propagavimo tikslais pasirodom - gal daugiau užsikrėtusių šia liga atsiras lotuliukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti