Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Na man tai ir fantazijos neužtektų sugalvoti pėdkelnes,man kartais atrodo,kad ten tiek daug darbo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 15, 12:18)
Ačiu ax.gif

Prašom smulkiai visą batukų siuvimo procesą - labai jau įdomi idėja.


Jei būčiau siūvėja, gal būtų paprasčiau, dabar kai tik mėgėja teko paprakaituot. Pridėjus lėlytės kojytę išsimatavau ir nusibraižiau pagrindo dydi, tada maždaug iš akies kitas batukų formeles. Rytoj pabandysiu nufotografuot. Tada viska susiuvau iš blogosios pusės. Išverčiau ir priklijavau prie iš šluostės padarytų padukų. O tada primezgiau viršų. Iš storesnės odos manau nelabai pavyktų, tektų iš kart siūti iš gerosios pusės. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 15, 20:21)
Na man tai ir fantazijos neužtektų sugalvoti pėdkelnes,man kartais atrodo,kad ten tiek daug darbo  doh.gif


Na gudrus lengvesniu keliu tikriausiai padarytų aš tai vis himičiju per aplinkui. Dėjau medžiagytę prie kojytės daikščiau gabaliukais baltų siūlų tiesiai ant kojos. tada likučius nukirpau ir iš karto siūvau juodais siųlais iki užpakaliuko. Pirma vieną paskui kitą kojytę. O galiausiai apkarpiau kas nereikalinga ir susiuvau šikniuką. Ant juosmens prisiuvau gumytę.
Tiesa čia kaip sakiau sudėtingesnis variantas. Bet prisimenu mūsų antroj temukėj kažkokia mamytė buvo idėjus pėdkelnių brėžinuką. Tik, kad tingėjau ieškot. Bet kai tiek triūso idėjau prižadėjau, kad būtinai susirasiu doh.gif (kada nos.... lotuliukas.gif )
Atsakyti
http://public.fotki....umui/page7.html

na dar kelios naujos mano suknytes. smile.gif

nebuvau net girdejusi kad spalvotos medziagos dazo leles g.gif , reikes nepamirsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiste7 @ 2009 06 15, 21:20)
http://public.fotki....umui/page7.html

na dar kelios naujos mano suknytes.  smile.gif

nebuvau net girdejusi kad spalvotos medziagos dazo leles  g.gif  , reikes nepamirsti  smile.gif


Labai gražu ir originalu. O gėlytes ant tos pirmosios pati darei ar pirkai jau padarytas. O jau kokia skrybelaitė ir antrosios karūna. wub.gif Super darbai.
Kažkaip man atrodo, kad tas savo mažyles mylite labiausiai wub.gif

Na o kaip susidažė matos paskutinėj nuotraukytėj. Atkreipkit dėmesį į barbės kojytes. Žinoma čia nedaug. Bet jei kojytės būtų labiau apspaustos. ..Kas ten žino kaip būtų po kelių dienų. Žymės liko po 1 nakties. Bent jau su liemenukų medžiagytėm atsargiau 4u.gif
Atsakyti
tas gelytes pati neriu, o ten giliau ju viduriukuose tai nesenai atradau parduotuveje jos plastmasines ir labai graziai blizga yra ivairiu spalvu tai man labai patiko. kazkaip nedaznai randu ko nors naujo is tu karoliuku ir zvyneliu, bet kai jau randu tai iskart ikomponuoju smile.gif .

tos pedkelnes man taip patiko, ir se tau kaip cia su jom gaunasi. o jei pameginus is kokio balto tiulio minkstesnio ir vietoj susiuvimo sunerti silkiniu siuliuku naudojant 1.25nr vaseli. tas siuliukas blizga ir graziai atrodo suderintas su tiuliu(savo nuotakai taip veliuma padariau), ir krastu nesimato ir pats darbelis smulkus, tai gal ir pedkelnem galima butu ka panasaus padaryti, baltas tiulis gal nedazytu... g.gif
Atsakyti
Naujausias kostiumėlis:
user posted image

Ir dabar jau ilgam padėsiu lėles į šoną. O Barbė taip ir liko be maudymuko... Kai jau pagaliau prisiruošiu, tai bus ilgiausiai mano megztas/nertas darbas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 16, 16:30)
Naujausias kostiumėlis:


Labai gražu ir tapkutės superinės. O jau gėlyčių grožis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=panelė Prym,2009 06 16, 17:30]
Naujausias kostiumėlis:

KAZKAS NEREALAUS!! Super grazu!! smile.gif
Atsakyti
Kažko prie batų patraukė. Blythe lėlytėj jie labai brangūs. Pigiau pačiai padaryti.
Vasarinės basutės. Padukai iš modelino. Vidinė batuko puse iš siratos (išvirkščios), dirželiai odiniai ir akutės priklijuotos

user posted image

user posted image

user posted image

Batukai:(Modelinas, dirželiai, akutės)

user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 16 birželio 2009 - 20:30
QUOTE(jokunda2 @ 2009 06 16, 19:20)
Labai gražu ir tapkutės superinės. O jau gėlyčių grožis  bigsmile.gif  wub.gif

Ačiu 4u.gif
Basanoškių idėją nusižiūrėjau iš vaikiškų batukų temos.

QUOTE(larikute @ 2009 06 16, 21:22)
KAZKAS NEREALAUS!! Super grazu!! smile.gif

Ačiu 4u.gif

QUOTE(jokunda2 @ 2009 06 16, 21:29)
Kažko prie batų patraukė. Blythe lėlytėj jie labai brangūs. Pigiau pačiai padaryti.
Vasarinės basutės. Padukai iš modelino. Vidinė batuko puse iš siratos (išvirkščios), dirželiai odiniai ir akutės priklijuotos


Batukai:(Modelinas, dirželiai, akutės)


Nu nerealiai atrodo. Kokių coliukės pirštų reikia, kad tokius dalykus sučiupinėt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 17, 13:25)
Nu nerealiai atrodo. Kokių coliukės pirštų reikia, kad tokius dalykus sučiupinėt tongue.gif


Ačiū 4u.gif Ištiesu reikia tik noro biggrin.gif

Na ir dar vienas vakar vakare padarytas darbelis.

user posted image

Šliurytės:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Gražių darelių pridarėt mergaitės wub.gif O šiaip tai labai patiko jokundos lėlės sofytė su mėlynom rožėm wub.gif
Atsakyti