Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Pasirodau aš savo, nors viršutinių dalių taip ir nesusiruošiau nunerti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 01, 13:17)
Pasirodau aš savo, nors viršutinių dalių taip ir nesusiruošiau nunerti.
wub.gif Noriu eiti kurti rūbelius... Bet taip laiko nėra... Bręsta mintys thumbup.gif
Atsakyti
dar mano darbu tik nezinau ar gavosi nuoroda ar ne

Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 01, 13:17)
Pasirodau aš savo, nors viršutinių dalių taip ir nesusiruošiau nunerti.
user posted image

labai ačiū už pagalbą bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=panelė Prym,2009 06 01, 13:17]
Pasirodau aš savo, nors viršutinių dalių taip ir nesusiruošiau nunerti.


Šaunu thumbup.gif . Pagarba dėl vyriškio. Nu nepatinka jiem rūbus kurt ir užsakymų būtų, bet anuos du kai padariau, daugiau nieko nesurezgiau. Švarką pradėjau ir to nebaigiau doh.gif
Tiesa, greit nebepasirodysiu, pradėjau sau megztuką, dar iš vaikų užsakymai pasipylė doh.gif . Tai nė nežinau kada lėlytėm ką suregsiu. Bet būtinai jus aplankysiu ir pasidžiaugsiu jūsų darbeliais. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 01, 15:17)
dar mano darbu tik nezinau ar gavosi nuoroda ar ne



Kokį fainą pas tave kostiumėlį pamačiau. Tas retas mėlynas labai patiko. Žinot ir aš labai norėčiau įkelti savo darbų nuorodėlę, tad jei kas žinot gal galėtumėt padėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 06 01, 17:35)
Kokį fainą pas tave kostiumėlį pamačiau. Tas retas mėlynas labai patiko. Žinot ir aš labai norėčiau įkelti savo darbų nuorodėlę, tad jei kas žinot gal galėtumėt padėti  blush2.gif

Aš vakar labai privargau,kol įdėjau nuorodą blink.gif ,nueik į ''dažniausiai užduodami klausimai'' ir ten paieškok informacijos.
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 02, 10:51)
Aš vakar labai privargau,kol įdėjau nuorodą  blink.gif ,nueik į ''dažniausiai užduodami klausimai'' ir ten paieškok informacijos.
Kai nueini į žinutės rašymo langą, tai paspaudi http:// (šalia IMG) ir nukopijuoji nuorodą į atsidariusį langą, o į dar vieną langą rašai žodžius, pvz. mano darbeliai.
O gal net ne to klausėt? g.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už patatrimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Manau pavyko bigsmile.gif
Atsakyti
AKCIJA:
APRENKIME DARZELIO LELES!!!

Dublis pirmas:

user posted image

user posted image

Laukite tesinio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2009 06 03, 10:58)
AKCIJA:
APRENKIME DARZELIO LELES!!!



Labai gražu. wub.gif Kaip gerai, kad darželiuose vyksta tokios akcijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2009 06 03, 10:58)
AKCIJA:
APRENKIME DARZELIO LELES!!!
Wow! swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2009 06 03, 11:58)
AKCIJA:
APRENKIME DARZELIO LELES!!!

Dublis pirmas:




ohooooooooo kaip šauniai thumbup.gif labai laukiam tesinio
beje tokią pačią lėlytę ir aš rengiau darželiui pernai. mes jau baigėm ir nuo rugsėjo į mokyklą keliaujam nebeteks rengti tokių akcijų schmoll.gif
Atsakyti
cia as savo noru pasisiuliau aprengti kelias lelytes darzeliui smile.gif
Atsakyti