Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

larikute labai saunioje ir naudingoje akcijoje dalyvaujate, labai grazi sunkyte wub.gif ir fotosesijos vieta tokia vasariska parinkta thumbup.gif
Atsakyti
Pabaigiau (daugiau foto čia -> picasa):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 11 birželio 2009 - 14:53
QUOTE(miminukas2 @ 2009 06 11, 13:14)
larikute o gal galetumet papasakoti kaip mezgete tuos batukus lelytei ir kepurytei?


Na vogels papasakojo, kaip nunerti batukus lelytei, bet as ne taip juos neriau.. jei tiksliau - cia ne batukai, o basutes. Gaila, kad ju atskirai nenufotografavau.. O neriau tai taip: kaip vogels ir sake, pirma nuneri pynute (trumpesne nei pedos ilgis) ir neri ratu. Tada kai jau nuneri, kad atitinka pedos dydi, as neriau tik prieki, mazindama akuciu skaiciu, kad uzsilenktu. Tada atskirai neriau tik kulna: pirma, kokias 6 eiles tik kulnui, o 7-9 eiles toki kaip ilga dirzeli, kuris turi pralisti pro kilpute (basuciu priekyje) ir uzsisegti ant kulno. Uzsegimui naudojau didesni karoliuka, o to dirzeli ogale tiesiog nuneriau kilpute uzsegimui. Net nezinau, ar suprantamai nupasakojau blush2.gif
O del kepurytes, tai nieko ten sunkaus ner visai! Rateliu rateliu nuo virsaus plateji zemyn ir viskas! paskui tik dirzelius nusineriau ir viskas! smile.gif
Atsakyti
Naujas veltas-siūtas-megztas ir truputį nertas kostiumėlis:
user posted image

O kelnės tai iš senų kojinių hihihi.gif

O čia senas kombinezoniukas, bet truputį padailintas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 12 birželio 2009 - 16:43
Mano panelei prireikė ,kad nunerčiau lėlytei,tai mano šedevrai biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=INGRIDŽIUKS,2009 06 12, 22:25]
Mano panelei prireikė ,kad nunerčiau lėlytei,tai mano šedevrai biggrin.gif

Šauniai padirbėjote 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na o čia dar vienas mano pirmasis blynas. Pabandžiau pasiūti pėdkelnes iš liemenuko blush2.gif

user posted image

user posted image

Na ir dar bliuskutę, kad nebutų plika tongue.gif
Atsakyti


Šauniai padirbėjote 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na o čia dar vienas mano pirmasis blynas. Pabandžiau pasiūti pėdkelnes iš liemenuko blush2.gif

Na ir dar bliuskutę, kad nebutų plika tongue.gif
[/quote]


ačiū užpagyrimą ,čia vyko greitai,kad tik į vygdytas prašymas būtų biggrin.gif
Bet va jūsų darbelis,kaip pirmas irgi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 06 11, 16:50)
Pabaigiau (daugiau foto čia -


labai šaunus darbelis o tašytės grožis ir kaip sučiupinėjai tokią mažą susiūti g.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 12, 18:41)
Naujas veltas-siūtas-megztas ir truputį nertas kostiumėlis:
O čia senas kombinezoniukas, bet truputį padailintas:

super darbas o aš velti visai nemoku man tai dar paslaptis drinks_cheers.gif

QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2009 06 12, 23:25)
Mano panelei prireikė ,kad nunerčiau lėlytei,tai mano šedevrai biggrin.gif



šaunu kad atsiranda panelių kurioms dar prireikia mamyčių darbo labai gražu laukiam naujų darbų 4u.gif 4u.gif 4u.gif



QUOTE(jokunda2 @ 2009 06 13, 20:08)
Na o čia dar vienas mano pirmasis blynas. Pabandžiau pasiūti pėdkelnes iš liemenuko   blush2.gif

Na ir dar bliuskutę, kad nebutų plika  tongue.gif


nerealu labai faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

na o aš jau baigiau vyresnėlei suknelę tai dabar ėmiausi mažiukei vasarai megztinį o lėlės visos jau išpuoštos bet čia visada užsuku labai miela pasidžiaugti jūsų darbeliais. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 14 birželio 2009 - 10:10
INGRIDŽIUKS labai graziai papuosete lelyte thumbup.gif ryskiu spalvu drabuzeliai kaip tik vasaros sezonui wub.gif

jokunda2 labai puikiai Jum pavyko pedkelnes pasiut, dailiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Ačiū merginos. 4u.gif Tik žinot turiu įspėti, žinoma gal ne su visom medžiagytėm taip. Prie tų juodų barbės pėdkelnių buvau priderinus tokius batukus. Tai toj vietoj kur kojytė apsispaudė liko juoda drūžė. Pasirodo medžiagytė dažo ir tikriausiai jei ilgiau būčiau palaikius kojytes būtų ir daugiau sudažę unsure.gif
Taigi reikia atidžiau rinktis. Kažkur ir rusiškam puslapį buvau skaičius, kad lėlių negalima ilgam laikui palikt spalvotuose rūbuose, nes susidažo g.gif

kai pasikraus mano fotoaparatas įkelsiu dar kelias nuotraukas. Pirmą kartą pabandžiau pasiūti batukus. na rezultatas ne visai kokio tikėjausi, bet bus gerai, tik juos pasirodo daryti ne taip jau ir paprasta. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 15 birželio 2009 - 08:37
Na štai. Barbei naujas maudimukasir Blythe su naujais batukais ir suknute bigsmile.gif

user posted image

Batukus dariau iš virtuvinės šluostės ir sirato (atliko, kai aptraukėm sunaus kėdutę tongue.gif )

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 06 14, 11:08)
super darbas  o aš velti visai nemoku man tai dar paslaptis  drinks_cheers.gif

Ačiu ax.gif
Pats procesas nesudėtingas: muilas, vanduo ir daug trynimo. O štai kaip įvaldyti, kad nebūtų pakaitom gumbai ir skylės, atitaikyt matmenis ar gražiai išdėlioti ornamentą reikia nerealiai daug darbo ir praktikavimosi. Tai ir treniruojuosi ant lėlių, jeigu ką sugadinsiu, bent mažiau vilnos sueis:)

QUOTE(jokunda2 @ 2009 06 15, 10:47)
Na štai. Barbei naujas maudimukasir Blythe su naujais batukais ir suknute  bigsmile.gif

Prašom smulkiai visą batukų siuvimo procesą - labai jau įdomi idėja.
Atsakyti