Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

o as vis nerandu laiko prisesti leles puosti, nes vaikai niekaip neleidzia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uogyteG @ 2009 06 08, 12:34)
dukros labai turbut patenkintos, kad ju leles ishskirtines:)


Pas mane tik berniukai lotuliukas.gif Bet moka elgtis su lėlėm, o aš turiu, kam jas padovanoti. Kai kurias suknutes tiesiog parduodu. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 08 birželio 2009 - 14:07
sveikos merginos. labai jau graziai aprengiate leles.
norejau paklausti gal kuri turite siame puslapyje(Picasaweb.google.com/Evlyn1998/CD001Barbie#) esanciu rubeliu aprasymus kaip megzti. butu gerai lietuviu kalba.

noreciau ir sau toki viena nusimegzti jei iseis smile.gif
is anksto dekoju
Atsakyti
http://public.fotki....umui/page7.html

na as is akies neriu, tai aprasymu neturiu, jei nertumete tokioms mazoms kaip kad as galeciau nupasakoti kaip pasidaryti pagrindini rubeli, o jau kaip papuostumete, jau jusu fantazijos reikalas smile.gif . o barbei, tai pati pirma blynuka kepiau, tai dar neisiminiau kiek ten tu akuciu uzdejau tongue.gif


As taip pat parduodu arba kriksto dukrai atiduodu, savu vaiku neturiu. rengiu leles nes man tai smagu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaiste7: 08 birželio 2009 - 19:04
as turiu keleta zurnaliuku su barbe rubeliais, jei domina, tada ryt imesiu i rankdarbiu zurnaliuku tema.
Atsakyti
AKCIJA:
APRENKIME DARZELIO LELES!

Dublis antras:

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2009 06 10, 10:32)
Dublis antras:
Puiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2009 06 10, 10:32)
AKCIJA:
APRENKIME DARZELIO LELES!

Dublis antras:


Nu jau čia koks grožis bigsmile.gif
Reiks ir man pasisiūlyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2009 06 10, 10:32)
AKCIJA:
APRENKIME DARZELIO LELES!

Tikras saunumelis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Liko visai nedaug...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
larikute o gal galetumet papasakoti kaip mezgete tuos batukus lelytei ir kepurytei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miminukas2: 11 birželio 2009 - 11:19
QUOTE(miminukas2 @ 2009 06 11, 13:14)
larikute o gal galetumet papasakoti kaip mezgete tuos batukus lelytei ir kepurytei?


na aš ne larikute bet pagelbėsiu . apie batukus kaip nunerti leliukui yra visa atskira tema čia pažiūrėk tai taip lygiai reikia nerti ir lėlytei . jei vašeliu maždaug taip -
pirma nunerk pynelę trumpesnę truputį nei pėdutė ir nerk apvaliai ratu bus padas. paskui ratu apneriam kraštą su užmetimu nedauginant galuose akių skaičiaus kad užsiriestų gausis batuko šonai tada neriam tik priekį ties pirštukais kraštuose prijungiant iškarto o dabar vėl ratu į viršų bus batuko aukštis . ir viskas tikrai nesunku. o jei virbalais va taip - user posted image o čia yra su schemom tapkės

o skrybėlytę irgi bandžiau nunerti tiesiog matavau daug kartų ir gavosi pradėjau nuo viršaus ratuku paskui truputį dauginau bet nedaug akių skaičių kol gavosi kepurė o skrybėlės kraštam stulpelių skaičių padvigubinau ir viskas .
Atsakyti